شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
تجربیات از HATSAN .AT44.10 - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: سلاح های بادی (/forumdisplay.php?fid=5)
+--- انجمن: محصولات خانواده هاتسات و رنجر HATSAN products (/forumdisplay.php?fid=9)
+---- انجمن: محصولات پی سی پی (PCP) (/forumdisplay.php?fid=83)
+---- موضوع: تجربیات از HATSAN .AT44.10 (/showthread.php?tid=719)

RE: تجربیات از HATSAN .AT44.10 - kingpaco - 2012-08-05 11:34 PM

(2012-08-05 11:21 PM)alireza نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
امروز با استفاده از لوله ۵لایه شماره ۲۰ بطور کامل لقی و بی محافظ بودن لوله رو گرفتم‎ ‎‏.بطوریکه لایه بیرونی به مخزن میچسبه و لوله تفنگ در جان لوله آزاده.

عزیزم اگه منظورت لوله اسلحه at44 هست فکر میکنم لوله اسلحه نباید به جایی قفل بشه که مانع حرکت جانبی بشه چون موقع شلیک یه موج سینوسی تو لوله به وجود میاد که هم سرعت خروج ساچمه زیاد میشه و اسیبی هم به لوله وارد نمیشه
من اینو تو یه مقاله راجع به اسلحه جنگی خوندم که ممکنه در این مورد هم صدق کنه حالا دوستان و اساتیدی که اطلاع کاملی با سلاح دارند راهنمایی کنند متشکر میشم
Khansariha (8)

RE: تجربیات از HATSAN .AT44.10 - alireza - 2012-08-05 11:52 PM

کاملا حق با شماست . اما عرض کردم که لوله تفنگ در جان لوله آزاده .‏‎ ‎‏ این حرکت سینوسی که فرمایش کردید شامل تفنک بادی هم میشه؟ معمولا ‏PCP ‎ها بدون لگد هستند و نیازی به بازی لوله فکر نکنم داشته باشند. اما حرف شما هم قابل تأمله.

RE: تجربیات از HATSAN .AT44.10 - Hossein-AT44 - 2012-08-06 01:36 AM

آقا علیرضا ممکنه یه عکس هم ازش بذارید ببینم چجور شده؟
ممنونKhansariha (8)

RE: تجربیات از HATSAN .AT44.10 - kingpaco - 2012-08-06 02:34 AM

(2012-08-05 11:52 PM)alireza نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
کاملا حق با شماست . اما عرض کردم که لوله تفنگ در جان لوله آزاده .‏‎ ‎‏ این حرکت سینوسی که فرمایش کردید شامل تفنک بادی هم میشه؟ معمولا ‏PCP ‎ها بدون لگد هستند و نیازی به بازی لوله فکر نکنم داشته باشند. اما حرف شما هم قابل تأمله.

دوست خوبم من چیزی که فکر کردم ممکنه کمکتون کنه عنوان کردم و البته شما تجربه بیشتری نسبت به من دارید درصورتیکه من از تجربیات شما و سایر اساتید در خصوص موضوعاتی که به ذهنم خطور میکند تجربیاتی در اختیار بنده قرار دهید مسلما" راهنمای خود من نیز خواهد شد
چون این سلاح یکی از مواردی است که علاقه زیادی به ان دارم سر حرف رو باز کردم که...
Khansariha (8)

RE: تجربیات از HATSAN .AT44.10 - alireza - 2012-08-06 04:32 AM

در مورد عکس چون با گوشی میام توی نت. ‏
برای بنده امکان پذیر نیست. عکس میگیرم میدم به کاربر نظری که در تایپیک قرار بدن.

RE: تجربیات از HATSAN .AT44.10 - janahi - 2012-08-07 12:04 AM

با سلام
یک سوال داشتم از محضر اساتید محترم
خواستم بدونم کدوم ساچمه واسه شکار در مسافت دور واسه AT 44 بیشتر به درد می خوره
جی اس بی اکزکت 15 یا 18 ؟ هر کدوم واسه چه فاصله هایی خوبن ؟
ممنون Khansariha (8)

RE: تجربیات از HATSAN .AT44.10 - alireza - 2012-08-07 12:51 AM

برای
شکار در فاصله دور (بالای ۱۰۰متر) بخاطر حفظ انرژی باراکودا بهترین گزینه
موجوده. تا ۲۲۰ متر باراکودا حفظ انرژی داره.‏‎)‎خودم در این فاصله امتحان
کردم).برای ۱۰۰ متر جی اس بی ۱۵.۸۹ اصلا حفظ انرژی نداره(تجربه شخصی)

RE: تجربیات از HATSAN .AT44.10 - janahi - 2012-08-07 03:17 AM

میشه در مورد جی اس بی 18 گرین هم نظرتون رو بگین ؟
میشه مدل و گرین باراکودا رو هم بنویسید؟

RE: تجربیات از HATSAN .AT44.10 - alireza - 2012-08-07 03:32 AM

باراکودا ۲۱.۱۴ گرین و جی اس بی ۱۸.۱۳ گرین. باراکودا شکاری تره. جی اس بی ۱۸ گرین برای زیر ۱۴۰ متره ولی دقیقتره.
باراکودا ۲۱.۱۴ گرین و جی اس بی ۱۸.۱۳ گرین. باراکودا شکاری تره. جی اس بی ۱۸ گرین برای زیر ۱۴۰ متره ولی دقیقتره.‏‎.‎
21.14gr BARACUDA
جی اس بی ۱۸ گرین از ۱۵ گرین بهتره برای شکار با ‏AT۱

RE: تجربیات از HATSAN .AT44.10 - wildlife - 2012-08-07 08:13 AM

(2012-08-07 03:17 AM)janahi نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
میشه در مورد جی اس بی 18 گرین هم نظرتون رو بگین ؟
میشه مدل و گرین باراکودا رو هم بنویسید؟

سلام
من فقط و فقط باراکودا را قبول دارم.برای من عالیه
تا 197 متر با هاتسان باهاش کبوتر زدم ترکیده.
دقت و انتقال قدرتش عالیه.شاید سرعتش از جی اس بی کمتر باشه اما وقتی توی 150 متری میزنی به کبوتر صدای برخورد ساچمه از صدای هاتسان(با خفه کن)بیشتره.
توی 80 متری کبک زدم فریز شد.اما با ساچمه های دیگه میره بعد میمیره.
اینم یه عکس از باراکودا(باراکودا نوعی ماهی شکارچی هست که بخاطر خط سیر مستقیم و سرعت زبانزد هست.ما جنوبی ها بهش میگیم دوغلمی یا چیزی مشابه این)

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اینم ماهی باراکودا(منبع عکس گوگل)

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.