شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
تجربیات از HATSAN .AT44.10 - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: سلاح های بادی (/forumdisplay.php?fid=5)
+--- انجمن: محصولات خانواده هاتسات و رنجر HATSAN products (/forumdisplay.php?fid=9)
+---- انجمن: محصولات پی سی پی (PCP) (/forumdisplay.php?fid=83)
+---- موضوع: تجربیات از HATSAN .AT44.10 (/showthread.php?tid=719)

RE: تجربیات از HATSAN .AT44.10 - Cayalouss.The.Removal - 2011-12-30 04:53 PM

(2011-12-29 02:33 PM)lockal نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
يعني معمولي قدرتش 50 ژول هست؟
تا چه فاصله اي رو ميشه كفتر رو زد با معمولي اونايي كه تا حالا تست كردن؟

...اگه تیر انداز باشی به راحتی از 140 متری کبوترا میزنی با ای تی 44.....
پرچم ایران تا ابد بالاست.......!

RE: تجربیات از HATSAN .AT44.10 - Hossein-AT44 - 2011-12-30 05:26 PM

(2011-12-30 04:50 PM)ln 1 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
برای من هم این مشکل به وجود اومد و اینکه از خود کارخونه مشکل داشته . کافیه با یک سوهان گرد ترجیحا سوهان کیفی کوچک دور تا دور لبه مقطعی که لوله وارد میشود را پرداخت نمایید و در مهایت یه سمباده نرم ( فقط بله کار با زاویه 45 درجه سوهان کاری شود .) البته موقع مونتاژ لوله اگه کمی چرب باشد بهتر است ولی اصلا از گریسهای معمولی برای چرب کردن ارینگ استفاده نکنید فقط با گریس مخصوص ارینگ یا وازلین همچنین در هنگام سوهان کاری باید گلنگدن عقب باشد و یک پارچه در محل قرارگیری خشاب برای جمع کردن پلیسه و در نهایت تمیزکاری با فشار باد فراموش نشود
دوست عزیز شما هم از اورینگ وایتون استفاده کردید یا اورینگ معمولی انداختید؟

RE: تجربیات از HATSAN .AT44.10 - abbasi - 2011-12-30 06:11 PM

(2011-12-30 04:53 PM)erfan401 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2011-12-29 02:33 PM)lockal نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
يعني معمولي قدرتش 50 ژول هست؟
تا چه فاصله اي رو ميشه كفتر رو زد با معمولي اونايي كه تا حالا تست كردن؟

...اگه تیر انداز باشی به راحتی از 140 متری کبوترا میزنی با ای تی 44.....
پرچم ایران تا ابد بالاست.......!

عرفان جان اگه تیرانداز باشه که با تفنگ چینی هم میشه کفتر انداخت .
-----------------------------------
دوست عزیز ای تی 44 40ژول طبق کاتالوگ کارخانه قدرت دارد که ابن قدرت مناسب برای شکار پرندگان و خرگوش هست .
حالا بحث کفتر زدن یه چیز دیگه هست .
اگه بتونی تو 200 متری سرکفتر رو مورد اصابت ساچمه قرار بدی . بله ....... اما اگه تو 10 متری هم دم کفترو بزنی میپره و میره همراه با نیش خند خخخخخخخخخخ

RE: تجربیات از HATSAN .AT44.10 - tmr - 2011-12-31 03:33 PM

بلاخره عشق تیون و قیمت بالای کرونوگراف منو مجبور به ساخت یه کرونوگراف دست ساز با سنسور مادون قرمز کرد!
دیشب بصورت آزمایشی رو هاتسان تست کردم که بین 294 تا 300 متر بر ثانیه پرومگنوم رو میزد و 260 متر بر ثانیه ts-22 رو زد که واقعا داشتم از دقت این دستگاه شاخ در می آوردم
ایشالا مراحل پایانی تست رو بگذرونه یه گزارش کامل و احتمالا نحوه ساختنش رو توی سایت میزارم
ولی فکر میکنم از CHRONY هم دقت بالاتری داشته باشه چون کرونی از سنسور نوری یا فتوترانزیستور استفاده میکنه ولی این یکی با مادون قرمز هست که اشعه با طول موج کمتری رو تولید میکنه در نتیجه قادر هست سرعتهای بالاتری رو تشخیص بده.

