شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
تجربیات از HATSAN .AT44.10 - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: سلاح های بادی (/forumdisplay.php?fid=5)
+--- انجمن: محصولات خانواده هاتسات و رنجر HATSAN products (/forumdisplay.php?fid=9)
+---- انجمن: محصولات پی سی پی (PCP) (/forumdisplay.php?fid=83)
+---- موضوع: تجربیات از HATSAN .AT44.10 (/showthread.php?tid=719)

RE: تجربیات از HATSAN .AT44.10 - garshasb - 2016-01-10 12:41 PM

(2016-01-10 07:56 AM)SAAZEARA نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
واقعا جالبه تو ٦٠ متر گروپ ١/٥ سانتي!؟!؟سلاح منم دست اقاي شقاقيه خداكنه دقتش همينجوري بشه!

[PISTOL]فشمي

با سلام
جناب مهندس با اجازه ای که از خودتون گرفتم تست کرنوگرافی تفنگتونو اینجا قرار میدم .
اول هر خشاب به علت تغیر در ریتم شلیک تلورانس بین شاتی گاهی به سه متر میرسد که درحالت غیر تست انهم به ۱/۵ متر بر ثانیه خواهد رسید.
ساچمه ها jsb18/14 گرین دقیق وزن شده.
تعداد ۴۲ شات کرنو شده که ۳۹ شات ان تلورانس ۴/۲۶ متر بر ثانیه را ثبت کرد بیشترین مقدار انرژی ۳۵/۲ژول و سرعت ۲۴۴/۸ متر برثانیه و کمترین مقدار انرژی ۳۴ژول و سرعت ۲۴۰/۵ متر بر ثانیه ثبت شد.
فشار در شات ۳۹ مقدار ۱۰۰ بار بود که یعنی از ۲۰۰بار تا ۱۰۰ بار ۳۹ شات،
واحدها fps هستند جهت تبدیل به mps به عدد ۳/۲۸ تقسیم کنید.
۷۹۶_۸۰۲_۷۹۷_۷۹۴_۷۹۷_۷۹۵_۸۰۱_۷۹۶_۷۹۷_۷۹۵_۸۰۱_۷۹۱_۷۹۴_۷۸۹_۷۹۴_۷۹۱_۷۹۷_۷۹۰_۷۹۱_۷۹۵_​۸۰۲_۷۹۲_۷۹۰_۸۰۲_۷۹۷_۷۹۲_۷۹۶_۸۰۰_۷۹۶_۷۹۸_۸۰۲_۸۰۱_۸۰۳_۷۹۷_۷۹۸_۷۹۸_۷۹۷_۷۹۴_۷۹۲
_۷۸۶_۷۷۹_۷۷۶

ارادت

تجربیات از HATSAN .AT44.10 - M.H.ABBASSI - 2016-01-10 03:14 PM

سلام
جادارد از زحمات جناب مهندس شقاقي كه زحمت نصب رگولاتور رو كشيدند تشكر كنم در اسرع وقت گروپهارو جهت استحضار ارائه ميكنم

[PISTOL]فشمي

RE: تجربیات از HATSAN .AT44.10 - HamidArgha - 2016-01-10 05:48 PM

(2016-01-10 07:56 AM)SAAZEARA نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
واقعا جالبه تو ٦٠ متر گروپ ١/٥ سانتي!؟!؟سلاح منم دست اقاي شقاقيه خداكنه دقتش همينجوري بشه!

[PISTOL]فشمي

درود.امیدوارم دقت سلاحتون شما رو هم مثل من سورپرایز کنه.من که واقعا فکر نمیکردم نصب رگولاتور تا این حد توفیق داشته باشهKhansariha (8)

RE: تجربیات از HATSAN .AT44.10 - Azin Mehr - 2016-01-10 07:02 PM

سلام اساتید محترم ی at44 دست دو گیر آوردم میخوام معامله کنم میخواستم بدونم حتما نیاز ب فاکتوری ک طرف از فروشگاه ب نام خودش داره هست ؟

یعنی در کل میخوام بدونم اگر اورگانی تفنگ رو بگیره برای گرفتن تفنگ حتمآ فاکتوری مجوزی چیزی میخوان یا مهم نیست
آخه ی جا شنیدم تنها مجوز pcp همین فاکتور از فروشگاه معتبر

RE: تجربیات از HATSAN .AT44.10 - saheb - 2016-01-10 10:30 PM

بله فاکتور احتیاجه . اگر فاکتور نداره بزنید تو سر مال و تخفیف بگیرید !! خخخخخخخ ( شوخی)
اگر نداره میتونید از یه مغازه لوازم شکار یا همچین جاهایی یدونه فاکتور بگیرین . اگر آشنا باشن میدن . اگر نباشن ، با پول میدن ! خلاصه قبل از معامله به فکر فاکتورش باشین چون کلانتری منتظره تفنگ بدون فاکتور بیاد دستش....

