شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
تجربیات از HATSAN .AT44.10 - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: سلاح های بادی (/forumdisplay.php?fid=5)
+--- انجمن: محصولات خانواده هاتسات و رنجر HATSAN products (/forumdisplay.php?fid=9)
+---- انجمن: محصولات پی سی پی (PCP) (/forumdisplay.php?fid=83)
+---- موضوع: تجربیات از HATSAN .AT44.10 (/showthread.php?tid=719)

RE: تجربیات از HATSAN .AT44.10 - vakil - 2016-01-25 05:02 PM

جناب گرشاسب عزیز ممنون از راهنمایی مشکل حل شد
سپاس Khansariha (8)
در مورد افزایش قدرت ای تی چه راهکاری دارید ؟
احساس میکنم قدرت اسلحه در خور 40 ژول نیست و کم هست !
لطفا راهنمایی بفرمایید

RE: تجربیات از HATSAN .AT44.10 - garshasb - 2016-01-25 08:33 PM

اقا مهرداد عزیز عرض ارادت
دوست عزیز اولا تیون برای ارتقا انجام میشه نه پس رفت ، پس این والو هم بهتر از قبل برای ان منظور خاص مد نظر مبتکرشجواب میدهد که ساخته شده، Khansariha (8)
اما اینکه از روی حدس و درک از ظاهر بخواهیم بفهمیم کارش چیه و بعد تفنگمونو که داره سالم کار میکنه به این روز دربیاریم ، کار اشتباهی خواهد بود، این والو شاسی والو هاتسان هست و حتی معلوم نیست که با این ظاهر هم مجددا روی هاتسان استفاده شود.
ارادتKhansariha (8)
(2016-01-25 05:02 PM)vakil نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
جناب گرشاسب عزیز ممنون از راهنمایی مشکل حل شد
سپاس Khansariha (8)
در مورد افزایش قدرت ای تی چه راهکاری دارید ؟
احساس میکنم قدرت اسلحه در خور 40 ژول نیست و کم هست !
لطفا راهنمایی بفرمایید

جناب وکیلی چهل ژول مناسبترین قدرت برای بادی است ، درضمن ای تی در حالت دیفالت با ساچمه ۱۸/۱۳ گرین ۴۲ ژول و با ساچمه ۲۵ گرین ۴۷ ژول انرژی دارد،
پیچ پشت چکش و جلوی فنر که از زیر ضامن با یک الن بلند قابل دسترسی هست را میتوانید باز کنید ( پاد ساعتگرد) و تا ۵۷ ژول انرژی داشته باشید، اما انتظار دقت از این تفنگ را نداشته باشید، زیرا تلورانس به شدت بهم میریزد، روش کار در صفحات قبل موجوده مطالعه بفرمایید.
ارادتKhansariha (8)

RE: تجربیات از HATSAN .AT44.10 - ake - 2016-01-25 09:06 PM

سلام و ادب خدمته همه دوستان خصوصا آقا بهروز عزیز و جناب شقاقی عزیز که بنده رو راهنمایی کردنKhansariha (8)
فقط یه نکته رو عرض کنم و اون اینه که بنده قصد انجام این کار رو نداشتم و ندارم فقط میخواستم نظره اساتید رو بدونم و اینکه آیا از دوستان انجمن کسی این کارو انجام داده یا نه، مخلص و ارادتمند همه دوستان عزیزKhansariha (8)

RE: تجربیات از HATSAN .AT44.10 - romin - 2016-01-25 10:04 PM

یک سوال در مورد رگلاتور .......رگلاتورهایی که تولید شرکت هاتسان یا ساخت دوستان سایت هست آیا تفاوت زیادی با هم دارند و اینکه این رگلاتورها ایا دچار استحلاک می شن چقدر کارایی مناسب دارند . و وقتی بهم بریزند چه اتفاقی می افتدد ایا اختلاف(تلرانس)خیلی زیاد می شه بین شاتها یعنی طبق معمول کسی که رگلاتور خود شرکت هاتسان نصب کنه وتو شارژ کردن به سلاح فشاری نیاد واستاندارد شارز بشه این رگلاتور چند سال کارایی مناسب داره .ببخشید که خیلی طولانی شد

RE: تجربیات از HATSAN .AT44.10 - vakil - 2016-01-26 07:31 AM

Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)

