شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
تجربیات از HATSAN .AT44.10 - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: سلاح های بادی (/forumdisplay.php?fid=5)
+--- انجمن: محصولات خانواده هاتسات و رنجر HATSAN products (/forumdisplay.php?fid=9)
+---- انجمن: محصولات پی سی پی (PCP) (/forumdisplay.php?fid=83)
+---- موضوع: تجربیات از HATSAN .AT44.10 (/showthread.php?tid=719)

RE: تجربیات از HATSAN .AT44.10 - farshidgh - 2019-06-30 10:35 PM

(2019-06-29 11:46 PM)diuok نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ممنونم دوست عزیز امروز یه گروپ ار کرال مگا دیدم واقعا به نظرم جذاب اومد میگذارم که شما هم ببینید . به نظرتون توی 75 یارد ای تی 44 از این بهتره ؟
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اینم لینک یوتیوبشه

تو اینترنت هر کی میگه تفنگ من بهترین هست خیلی فکرت رو درگیر این قضیه نکن شرایط گروپ گرفتن خیلی فرق میکنه
گروپ این رده از پی سی پی ها شبیه هم هستن
ببین با کدوم تفنگ حال میکنی همون رو بگیر
دیدن تفنگها از نزدیک و شلیک باهاشون میتونه بهت کنک کنه
ضمنا این لینکی که گذاشتی کالیبر 25 هست که تو ایران نیست و ممنوعه

RE: تجربیات از HATSAN .AT44.10 - diuok - 2019-07-01 09:15 AM

سلام داداش جان دمت گرم .
خیلی لطف کردی ممنون

RE: تجربیات از HATSAN .AT44.10 - terminador - 2020-12-24 04:14 PM

سلام و خسته نباشید
دوستان یه pcp هاتسان نوا دارم .که متاسفانه فنر چکش و بوش فنر چکش گم شده.از دوستان کسی میدونه از کجا میتونم پیدا کنم قطعشو؟فکر میکنم مثل at44 باشه طول و نوع فنر.من خودم جستجو کردم پیدا نکردم.اگر هم یکی از دوستان که دسترسی داره بتونه با کولیس اندازه قطر داخلیش و بیرونی و طولش و قطر مفتولشو از رو فابریکی برام بگیره تا بدم بسازن برام.واقعا ممنونش میشم . هر کاری از دستم بر بیاد برا جبرانش انجام میدم.

RE: تجربیات از HATSAN .AT44.10 - romin - 2020-12-28 02:00 AM

(2020-12-24 04:14 PM)terminador نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام و خسته نباشید
دوستان یه pcp هاتسان نوا دارم .که متاسفانه فنر چکش و بوش فنر چکش گم شده.از دوستان کسی میدونه از کجا میتونم پیدا کنم قطعشو؟فکر میکنم مثل at44 باشه طول و نوع فنر.من خودم جستجو کردم پیدا نکردم.اگر هم یکی از دوستان که دسترسی داره بتونه با کولیس اندازه قطر داخلیش و بیرونی و طولش و قطر مفتولشو از رو فابریکی برام بگیره تا بدم بسازن برام.واقعا ممنونش میشم . هر کاری از دستم بر بیاد برا جبرانش انجام میدم.

به فکر درست کردن فنر نباش که محال نیست ولی دور از انتظاره .چون مقدار فشار کاملا بر ضربه به سوپاپ مشخصه ولی اگر نوا ها پیچ تنظیم پشت فنر داشته باشند هم خوبه باز هم مشکل داری چون سرعت پرتابه نامشخص و کرنو لازم داری که شما نداری .بهترین گزینه تماس با نمایندگی هاتسان قبلا دست اقای نوری بود تهران .کلا به فکر خرید یدکش باش نظر شخصی

RE: تجربیات از HATSAN .AT44.10 - terminador - 2020-12-30 11:37 AM

متاسفانه پیدا نمیشه.حتی آقای نوری

RE: تجربیات از HATSAN .AT44.10 - ۹۹۹۹۹۹۹۹ - 2022-02-21 07:44 AM

سلام دوستان
AT44 دارم. یکسال ازش استفاده نکردم. الان که باد به مخزنش می زنم نشتی داره از خود مخزن . جایی که شیلنگ رو داخلش می کنیم. از چی می تونه باشه و چه جوری اورینگشو عوض کنم. ممنون

RE: تجربیات از HATSAN .AT44.10 - RFat - 2022-11-09 12:25 AM

سلام
بنده at44 رگولاتور دارم
امکانش هست رگولاتور رو خارج کنم ؟
چقدر روی قدرت و دقتش تاثیر داره ؟
ممنون از لطفتون Khansariha (8)

RE: تجربیات از HATSAN .AT44.10 - ln 1 - 2022-11-09 07:17 PM

(2022-02-21 07:44 AM)۹۹۹۹۹۹۹۹ نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام دوستان
AT44 دارم. یکسال ازش استفاده نکردم. الان که باد به مخزنش می زنم نشتی داره از خود مخزن . جایی که شیلنگ رو داخلش می کنیم. از چی می تونه باشه و چه جوری اورینگشو عوض کنم. ممنون
با سلام. مطمئن هستید که از خرابی ارینگ نازل شارژ نیست؟ معمولا اورینگ های نازل جزو اولین موارد خرابی هستن. که البته تعویضش هم بسیار راحته

(2022-11-09 12:25 AM)RFat نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام
بنده at44 رگولاتور دارم
امکانش هست رگولاتور رو خارج کنم ؟
چقدر روی قدرت و دقتش تاثیر داره ؟
ممنون از لطفتون Khansariha (8)
با سلام. یکی از نواقص at های قدیمی نداشتن رگولاتور و نتیجتاً شليک های با تلرانس بالا بود که با نصب رگولاتور تا حدی رفع شد. رگولاتور قابل جدا سازی است که البته در قدرت تاثیر کمی داره ولی یکنواختی شلیکها از بین خواهد رفت.

RE: تجربیات از HATSAN .AT44.10 - RFat - 2022-11-12 11:29 PM

سلام مجدد
چه ساچمه ای برای این سلاح مناسبه ؟
۱ دیسکاوری ۱۸ گرین یا ۲۵ گرین؟
۲ جی اس بی ۲۵ گرین یا ۱۸ گرین ؟
۳ ساچمه های بیژن ۱۸.۲ گرین ایرانی

RE: تجربیات از HATSAN .AT44.10 - ln 1 - 2022-11-13 12:34 PM

با سلام. ساچمه های که نام بردین همگی خوب و عالی هستن. ولی به ترتیب اول jsb بعد هم دیسکاوری و بیژن.. همگی هم در حدود 18 گرین عالی جواب می‌دهند. کلا در بادی ها وزن 18 گرین ساچمه در کالیبر 5.5 گستره وسیعی از توان و عملکرد سلاح‌ها را پوشش می‌دهد. یعنی از حدود 20 ژول تا حدود 50 و 60 ژول..
در مورد دیسکاوری هم باید بگم در شرایط قیمتی فعلی بهترین انتخاب یا حداقل یکی از بهترین ها در مورد بادی های فنری و پنوماتیک همین دیسکاوری است و بالاخص 18 گرین