شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
تجربیات از HATSAN .AT44.10 - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: سلاح های بادی (/forumdisplay.php?fid=5)
+--- انجمن: محصولات خانواده هاتسات و رنجر HATSAN products (/forumdisplay.php?fid=9)
+---- انجمن: محصولات پی سی پی (PCP) (/forumdisplay.php?fid=83)
+---- موضوع: تجربیات از HATSAN .AT44.10 (/showthread.php?tid=719)

RE: تجربیات از HATSAN .AT44.10 - kotlas - 2016-04-07 11:06 AM

سلام کسی از این ای تی های جدید که میگن رگلاتور دااره و ..... قراره ذکر عای بیاره خبر نداره؟
کی میاد و قیمت ؟

RE: تجربیات از HATSAN .AT44.10 - mostafamostafa - 2016-04-07 03:06 PM

درود بر همه بزرگواران
یه خواهشی دارم. اگه امکانش هست یکی یا چند نفر از اساتید انجمن که به AT44 تسلط دارن یه مجموعه فیلم آموزشی کامل از باز کردن تفنگ و سرویس و تعویض اورینگهای مختلف و ... خلاصه سیر تا پیاز نگهداری و تعمیر این اسلحه تهیه کنن و بصورت DVD و البته با دریافت هزینه در اختیار کاربرا قرار بده . فک میکنم خیلی ها دنبال همچین چیزی باشن. تو اینترنت مطالب خیلی پراکنده و به زبانهای عجیب و غریب و اغلب شیلتر هستن و این کار رو سخت میکنه. فک میکنم با وجود بچه های با تجربه ای که تو انجمن هست میشه یه بخش آموزش حرفه ای و اختصاصی راه انداخت.

RE: تجربیات از HATSAN .AT44.10 - mehranht - 2016-04-08 12:19 PM

(2016-04-07 08:53 AM)fmad نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
با سلام
تعداد شات استاندارد از فشار 200 تا 100 بار چند تا می باشد ؟

سلام بزرگوار
به طور متوسط 40 شات باید بده

RE: تجربیات از HATSAN .AT44.10 - garshasb - 2016-04-08 11:46 PM

(2016-04-06 11:55 PM)romin نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
جناب شقاقی ممنون از پاسخ شما . من به این دو اورینگ رسیدم .این دو اورینگ خیلی باریک هستند ایا می شود ضخامت این دو اورینگ رو بیشتر بگیرم ؟؟؟اورینگ مربوطه پر از براده برنجی است .!!! تغییر سایز وجنس وایتون لازم است .یا فقط تمیز کنم جا بزنم .باز هم تشکر می کنم که کمک می کنید Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)
حتما اورینگ را تعویض کنید و از همون سایز استفاده کنید. متریال وایتون مناسبترین هست برای کار ما.

RE: تجربیات از HATSAN .AT44.10 - kavian - 2016-04-09 08:02 AM

(2016-04-08 12:19 PM)mehranht نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2016-04-07 08:53 AM)fmad نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
با سلام
تعداد شات استاندارد از فشار 200 تا 100 بار چند تا می باشد ؟

سلام بزرگوار
به طور متوسط 40 شات باید بده

40 شات؟!! زياد نفرموديد؟؟ به نظر من 30 شات استاندارد مي ده ... مگر اينكه تفنگ در شرايط آرماني و ايده آل باشه يا رگوله باشه يا قدرت چكش كم شده باشه.

ديروز در خدمت مهرداد عزيز كاربر AKE بودم در كارگاه تراشكاري ايشان و ايشان را فردي فوق العاده مودب، متين و محترم و البته كاربلد و مشتاق ديدم، تراشكاري ماهر كه قطعات ريز AT44 رو براحتي و با دقت بالا توليد كرده اند البته جهت استفاده شخصي ... تفنگ هامون رو هم تست كرديم و به نتايج خوبي رسيديم.
ايشون براي تنظيم قدرت فنر چكش، ابتكار جالبي داشتند كه فوق العاده جالب و ديدني بود ...

RE: تجربیات از HATSAN .AT44.10 - mmeysamm - 2016-04-09 08:33 AM

خسته نباشید
دوستان این ای تی ۴۴ من از ۲۰۰ تا ۱۰۰ بار بیشتر از ۲۰ شات نمیده و پرت و پلا میزنه...لوله و والو نشتی ندارن...نمیدونم دیگه چیکار کنم؟بفرستم نمایندگی رسیدگی میکنن؟

RE: تجربیات از HATSAN .AT44.10 - mmeysamm - 2016-04-09 12:54 PM

دوست عزیز جناب کاویان ظرفیت پیام های شخصی شما پر شده متآسفانه نمیشه جواب داد
من ساکن کرج هستم

RE: تجربیات از HATSAN .AT44.10 - ake - 2016-04-09 09:36 PM

(2016-04-09 08:33 AM)mmeysamm نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
خسته نباشید
دوستان این ای تی ۴۴ من از ۲۰۰ تا ۱۰۰ بار بیشتر از ۲۰ شات نمیده و پرت و پلا میزنه...لوله و والو نشتی ندارن...نمیدونم دیگه چیکار کنم؟بفرستم نمایندگی رسیدگی میکنن؟
سلام و ادب
دوست گرامی اگر اطلاعاتی که دادید کاملا درست باشه و نشتی هم نداشته باشید باید دو دور کامل پیچ تنظیم فنر چکش رو موافق عقربه هایه ساعت بپیچونید

RE: تجربیات از HATSAN .AT44.10 - fmad - 2016-04-10 10:40 AM

(2016-04-09 09:36 PM)ake نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2016-04-09 08:33 AM)mmeysamm نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
خسته نباشید
سلام و ادب
دوست گرامی اگر اطلاعاتی که دادید کاملا درست باشه و نشتی هم نداشته باشید باید دو دور کامل پیچ تنظیم فنر چکش رو موافق عقربه هایه ساعت بپیچونید

باعر ض سلام
اگه میشه تصویر تنظیم پیچ رو بگذارید

RE: تجربیات از HATSAN .AT44.10 - mmousavi - 2016-04-10 02:10 PM

سلام
كسي ميتونه به من كمك كنه و انواع اين اسلحه (at44) رو برام فرقشون رو مختصري توضيح بده با عكسشون
Khansariha (226)Khansariha (226)Khansariha (226)
خيلي ازتون ممنونم
كسي نيست؟
Khansariha (108)Khansariha (108)Khansariha (108)