شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
تجربیات از HATSAN .AT44.10 - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: سلاح های بادی (/forumdisplay.php?fid=5)
+--- انجمن: محصولات خانواده هاتسات و رنجر HATSAN products (/forumdisplay.php?fid=9)
+---- انجمن: محصولات پی سی پی (PCP) (/forumdisplay.php?fid=83)
+---- موضوع: تجربیات از HATSAN .AT44.10 (/showthread.php?tid=719)

RE: تجربیات از HATSAN .AT44.10 - Areno - 2015-07-02 01:24 PM

(2015-07-02 07:55 AM)صادق قرنجیکی نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
نقل قول :
دوست عزیز ، قصد طرفداری ازفروشنده یا فروشندگانی رو ندارم ، ولی اینقدر هم بدبین نباشید ! مطمئنا خرید حضوری برای خریدار اطمینان بیشتری خواهد داشت ولی برای دوستانی که دسترسی به فروشنده براشون سخته و اومدن به تهران برای ای تی 44 که قیمتی پایین داره توجیه اقتصادی گاها نداره ! من چندین بار از این فروشنده نه چندان دلچسب خریداری کردم و هر بار هم در مورد راهکارهای مشتری مداری و دلچسب بودن بهشون تذکر دادم ، ولی خوب ذکرعلی هستش و فک نکنم به همین راحتی عوض بشه ، ولی مشکلی در سلاح های خریداری شده نداشتم. خیلی از دوستان هم همینجوری بودند چه حضوری خریده باشنده چه غیر حضوری! در این بین دوستانی هم بودند که مدعی شدند جنس معیوب به ایشان فروخته این فروشنده و خوب با توجه به سوابق دلچسب نبودنشون این موضوع باعث شده بدبینی نسبت به ایشان زیاد بشه که من همگی رو قبول ندارم. باز اگه اطمینان برای خریدار مهمه می تونند دوستان تشریف ببرن بازار فردوسی و خودشون خرید کنند. البته گاها خودمون رو جای اون فروشنده هم بذارید ببینید حاضر به این مشتری مداری هایی که خودمون میگیم هستیم یا نه !

درسته حرفه شما ولی ببینید من نه ای تیتی 44 داشتم نه این آقای نوری تا حالا دیدم و نه خریدی کردم ازش
و حرف من هم داداش در رابطه با خوب بودن یا نبودن یا از نظر شما دلچسب بودن یا نبودن فروشنده نیست
بحث من اینه چرا یه نفر که میره یه کالایی به ضورت نو میخره چرا باید مشکل داشته باشه؟این توجیه به نظر بنده اشتباه که از هر چنتا حالا یکی دو تا خراب دریاد....خوب همون یکی دو تا خراب ندن دست مردم..... حالا هر قسمتش که باشه مثل همون اورینگ 2000 هزار تومنی که دوستان میگن..خوب چرا باید اینجوری باشه؟چرا مثلا فرضا باید سوزن هواش خراب باشه؟تفنگی که نو از تو کارتون بهتون میدن؟ یعنی یه کارخانونه هاتسان 4 تا مهندس تست کیفیت یا عملکرد نداره؟چرا مثلا شما دیانا یا وایروخ یا همون ایرآرمزی که دارین وقتی خریدین به مشکل نخوردین؟مگه خودتون نمیگین فقط به اورینگ که همش باهم میشه 2000تومن...چرا همون اول خوبشو نمیزارن که اصن چنین بحث هایی به وجود بیاد
درسته ارزونه شاید ارزون ترین پی سی پی باشه....اما همین چیز های کوچیک باعث میشه ذهنیت یه مشتری نسبت به همه محصولات هاتسان تا حدی خراب شه

