شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
تجربیات از HATSAN .AT44.10 - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: سلاح های بادی (/forumdisplay.php?fid=5)
+--- انجمن: محصولات خانواده هاتسات و رنجر HATSAN products (/forumdisplay.php?fid=9)
+---- انجمن: محصولات پی سی پی (PCP) (/forumdisplay.php?fid=83)
+---- موضوع: تجربیات از HATSAN .AT44.10 (/showthread.php?tid=719)

RE: تجربیات از HATSAN .AT44.10 - achilles - 2016-08-26 10:04 AM

(2016-08-25 08:52 PM)behnamnozari نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام دوستان
من بعداز کلی تحقیق رسیدم به گزینه ای تی 44 اما الان رفتم مغازه فروشنده گفت نخر
گفت مرجوعی و خراب زیاد داره
با بودجه 1800 تومن خواستم ای تی با تلمبه بگیرم اما فروشنده گفت بهتره به جای اینکه بدترین پی سی پی رو بخری بهترین تفنگ فنری رو با دوربین بگیری
شما دوستان که هاتسان داشتید تایید میکنید حرفای فروشنده رو؟

اصلا اینطور نیست.
من خودم ای تی 44 دارم کاملا ازش راضیم هیچگونه نشتی یا خراب نداره.
فقط دوست عزیز تنها پیشنهادی که میتونم بهت بکنم اینه که حضوری خرید کن و با یک آدم وارد به pcp برو بخر و اگه در تهرانی برو از نمایندگیش بخر خیالت رو راحت کن.
موفق باشی.

RE: تجربیات از HATSAN .AT44.10 - hunter extreme - 2016-08-26 10:36 AM

سلام در مورد at44 حرف و حدیث زیاده خصوصا مدل هایی که سفارش ایران و نمایندگی ذکر علی وارده کرده و بنده شخصا 2 تا هاتسان qe at44 تست کردم به جرات میشه گفت
با هیچ ساچمه ای خوب نمیزد فقط به زور با js 18 گرین گروپ 5-4 سانتی تو 30 متری داشت و حتی با باز کردن شروود هم همینطور بود اصلا پیشنهاد نمیکنم خرید کنید . اگر اکبند
هاتسان سفارش اروپا گیرتون اومد خرید کنید و مشخصه اون داشتن علامت کمان و نوشته at44-10 در قسمت عقب سلاح روی کپ و سمت چپ میباشد .

پیشنهاد بنده خرید والتر 1250 به قیمت 1900اکبند میباشد و اسلحه بسیار عالی میباشد و رگلاتور و لوله لوتار هم دارا میباشد . Khansariha (8)

RE: تجربیات از HATSAN .AT44.10 - Shatur - 2016-08-26 12:16 PM

والتر 1900 ؟؟؟

فرستاده شده از GT-I9192ِ من با Tapatalk

RE: تجربیات از HATSAN .AT44.10 - achilles - 2016-08-26 12:20 PM

ولی بنده ای تی 44 نمایندگی ایران دارم با ساچمه jsb 18 تو 50 متر گروپ 1 سانتی میگیرم و هیچ مشکلی هم نداره.
در مورد والتر هم تفنگ خوبیه ولی این دوستمون کل بودجش 1800 هست و میخواد تفنگ رو همراه تلمبه بخره و مشکل باد کردن نداشته باشه.
بنظر من که اگه بری حضوری خرید کنی از نمایندگی و at44-10 سادش رو بخری و تستش کنی از همه چی بهتره و بهترین ساچمه هم واسش jsb 18..13 گرین هست سری 5 بهتره و عالی جواب میده. درضمن بعدا هم این دوستمون میتونه مشکل رگلاتور رو با 250 تومن حل بکنه و خیالش رو راحت کنه

RE: تجربیات از HATSAN .AT44.10 - hunter extreme - 2016-08-26 02:06 PM

اره بنده خودم هم هاتسان 2011سفارش اروپا دارم دقتش خیلی بالاست با ساچمه jsb خصوصا 18 گرین سری 3 گروپ عالی میده تو 50 متر و حتی با پرومگنوم هم تو این فاصله 2-3 سانت گروپ میده که سری جدیدا اصلا با ساچمه معمولی گروپ نمیدن تو این فاصله و حتم دارم لوله این سری قدیم فرق داشته هم نگفتم همشون مشکل دارن تفنگهای سفارش ایران شانسی شدن ممکنه خوب یا بد باشه و شماهم تا نخرید نمیدن تست کنید که پس بهتره ریسک نکنید و یه چیز درس حسابی بردارید.