RE: تجربیات از HATSAN .AT44.10 - garshasb - 2016-01-26 11:27 AM

جناب romin هر قطعه ای استهلاک خاص خودشو داره، اما رگولاتور قطعه خیلی پیچیده ای نیست و متناسب با عمر تدفنگ ساخته میشود،

RE: تجربیات از HATSAN .AT44.10 - keyvantaktir - 2016-01-27 01:49 PM

سلام به همه اساتید بنده حدود دو هفته است که هاتسان خریدم. دو روز پیش تا ۲٠٠ بار بادش کردم الان نگاه میکنم حدود ۳٠ بار کم شده. ایا این طبیعیه. اگر نیست اشکال ممکن است از کجا باشد.
با[/align] سپاس فراوان.

RE: تجربیات از HATSAN .AT44.10 - key - 2016-01-27 02:26 PM

(2016-01-27 01:49 PM)keyvantaktir نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام به همه اساتید بنده حدود دو هفته است که هاتسان خریدم. دو روز پیش تا ۲٠٠ بار بادش کردم الان نگاه میکنم حدود ۳٠ بار کم شده. ایا این طبیعیه. اگر نیست اشکال ممکن است از کجا باشد.
با[/align] سپاس فراوان.
خیر طبیعی نیست. مخزن نشتی داره. آگه از نمونه های وارداتی هستش بفرستید گارانتی. آگه گارانتی هم نداره نگران نباشید با تعویض اورنگ حل میشه ولی در صورتی که آشنایی ندارید مخزن رو دستکاری نکنید. خطرناکه. با اقای شقاقی با نام کاربری garshasb تماس بگیرید. در کل موضوع نگران کننده ای نیست. حل میشه

RE: تجربیات از HATSAN .AT44.10 - hosseinebadian - 2016-01-27 07:13 PM

سلام دوستان گرامی

یکی از دوستان یک تفنگ ای تی خرید مخزن شارج کرد حدود 250 بار وقتی فشار مخزن به 100 بار میرسه نشت میکنه و مخزن فشارش سریع پایین میاد و صفر میشه

مشکل از کجا میتونه باشه

با سپاس

RE: تجربیات از HATSAN .AT44.10 - HLARYZADEH - 2016-01-28 02:03 PM

(2016-01-27 07:13 PM)hosseinebadian نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام دوستان گرامی

یکی از دوستان یک تفنگ ای تی خرید مخزن شارج کرد حدود 250 بار وقتی فشار مخزن به 100 بار میرسه نشت میکنه و مخزن فشارش سریع پایین میاد و صفر میشه

مشکل از کجا میتونه باشه

با سپاس

من و دوستم هم همین مشکل رو با ایتی جدید سفارش نوری زاده داشتیم گارانتی هم داشت ولی هزینه ارسال و ... زیاد میشد
منم مخزن رو باز کردم و مخزن رو کاملا خالی کردم قسمت جلو مخزن که داخل تفنگ بسته شده بود را با آچار باز کردم یه قطعه پلاستیکی سفید هست اون رو با یه میله که قطرش اندازه ای باشه که بره داخل قطعه پلاستیکی و یکم بالا و پایین کردن بیرون آوردم (قطعه پلاستیکی با فشار جا رفته و پیچی نیست) بعد یه فنر و سوزن هست فنر را یکم کشیدم سوزن رو هم بیرون آوردم تمیز کردم و خیلی کم بهش گریس زدم گذاشتم سر جاش بعد با یه میله گذاشتم پشت سوزن و چند تا ضربه کم زدم تا فیت بشه فنر را سر جاش گذاشتم و قطعه پلاستیکی را روش گذاشتم و در مخزن رو بستم سر جاش موقع باد کردن مخزن جدا از تفنگ باشه اگه دیدی باد میده یکم با سیم چین نوک سوزن رو رو به بیرون اهرم کن و بکش تا خروجی باد قطع بشه البته ما دو نفر بودیم یکی باد میزد با تلمبه یکیمون هم سوزن رو نگه میداشت فشار از 30 که رد شد دیگه مخزن باد نداد بعدا دیگه مواظب بودم باد مخزن از 50 کمتر نشه ولی یکبار خواستم امتحان کنم گذاشتم کمتر بشه و خوب شده بود دیگه خالی نمیکرد ..