RE: تجربیات از HATSAN .AT44.10 - صادق قرنجیکی - 2015-07-02 02:12 PM

دوست عزیز ، با حرف شما در مورد پایین بودن کیفیت کلی برخی قطعات در مدل های Hatsan موافقم و این موضوع برمیگرده به شرکت واردکننده و سازنده و البته سلیقه و توان خریدار در بازارهای داخلی ! وقتی مشتری اعتراض خاصی نمی کنه و بیشتر میان حرفشون رو اینجا می زنند تا به فروشنده و تازه هر وقت این محصولات بعد مدتی نبودن وارد بازار میشه سر یک هفته موجودی وارد کننده تموم میشه ! چه انتظاری از واردکننده دارید که در مورد بحث کیفیت و یا معایب احتمالی حرفی به سازنده و یا هر جای دیگه بزنه! اون داره میبینه می فروشه و خوب شما هم اگه فروشنده ای در این بازار داخل بودید شاید مواردی که امروز میگید رو اون زمان انکار کنید!
این موضوع برای تمامی علاقمندان به این تفنگها مشخص هست که ای تی ضعفهایی در قسمت اورینگ ها و برخی قطعات داره و البته با توجه به بودجه و البته کاربرد که در پست های قبلی هم ذکر کردم صرف شکار کردن هست خوب اکثریت سعی می کنند این مشکلات رو خودشون حل کنند تا اینکه برن سراغ برندهایی با قیمت های 3 تا 5 برابر AT44 ،
در ضمن به سیاست غلط نماینده هاتسان هم برمیگرده مبنی بر سودای گرفتن سهم عمده بازار PCP ، ایشون هنوز باور ندارند وقتی برندهایی با کیفیت بهتر و نیز دقت بالاتر از محصولات هاتسان در بازار هست باید یکسری از معایب محصولات خودش را عوض کند. مطمئنا ایشون این مطالب رو می بینند تا جایی که می دونم در این انجمن با نام کاربری ایرگانز عضو هستند و خوب نمی توان گفت ایشان معایب سلاح های خود را نمی داند. کما اینکه کسانی از جمله خودم در چندین مراجعه به فروشگاه ایشان این موارد رو بهشون متذکر شدم. ولی خوب کو عکس العمل و مشتری مداری ...
ولی اینکه بیایین و بگین AT44 پس محصول بدردنخوریه اشتباه هست. به شخصه ای تی هایی دیدم که دوستان برای مدتها ازش استفاده کردند بدون برخوردن به اون مشکل معروف اورینگ! این بیشتر به حساسیت و گفته های خارج از منطق برخی دوستان در فضای مجازی برمیگرده که دوستان خریدار سریع به فکر تعویض آنها هستند و البته همیشه هم از ای تی 44 انتظار معجره دارند در حد یک سلاح با کیفیت از برندهای دیگر که دید اشتباهی است.
در ضمن بیشتر مواردی که دوستان مشکلاتی بیشتر از مشکل اصلی برای تفنگشون ایجاد کردند از نحوه نادرست استفاده از سلاح و یا تعمیر بدون آگاهی از قطعات و بازکردن آنها بوده ، من به شخصه و خیلی ها این تاپیک رو از روز اول پیگیری کردیم و تجربیات دوستان در این چند سال ورود این مدل به بازار ایران رو دیدیم.
فکر می کنم تا اینجا کلیت موضوع مشخص شده و نیازی به ادامه بحث در رابطه با این موضوع نباشه و انتظار داریم دوستان بیشتر در بحث فنی این مدل در این تاپیک پست ارسال کنند. از همه عزیزان که در صحبت اخیر شرکت کردند و نظر خودشون رو اعلام کردند تشکر می کنم. ولی گاهی بهتره اعتراض ها رو به جای مناسب بگیم ، مثلا مستقیما تو تلفن به اقای ذکرعلی یا نوری گفته بشه و یا در نهایت حداقل یک ایمیل به خود هاتسان ارسال بشه ببینیم جواب سازنده در این مورد چیه!؟