در مورد والتر براحتی با تلمبه باد میشه بنده خودم با تلمبه هاتسان پی هزاروکه با مخزن والتر یکیه تا 270 شارژ میکنم فقط نیاز به یک رابط داره 30 تومن

قیمت 1900 هم برا فروشگاه صیاد قشم اگه تبلیغ نشه
09174392850
گناوه طاهری هم 2300 میده

RE: تجربیات از HATSAN .AT44.10 - achilles - 2016-08-26 02:17 PM

راستی دوستات شنیدم یه سری از ای تی های سفارش ایران لول لهستان است.چقدر صحت داره این حرف؟؟؟

RE: تجربیات از HATSAN .AT44.10 - behnamnozari - 2016-08-26 11:46 PM

(2016-08-26 10:04 AM)achilles نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2016-08-25 08:52 PM)behnamnozari نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام دوستان
من بعداز کلی تحقیق رسیدم به گزینه ای تی 44 اما الان رفتم مغازه فروشنده گفت نخر
گفت مرجوعی و خراب زیاد داره
با بودجه 1800 تومن خواستم ای تی با تلمبه بگیرم اما فروشنده گفت بهتره به جای اینکه بدترین پی سی پی رو بخری بهترین تفنگ فنری رو با دوربین بگیری
شما دوستان که هاتسان داشتید تایید میکنید حرفای فروشنده رو؟

اصلا اینطور نیست.
فقط دوست عزیز تنها پیشنهادی که میتونم بهت بکنم اینه که حضوری خرید کن و با یک آدم وارد به pcp برو بخر و اگه در تهرانی برو از نمایندگیش بخر خیالت رو راحت کن.
موفق باشی.

سلام
ممنونم
میام تهران و میرم از نمایندگیش میخرم به امید خدا
تصمیمم همین ای تی 44 شد دیگه

RE: تجربیات از HATSAN .AT44.10 - شرود - 2016-08-27 01:34 PM

اصلا اینطور نیست.
موفق باشی.
[/quote]

سلام . من قبلا میخواستم یه هاتسان ای تی 44 بگیرم ولی زیاد شنیده بودم که آک اونها هم خرابی داره واسه همین منصرف شدم.
طبق گفته شما کسی که با pcp وارد باشه رو ندارم که باهام بیاد واسه خرید. برای رفع این مشکل باید از نمایندگیش خرید کنم؟ یعنی تفنگ های نمایندگی همشون سالم هستن یا اگه خرابی داشته باشن نمایندگی پس میگرن؟

RE: تجربیات از HATSAN .AT44.10 - achilles - 2016-08-28 12:31 PM

البته از نمایندگی بگیری خیالت راحت تره ولی حتما برو حضوری خرید کن و باهاش شرط کن موقع خرید.
یکار دیگه هم میتونی بکنی از بچه های سایت بگیر اگه داشته باشن مثلا با اقا مسیح تماس بگیر یا پیام بده اگه بتونه یا برات میخره یا بهت میده.
موفق باشی.

RE: تجربیات از HATSAN .AT44.10 - behnamnozari - 2016-09-07 07:26 AM

سلام
دوستان ساچمه ای که ارزون باشه و باهاش بشه تا 20 متر اونم با مگسک با این تفنگ هدف رو زد چه ساچمه ایه
چیزی باشه که تفنگ رو هم خراب نکنه
البته میدونم بهترین ساچمه جی اس بی 18 است اما میخوام یه ساچمه قیمت مناسب باشه