شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
تجربیات از HATSAN .AT44.10 - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: سلاح های بادی (/forumdisplay.php?fid=5)
+--- انجمن: محصولات خانواده هاتسات و رنجر HATSAN products (/forumdisplay.php?fid=9)
+---- انجمن: محصولات پی سی پی (PCP) (/forumdisplay.php?fid=83)
+---- موضوع: تجربیات از HATSAN .AT44.10 (/showthread.php?tid=719)

RE: تجربیات از HATSAN .AT44.10 - hunter extreme - 2018-06-30 10:45 PM

[/quote]
سلام
بهترین ساچمه ای که روی ای تی 44 جواب می دهد جی اس بی 18 گرین می باشد/

[/quote]

سلام

به طور کلی ای تی 44 سالم باید با هر دو ساچمه جی اس بی و بارکودا تو 30 متر با سایلنسر خوب گروپ(1سانت یا کمتر) بسته به شرایط تیراندازی باشه ولی برخی هاتسانهای ای تی 44 هستن که واقعا سرطان به تمام معنا هستن و با هیچ ساچمه ای به غیر از بارکودا سازگاری ندارد که مشکل فقط با تعویض لوله حل میشود . یعنی گروپ 5-6 شات تو این فاصله با jsb18gn درجه یک دستچین 10cm هستش !!! که شخصا 2 مورد رو تفنگ دوستان خودم عیب یابی کردم یک مورد هم تو تلگرام دیدم بنده خدایی این مشکل رو داشت . (ببینید کیفیت سلاح های سفارش ایران رو خدایی) .

حق نگهدار

Khansariha (8)

RE: تجربیات از HATSAN .AT44.10 - mehrvar - 2018-12-21 06:54 PM

سلام
میخواستم بدونم اورینگ دهانه لول ای تی 44 سایزش چنده؟ همونجایی که ساچمه جا میره برای شلیک
ممنون میشم دوستان و اساتید بگن

RE: تجربیات از HATSAN .AT44.10 - hunter extreme - 2018-12-23 11:06 PM

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

RE: تجربیات از HATSAN .AT44.10 - mehrvar - 2018-12-24 06:46 PM

(2018-12-23 11:06 PM)hunter extreme نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ممنون دوست عزیزKhansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)

RE: تجربیات از HATSAN .AT44.10 - HamidArgha - 2018-12-25 02:54 AM

سلام
بهترین ساچمه ای که روی ای تی 44 جواب می دهد جی اس بی 18 گرین می باشد/

[/quote]

سلام

به طور کلی ای تی 44 سالم باید با هر دو ساچمه جی اس بی و بارکودا تو 30 متر با سایلنسر خوب گروپ(1سانت یا کمتر) بسته به شرایط تیراندازی باشه ولی برخی هاتسانهای ای تی 44 هستن که واقعا سرطان به تمام معنا هستن و با هیچ ساچمه ای به غیر از بارکودا سازگاری ندارد که مشکل فقط با تعویض لوله حل میشود . یعنی گروپ 5-6 شات تو این فاصله با jsb18gn درجه یک دستچین 10cm هستش !!! که شخصا 2 مورد رو تفنگ دوستان خودم عیب یابی کردم یک مورد هم تو تلگرام دیدم بنده خدایی این مشکل رو داشت . (ببینید کیفیت سلاح های سفارش ایران رو خدایی) .

حق نگهدار

Khansariha (8)

[/quote]

دقیقا تفنگ منم همینطور بود فقط باراکودا بعد پرومگنوم بعد رنجر و با جی اس بی فاجعه بود.خیلی رفتم تو نخش وعلتش به این نتیجه رسیدم که خان لول کوتاه بود به عبارتی لول گشاد بود

RE: تجربیات از HATSAN .AT44.10 - BESTSHOOTER - 2019-05-05 02:49 PM

سلام ب همگی
چند وقته ی مشکلی دارم با ای تی ۴۴ مدل ۲۰۱۵ م..
فشار ک زیر ۱۲۰ یا ۱۳۰ میاد شلیک هام دو میلدات بالا و دو میلدات سمت چپ میره..تفنگ تنظیم شده بود روی ۳۶ اورینک ها رو عوض کردم و از اون روز دیگه دقت بهم نداد تفنگ رگوله نیست...
ممنون میشم اساتید راهنماییم کنن..Khansariha (8)

RE: تجربیات از HATSAN .AT44.10 - HamidArgha - 2019-06-01 12:19 AM

(2019-05-05 02:49 PM)BESTSHOOTER نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام ب همگی
چند وقته ی مشکلی دارم با ای تی ۴۴ مدل ۲۰۱۵ م..
فشار ک زیر ۱۲۰ یا ۱۳۰ میاد شلیک هام دو میلدات بالا و دو میلدات سمت چپ میره..تفنگ تنظیم شده بود روی ۳۶ اورینک ها رو عوض کردم و از اون روز دیگه دقت بهم نداد تفنگ رگوله نیست...
ممنون میشم اساتید راهنماییم کنن..Khansariha (8)

دوست عزیز تست مکش رو انجام بدید اگر نشتی داره تفنگ مجدد اورینگهای تعویض شده رو چک کنید

RE: تجربیات از HATSAN .AT44.10 - diuok - 2019-06-29 04:42 PM

سلام دوستان عزیز
من به شدت تو انتخاب ای تی 44 و کرال مگا موندم اولویتم هم فقط دقته
کسی اینجا هست که بتونه کمکم کنه ؟
در ضمن موقع خرید چجوری میتونم لوله اسلحه رو چک کنم ؟

RE: تجربیات از HATSAN .AT44.10 - farshidgh - 2019-06-29 11:26 PM

(2019-06-29 04:42 PM)diuok نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام دوستان عزیز
من به شدت تو انتخاب ای تی 44 و کرال مگا موندم اولویتم هم فقط دقته
کسی اینجا هست که بتونه کمکم کنه ؟
در ضمن موقع خرید چجوری میتونم لوله اسلحه رو چک کنم ؟

والا من هر دو تا تفنگ رو دارم
فکر میکنم محصولات هاتسان دقت و کیفیت بهتری دارن ولی محصولات کرال آپشنها و حجم کپسول و زیبایی بیشتری دارن و قطعاتشون تو بازار بیشتره
ارزش خرید هر دوتاشون یکسان هست ولی اگه صرفا دقت مهم هست احتمالا هاتسان بهتر باشه

RE: تجربیات از HATSAN .AT44.10 - diuok - 2019-06-29 11:46 PM

ممنونم دوست عزیز امروز یه گروپ ار کرال مگا دیدم واقعا به نظرم جذاب اومد میگذارم که شما هم ببینید . به نظرتون توی 75 یارد ای تی 44 از این بهتره ؟

اینم لینک یوتیوبشه