RE: تجربیات از HATSAN .AT44.10 - parandehabi - 2015-07-02 09:13 PM

(2015-07-02 02:12 PM)صادق قرنجیکی نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوست عزیز ، با حرف شما در مورد پایین بودن کیفیت کلی برخی قطعات در مدل های Hatsan موافقم و این موضوع برمیگرده به شرکت واردکننده و سازنده و البته سلیقه و توان خریدار در بازارهای داخلی ! وقتی مشتری اعتراض خاصی نمی کنه و بیشتر میان حرفشون رو اینجا می زنند تا به فروشنده و تازه هر وقت این محصولات بعد مدتی نبودن وارد بازار میشه سر یک هفته موجودی وارد کننده تموم میشه ! چه انتظاری از واردکننده دارید که در مورد بحث کیفیت و یا معایب احتمالی حرفی به سازنده و یا هر جای دیگه بزنه! اون داره میبینه می فروشه و خوب شما هم اگه فروشنده ای در این بازار داخل بودید شاید مواردی که امروز میگید رو اون زمان انکار کنید!
این موضوع برای تمامی علاقمندان به این تفنگها مشخص هست که ای تی ضعفهایی در قسمت اورینگ ها و برخی قطعات داره و البته با توجه به بودجه و البته کاربرد که در پست های قبلی هم ذکر کردم صرف شکار کردن هست خوب اکثریت سعی می کنند این مشکلات رو خودشون حل کنند تا اینکه برن سراغ برندهایی با قیمت های 3 تا 5 برابر AT44 ،
در ضمن به سیاست غلط نماینده هاتسان هم برمیگرده مبنی بر سودای گرفتن سهم عمده بازار PCP ، ایشون هنوز باور ندارند وقتی برندهایی با کیفیت بهتر و نیز دقت بالاتر از محصولات هاتسان در بازار هست باید یکسری از معایب محصولات خودش را عوض کند. مطمئنا ایشون این مطالب رو می بینند تا جایی که می دونم در این انجمن با نام کاربری ایرگانز عضو هستند و خوب نمی توان گفت ایشان معایب سلاح های خود را نمی داند. کما اینکه کسانی از جمله خودم در چندین مراجعه به فروشگاه ایشان این موارد رو بهشون متذکر شدم. ولی خوب کو عکس العمل و مشتری مداری ...
ولی اینکه بیایین و بگین AT44 پس محصول بدردنخوریه اشتباه هست. به شخصه ای تی هایی دیدم که دوستان برای مدتها ازش استفاده کردند بدون برخوردن به اون مشکل معروف اورینگ! این بیشتر به حساسیت و گفته های خارج از منطق برخی دوستان در فضای مجازی برمیگرده که دوستان خریدار سریع به فکر تعویض آنها هستند و البته همیشه هم از ای تی 44 انتظار معجره دارند در حد یک سلاح با کیفیت از برندهای دیگر که دید اشتباهی است.
در ضمن بیشتر مواردی که دوستان مشکلاتی بیشتر از مشکل اصلی برای تفنگشون ایجاد کردند از نحوه نادرست استفاده از سلاح و یا تعمیر بدون آگاهی از قطعات و بازکردن آنها بوده ، من به شخصه و خیلی ها این تاپیک رو از روز اول پیگیری کردیم و تجربیات دوستان در این چند سال ورود این مدل به بازار ایران رو دیدیم.
فکر می کنم تا اینجا کلیت موضوع مشخص شده و نیازی به ادامه بحث در رابطه با این موضوع نباشه و انتظار داریم دوستان بیشتر در بحث فنی این مدل در این تاپیک پست ارسال کنند. از همه عزیزان که در صحبت اخیر شرکت کردند و نظر خودشون رو اعلام کردند تشکر می کنم. ولی گاهی بهتره اعتراض ها رو به جای مناسب بگیم ، مثلا مستقیما تو تلفن به اقای ذکرعلی یا نوری گفته بشه و یا در نهایت حداقل یک ایمیل به خود هاتسان ارسال بشه ببینیم جواب سازنده در این مورد چیه!؟
سلام دوستان
ی کلام ختم کلام هر چی پول بدی آش میخوری
حالا درسته مشکلات داره ولی خوب ی دلیل گرونتر بودن بعضی از برندا همین مونتاژ دقیق محصولاتشونه این مشکلات توی خیلی چیزایی که تولید میشه هست مثل خودرو و.... چیزای دیگه ولی میدونم خرید تفنگ چیز دیگه ای هست واینکه خیلی از دوستان به عشق دست به آچار بودن و تیونینگ و این چیزاست که این تفنگو میخرن و این جزو یکی از علایقشونه در هر حال بازم میگم به نظر من هر چی پول بدی آش میخوری
التماس دعا