RE: تجربیات از HATSAN .AT44.10 - ake - 2016-01-11 08:36 AM

سلام،
به نظره منم نصب رگلاتور ارزشمنده، قبل از نصب رگلاتور ای تی من تو 48 متر گروپ 8 سانت میداد الان دو و نیم سه سانت میده ولی تو شصت متر گروپ یک و نیم سانت عالیه که دوست عزیزمون گرفتن،فکر کنم در حد اف ایکس و وایرخ 100 میشه.در ضمن رگلاتور من فابریکه و زحمت نصبشم استاد شقاقی کشیدنKhansariha (8)

RE: تجربیات از HATSAN .AT44.10 - garshasb - 2016-01-11 09:36 AM

در انجمن دوستان و بزرگانی حضور دارند که من شاید انگشت کوچک اونها هم نشم، امثال جناب ازادیان علی اقا اقا بهروز اقا کامران و خیلی از بزرگان اسمی دیگر.
لطفا همون اسم خودم یا کاربریم مورد خطاب قرار گیرد و از الفاظ و القابی که جز منزوی کردن و خجالت کشیدن برای من چیزی ندارد پرهیز کنید،
ارادتKhansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)

RE: تجربیات از HATSAN .AT44.10 - smart - 2016-01-11 11:08 AM

(2016-01-10 12:41 PM)garshasb نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

[PISTOL]فشمي

با سلام
جناب مهندس با اجازه ای که از خودتون گرفتم تست کرنوگرافی تفنگتونو اینجا قرار میدم .
اول هر خشاب به علت تغیر در ریتم شلیک تلورانس بین شاتی گاهی به سه متر میرسد که درحالت غیر تست انهم به ۱/۵ متر بر ثانیه خواهد رسید.
ساچمه ها jsb18/14 گرین دقیق وزن شده.
تعداد ۴۲ شات کرنو شده که ۳۹ شات ان تلورانس ۴/۲۶ متر بر ثانیه را ثبت کرد بیشترین مقدار انرژی ۳۵/۲ژول و سرعت ۲۴۴/۸ متر برثانیه و کمترین مقدار انرژی ۳۴ژول و سرعت ۲۴۰/۵ متر بر ثانیه ثبت شد.
فشار در شات ۳۹ مقدار ۱۰۰ بار بود که یعنی از ۲۰۰بار تا ۱۰۰ بار ۳۹ شات،
واحدها fps هستند جهت تبدیل به mps به عدد ۳/۲۸ تقسیم کنید.
۷۹۶_۸۰۲_۷۹۷_۷۹۴_۷۹۷_۷۹۵_۸۰۱_۷۹۶_۷۹۷_۷۹۵_۸۰۱_۷۹۱_۷۹۴_۷۸۹_۷۹۴_۷۹۱_۷۹۷_۷۹۰_۷۹۱_۷۹۵_​۸۰۲_۷۹۲_۷۹۰_۸۰۲_۷۹۷_۷۹۲_۷۹۶_۸۰۰_۷۹۶_۷۹۸_۸۰۲_۸۰۱_۸۰۳_۷۹۷_۷۹۸_۷۹۸_۷۹۷_۷۹۴_۷۹۲
_۷۸۶_۷۷۹_۷۷۶

ارادت

با سلام خدمت دوستانKhansariha (8)
خیلی نتایج خوبی داشته البته اگر اعداد به واحد متر بر ثانیه تبدیل بشه درک دقتش بهتر میشه.
آقای شقاقی رگولاتور در چه فشاری از مدار خارج میشه و بازه تنظیم قدرتش با یک ساچمه خاص چقدره؟
با تشکرKhansariha (8)

RE: تجربیات از HATSAN .AT44.10 - sibak - 2016-01-11 11:08 AM

سلام دوستان کسی ای تی چهار نیم سراغ داره؟Khansariha (8)

RE: تجربیات از HATSAN .AT44.10 - HamidArgha - 2016-01-11 12:56 PM

(2016-01-11 08:36 AM)ake نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام،
به نظره منم نصب رگلاتور ارزشمنده، قبل از نصب رگلاتور ای تی من تو 48 متر گروپ 8 سانت میداد الان دو و نیم سه سانت میده ولی تو شصت متر گروپ یک و نیم سانت عالیه که دوست عزیزمون گرفتن،فکر کنم در حد اف ایکس و وایرخ 100 میشه.در ضمن رگلاتور من فابریکه و زحمت نصبشم استاد شقاقی کشیدنKhansariha (8)

درود.دوستان این گروپ یک ونیم سانتی که عرض کردم در سالن سرپوشیده گرفته شد.سر کار بنده سالنی هست که طول اون به صدمتر میرسه با نور کافی وبدون وزش هیچگونه نسیمی حتی.با رست ومیز صندلی مناسب.ولی اگر در شرایط محیط باز باشه شاید گرفتن همچین گروپی خیلی سخت یا غیر ممکن باشه.کما اینکه در همین فاصله وبا همون ساچمه در محیط باز گروپ سه سانتی هم گرفتم.ولی خوب همه میدونن که یکی از شرایط یک گروپ قابل تکرار بودن اون در همون شرایط هست که برا خودمم سخت بنظر میاد.از اونجا که زیاد اهل عکس گرفتن واپلود کردن نیستم ولی اگر کاغذ اون گروپ رو پیدا کنم از اون وگروپهای دیگه تفنگ حتما عکس میزارم.با ارزوی سلامتی دوستانKhansariha (8)البته یادم رفت عرض کنم که حتی کولرهای اسپلیت سالن رو که روشن میکنیم گروپها به عینه باز تر میشنKhansariha (214)