شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
تجربیات از HATSAN .AT44.10 - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: سلاح های بادی (/forumdisplay.php?fid=5)
+--- انجمن: محصولات خانواده هاتسات و رنجر HATSAN products (/forumdisplay.php?fid=9)
+---- انجمن: محصولات پی سی پی (PCP) (/forumdisplay.php?fid=83)
+---- موضوع: تجربیات از HATSAN .AT44.10 (/showthread.php?tid=719)

RE: تجربیات از HATSAN .AT44.10 - meraj-hunter - 2012-10-19 01:49 PM

نع به سایلنسر گیر نمیکنه یعنی ندارم اصلن.پس نیاز به زور داره؟؟؟؟اگه شکست پای شماها خخخخخخخKhansariha (8)Khansariha (8)

RE: تجربیات از HATSAN .AT44.10 - SOHEIL-GUNSMITH - 2012-10-19 03:24 PM

اقا نترس
شکست با ما خخخخ

RE: تجربیات از HATSAN .AT44.10 - meraj-hunter - 2012-10-19 03:37 PM

قسمت اول حل شد.مشکل دوم:این قسمت تانک که مانومتر و سوراخ روش هست باید جدا بشه(عکسشو گزاشتم)؟؟توی فیلمی که دیدم با دست بازش کرد.اما من 1 پیچ گوشتی به عنوان اهرم گزاشتم تو قسمتی که تلمبه وارد تانک میشه و یک نفر دو دستی تانک و نگه داشت و اون یکی پیچ گوشتی رو میچرخوند.اما باز نشد که نشد.یا مشکل از ما بود یا اچار خاص میخواد؟شاید رزوه اون قسمت برعکسه؟یعنی باید برعکس میپیچوندیم؟؟؟؟Khansariha (226)Khansariha (226):
[تصویر: y5r2tvwzhfrcsglatv1w.jpg]

RE: تجربیات از HATSAN .AT44.10 - SOHEIL-GUNSMITH - 2012-10-19 04:35 PM

نه معراج جان رزوه بر عکس نیست
مشکل اینه که این قطعات بعد از مدتی به علت رسوب بسیار سفت میشند

اول
اون پیچ گوشتی رو که داخل سوراخ کردی دورش پارچه بپیچ که محل شارژ رو زخمی نکنه و نشتی بده

دوم
با سشوار صنعتی محل اتصال مخزن و قطعه ورودی هوا رو گرم کن تا کمی رزوها ازاد بشوند
اگه سشوار نداری میتونی از بخار اب داغ که از لوله کتری خارج میشه استفاده کنی البته قبلش مانومتر رو با پارچه بپوشون بخار خرابش نکنه

سوم
انتهای مخزن اونجای که والو هست رو بین 2 تا تخته قرار بده و بعد تخته رو بذار لای گیره
به طوری که گیره فقط قسمتی از مخزن رو بگیره که قطعه برنجی والو داخلشه
اگه بقیه جاهاش رو بذاری تو گیره چون زیرش خالی هست کج میشه
و بعد سر مخزن رو باز کن

RE: تجربیات از HATSAN .AT44.10 - meraj-hunter - 2012-10-19 04:47 PM

خوب هم گیره دارم هم سشوار صنعتی.فقط دقیقا گرمارو به کدوم قسمت بدم؟قسمتی که مانومتر روشه؟یا قسمتی که خود مخزنه؟قسمت 1 یا 2 یا 3؟
[تصویر: gpg90wtxbhkufopcc92l.jpg]

RE: تجربیات از HATSAN .AT44.10 - SOHEIL-GUNSMITH - 2012-10-19 05:03 PM

مابین 2 و 3

RE: تجربیات از HATSAN .AT44.10 - meraj-hunter - 2012-10-19 05:29 PM

بنده با زور بازوی مناسب و گرما و گیره و راهنماییهای شما نتونستم حتی 1 میکرون اونو بچرخونم.و تسلیم شدم.از دوستان اگه کسی قبول زحمت میکنه و البته با احتساب دستمزد کاملا مناسب و هزینه اورینگ و پست تا محل دقیق وی جهت به زحمت نیفتادن وی لطفا پ خ بدید تا صبح با پست پیشتاز بفرستم تا تعمیر کنید.Khansariha (8)Khansariha (8)

RE: تجربیات از HATSAN .AT44.10 - saeedglx - 2012-10-20 12:46 PM

معراج جان در پست شماره 704 طریقه باز کردن مخزن براتون شرح دادم
اینم بگم که باید کاملا از هوا تخلیه کنید. به این صورت که ولو نگه دارنده تا انتها فشار دهید تا هوا کاملا خارج بشه

RE: تجربیات از HATSAN .AT44.10 - meraj-hunter - 2012-10-20 02:55 PM

از راهنماییتون ممنونم اقا سعید.اما انقدر زور زدم که بچرخونم اما نشد.امروز صبح از طریق پست فرستادم برای یکی از دوستان همین سایت تا زحمتشو بکشن.Khansariha (8)Khansariha (8)

RE: تجربیات از HATSAN .AT44.10 - hamed73 - 2012-10-20 07:29 PM

سلام به همه دوستان

آقا معراج این قنداقی که رو اتی جون بستی رو از ایران تهیه کردی؟
آخه من دنبال ساخت همچین قنداقی بودم که این عکس سلاح شما رو دیدم
اگه پلاستیک فشرده اش پیدا بشه که خیلی توپه