RE: تجربیات از HATSAN .AT44.10 - nakhjir - 2011-12-31 04:56 PM

با سلام درود
آقا دست خوش ، بابا ای ول داری. باید اسمتو از طلا درست کنند بزارن سر در این فروم
از خوندن این پست دوستمون (tmr) واقعاً خوشحال شدم و به داشتن همچین اعضایی در سایت باید به خودمون ببالیم.
داداش اینقدر از خوندن این پست حال کردم که کلمات به ذهنم نمیاد که بتونم ازت تقدیر و تشکر کنم.
امیدوارم در تمامی مراحل زندگیت موفق و پیروز باشی.
بی صبرانه منتظر آموزش ساخت این دستگاه کرونوگراف هستیم.
ولی خواهش میکنم ازت زودتر نقشه و وسایل لازم رو بگو که دارم دیونه میشم.
لطفاً یه مبحث جدا براش درست کن. همین الان این کار رو بکن.
سپاسگذارم

RE: تجربیات از HATSAN .AT44.10 - ln 1 - 2011-12-31 05:24 PM

اینجا (مشهد ) وایتون برای قسمت مخزن پیدا کردم . سایز لوله ارینگ وایتون پیدا نشد البته نوع المانی را برای لوله استفاده کردم تا حالا خوب بوده فقط از این انواع معمولی 50 تومنی استفاده نکنید که دوباره کاری داره حتما از فروشگاه معتبر خرید کنید چون شناخت نوع و جنس ارینگ از ظاهر واقعا سخته اگه دوستان تجربه در این زمینه دارن در اختیار بقیه هم قرار دهند

RE: تجربیات از HATSAN .AT44.10 - djmetal666 - 2011-12-31 10:11 PM

(2011-12-31 05:24 PM)ln 1 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
اینجا (مشهد ) وایتون برای قسمت مخزن پیدا کردم . سایز لوله ارینگ وایتون پیدا نشد البته نوع المانی را برای لوله استفاده کردم تا حالا خوب بوده فقط از این انواع معمولی 50 تومنی استفاده نکنید که دوباره کاری داره حتما از فروشگاه معتبر خرید کنید چون شناخت نوع و جنس ارینگ از ظاهر واقعا سخته اگه دوستان تجربه در این زمینه دارن در اختیار بقیه هم قرار دهند

از کجا و چند و چه سایزی گرفتید همشهری؟!!!

RE: تجربیات از HATSAN .AT44.10 - Hossein-AT44 - 2011-12-31 11:17 PM

دوستان امروز دوباره رفتیم یه چرخی توی شهر زدیم و بالاخره اورینگ البته از جنس ایرانی هم سایز برای لوله پیدا کردم خلاصه اومدیم خونه و با وازلین زدن اورینگها لوله رو جا زدم وقتی که کار تموم شد از سر لوله هوا رو مکیدم،دیدم خدا رو شکر اصلا دیگه هوا نمیاد و لپهام دیگه داشت درد میگرفت چون توی لوله دیگه هوایی نبود و خلا وجود داشت(خخخ)
راستی لوله رو هم کاملا تنظیف کردم.باورتون نمیشه پارچه ای که بیرون میومد رنگش قهوه ای میشد انگار نه اینکه لوله تفنگ نو باشه!!!
خلاصه یه سری از قسمتها رو هم با روغن چرخ خیاطی روغن کاری کردم و فقط مونده دوربین رو سوار اسلحه کنم و فردا هم یه تستی باهاش بزنیم.
امیدوارم مشکل بقیه دوستان هم در این زمینه حل بشه و بتونند دوباره لذت تیراندازی رو تجربه کنند. Khansariha (8)
موفق باشید

RE: تجربیات از HATSAN .AT44.10 - farzin122 - 2012-01-01 02:37 PM

سلام دوستان واساتید محترمKhansariha (8)
یه چن تا سوال آماتور داشتم در مورد at44-10
1-تو دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
نوشته رنجر اتی 44 ، بعد نوشته سازنده رنجر& هاتسان این اسلحه ساخت هاتسانه یا رنجر ؟یا دو نوعن، یه نوعشون رنجر یه نوعشون هاتسان ؟یا هاتسان و رنجر با هم همکاری میکنن؟خلاسه قضیه چیه؟؟؟Khansariha (226)

2-از بعضی از دوستان شنیدم که تو اتی 44 دوربین یه کم بالاتر از چشم قرار میگیره و قسمت جلویی اسلحه یه کم سنگینتر از قسمت پشتشه و مرکز ثقلش جلوتره، آیا این مشکلات تو ای تی 10-44 معمولی (قناق سوراخدار) هم وجود داره و واقعا" مشکل حساب میشن یا حل شدنه؟؟؟Khansariha (256)Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)

RE: تجربیات از HATSAN .AT44.10 - ln 1 - 2012-01-01 05:40 PM

کاربر محترم djmetal یه سری به این ادرس بزنید. بلوار جمهوری اسلامی . جمهوری 13 . شماره 56. لوازم ماشینهای راه سازی. 0511-3335880-81-82 .من نمونه بردم. اینطوری راحتتره