شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
تجربیات از HATSAN .AT44.10 - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: سلاح های بادی (/forumdisplay.php?fid=5)
+--- انجمن: محصولات خانواده هاتسات و رنجر HATSAN products (/forumdisplay.php?fid=9)
+---- انجمن: محصولات پی سی پی (PCP) (/forumdisplay.php?fid=83)
+---- موضوع: تجربیات از HATSAN .AT44.10 (/showthread.php?tid=719)

RE: تجربیات از HATSAN .AT44.10 - meraj-hunter - 2012-10-17 11:03 AM

مثلا خودم و کشتم مو به مو گفتم.کلا توضیح بدم یا یه جای خاصش گنگ بود؟

RE: تجربیات از HATSAN .AT44.10 - ARROW - 2012-10-17 11:14 AM

کلا توضیح بدهKhansariha (8)

RE: تجربیات از HATSAN .AT44.10 - meraj-hunter - 2012-10-17 11:59 AM

سلاح در حال حاض خود به خود درست شده.1.تفنگ یهو همه هواش خود به خود خالی شد.2 شروع کردم به باد زدن.3باد با هر تلمبه به جای انکه در مخزن ذخیره بشه از لوله خارج میشد.4 تفنگ مسلح شد و دوباره شروع به تلمبه زدن کردم.اینبار مخزن تا 30 بار پر شد.5 گفتم تست کنم و با همان تفنگ مسلح 1 شلیک داشتم که اول صدای تق بلند و طبیعی حاصل از شلیک شنیده و سپس پشت بند ان بقیه هوای داخل مخزن با صدای اسپری بلند از لوله خارج شد.همین کار را دیشب انجام دادم با 2 تا تفاوت که اول مخزن تا 70 بار پر شد و دوم به گفته اقا سعید حدود 1 ساعت صبر کردم و بعد که شلیک کردم یک شلیک سالم و بدون تخلیه کامل مخزن داشتم.حالا مشکل از کجاست؟Khansariha (8)

RE: تجربیات از HATSAN .AT44.10 - ARROW - 2012-10-17 04:00 PM

معراج جان مورد 3 و 4 رو من میگم بقیه موارد رو انشالله اساتید توضیح میدن.شما وقتیکه مخزن تفنگت کاملا خالیه و فشاری پشت سوزن والو نیست چکش ,این سوزنو به عقب فشار میده و این سوزن باز میمونه و شما که میخواین مخزنو شارژ کنی باد از لوله بیرون مییاد.برای همینه که موقعی که فشار صفره باید تفنگو مسلح کنی تا چکش عقب بیاد و مخزن شارژبشه و ربطی به مشکلی که برات پیش اومده ندارهKhansariha (8)

RE: تجربیات از HATSAN .AT44.10 - meraj-hunter - 2012-10-17 05:11 PM

خب اگه ان طبیعیه من باید دنبال نشتی که هوارو به صفر رسونده باشم.درسته؟

RE: تجربیات از HATSAN .AT44.10 - SOHEIL-GUNSMITH - 2012-10-17 05:22 PM

معراج جانKhansariha (8)
اگر مطمین هستید قبل از تخلیه هوا فشار بیش از حد کم نبوده
پس تنها دلیل باقی مونده میشه نشتی مختصر که ادامه پیدا کرده و فشار رو بهحدی پایین اورده که نیروی فنر چکش بر نیروی فشار مخزن غلبه کرده و ناگهان تمام باد باقی مونده خالی شده
همونطور که مسیح عزیزگفت مخزن رو باز کن و پر از باد کن و با کف محل اورینگها و والاو رو تست کن تا نشتی پیدا بشه

RE: تجربیات از HATSAN .AT44.10 - meraj-hunter - 2012-10-17 06:28 PM

Khansariha (8)Khansariha (8)ممنونم از همتون.تا دوستان خوبی مثل شماها تو سایت هستن ادم قوت قلب میگیره

RE: تجربیات از HATSAN .AT44.10 - meraj-hunter - 2012-10-19 12:26 PM

نشتی پیدا شد.از همون قسمتی که هوا توسط تلمبه وارد میشه نشت میکنه.1 فیلم دانلود کردم که نحوه تعویض اون اورینگ رو یاد داده.فقط 1 مشکل.الان اومدم تانک رو در بیارم تا 1 جا راحت باز شد تا الان به اینجا که تو عکس نشون دادم الکی میچرخه .انگار به 1 جایی گیر کرده
[تصویر: cz185emwjjbawn1mdy8f.jpg]

RE: تجربیات از HATSAN .AT44.10 - Hossein-AT44 - 2012-10-19 12:34 PM

آقا معراج مشکلی نیست، از اینجا به بعد مخزن رو به سمت خودتون با کمی فشار بکشید بیرون میاد.

RE: تجربیات از HATSAN .AT44.10 - aghajoon - 2012-10-19 12:34 PM

(2012-10-19 12:26 PM)meraj-hunter نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
نشتی پیدا شد.از همون قسمتی که هوا توسط تلمبه وارد میشه نشت میکنه.1 فیلم دانلود کردم که نحوه تعویض اون اورینگ رو یاد داده.فقط 1 مشکل.الان اومدم تانک رو در بیارم تا 1 جا راحت باز شد تا الان به اینجا که تو عکس نشون دادم الکی میچرخه .انگار به 1 جایی گیر کرده
[

اگه یادت نرفته که سایلنسر را از سر لوله باز کنی که مخزن بهش گیر نکنه چیز دیگه ای نداره ، این اصطکاک بین مخزن و بدنه پلاستیکیه تفنگ که یذره گیر داره ، بکش و بچرخونش ، در میاد.