RE: تجربیات از HATSAN .AT44.10 - garshasb - 2015-07-02 11:28 PM

هیچ وقت تو ایران نمیتونید پرفروش ترین محصول رو نقد کنید، اگه میشد پراید که این همه ادم کشته اصلاح میشد، خوب داره میفروشه، چیزی هم به فروشندگان بگید خیلی راحت میگه areno جان شما نخر، بالایه ۵۰ درصد فروش پی سی پی مربوط به هاتسانه و بخش عمدش مربوط به ای تی هستش که اتفاقا بسیار دوست داشتنیه،
۴ ساله پیش اولین ایر ارمز ها به بازار اومد، که دهقان بجایه ۶۰ ژول به من فروخت، ولومه تفنگ کار نمیکرد سه ماه هروز اونجا بودم اخرشم با ۷۰۰ هزار تومان ضرر ۱۸۰۰ خودش خرید، حالا اگه ای تی بود زنگ میزدم به اونطرف ایران پشت تلفن بازو بستش میکردم،
ای تی تنها مخزنی رو داره که در صورت پر بودن و مصرف نکردن طولانی اورینگهاش سالم میمونن،
و اینکه کیفیت محصولات غربی با اروپایه شرقی فرق داره بخاطر پولیه که به مهندساشون میدن، هواپیمایه تپلف خیلی سیستم طراحیه خوبی داره ولی بهش میگن تابوت پرنده چون یه مهندس اروپایی ۵ برابر یه مهندس روسی پول میگیره ، معلومه بیشتر دل میسوزونه تا یه روس، نبود کیفیت البته از نظر دوستان چه ربطی به ذکرعلی و نوری داره، اینها فقط فروشندن، تفنگاشونم گارانتیه تعویض داره، اتفاقا خیلی هم خوب دارن میفروشن، بقوله پیرامیدایر تفنگاشون best seller هست، اگر روزی معیشت مردم خوب شد و منه فقیر تونستم وایرخ بخرم اون موقع به حرفاتون فکر میکنم، ولی الان تو این وضعیت هاتسان بهترینه تازه اگه وضعیت هم عوض شه معلوم نیست هاتسان جاشو عوض کنه، تویه ترکیه وقتی میگی اقا جنسش چطوره با کلی باد کردن میگه اورجینال ترک،
در ضمن قیمت هاتسان تو ایران بخاطر ارز دولتی که میگیره پایینه وگرنه همه جایه دنیا با همین ترکیب هم قیمت باقیه تفنگا داره فروش میره، تفنگی خریدی که با کیفیت بود اگه خراب شه و نتونی قطعه گیر بیاری باید بزاریش دکور حتی اگه تاپ تن دنیا باشهKhansariha (214)

RE: تجربیات از HATSAN .AT44.10 - صادق قرنجیکی - 2015-07-02 11:58 PM

اقا محمد قرار شد موصوع رو ببندیم چون الان چند صفحه به این موضوع که خیلی هم مرتبط به تاپیک نیست اختصاص یافته. دلایل پرفروشی اون هم قبلا در پست ها ذکر شده ! چرا بی کیفیتیش به وارد کننده مربوط نباشه !!! ایشون نماینده سازنده ست و باید موارد مطرح شده مشتریاش رو هم به سازنده برسونه. متاسفانه ایشون بلد نیست درست به حرف مشتری خودش گوش بده دیگه انتقال معایب یا انتقاد مشتریان به سازنده تو ترکیه جای خودش بماند. دوست داریم تاپیک به روال خودش برگرده بنابراین از همه دوستان خواهشمندم این بحث را ادامه ندهند.
با تشکر

RE: تجربیات از HATSAN .AT44.10 - smoker - 2015-07-03 06:26 AM

سلام دوستان وقتی فروشنده میگه تفنگ رو چک میکونین بعد میفرستیم بازم ممکن مشگل داشته باشه و میخوام بدونم ای تی با صدا خفه کن صداش چقدر کمتر از شادو هزار هست دقیقا چقدر ممنون
یه از دوستان گفتن اگر کپسول 6لیتری رو با فشار 200بار پر کنیم فقط 2بار میشه ای تی رو پر کرد خوب اگر اینطور باشه خیلی بده چون تو قزوین فقط 200بار پر میکنن ولی من شنیده بودم 7بار میشه پر کرد ولی شما دوستان بهتر میدونید اگر میشه نظرتون رو بدید ممنون
دقیقا منظورم اینکه یه کپسول 6 لیتری که با فشار 200بار پر بشه چند دفعه میشه ای تی رو پر کرد و بنظر شما کرال پانچر بهتره یا ای تی فرق قیمت 300تومن یا 350 ولی من شنیدم قطعاتش و اورینگاش بد گیر میاد .و یه چیز مهم مثلا من میخوام 3 ماه اصلا از تفنگم استفاده نکنم باید دقیقا چه نکاتی رو رعایت کنم من تقریبا همه صفحات رو خوندم ولی در این مورد مختصر بود مثلا میگفتن باید تفنگ رو عمودی بزاریم یا مخزن رو دربیاریم یا فشار مخزن روی 70بار باشه کلا باید چیکار کنیم آیا ای تی در این مورد نسبت به تفنگهای فنری حساس تره یا نه
من ماه دیگه میرم ترکیه اگر کسی پایه بود با من بیاد چون تنهام و حال نمیده .راستی میدونم از اونور نمیشه تفنگ آورد ولی نمیشه مثل همین فروشندها یجورایی آورد .من یادم 1سال پیش دوست پسر خالم از ترکیه یه تفنگ آورد ولی نمیدونم چی بود و میگفت اینجا قیمتش 2برابر ونیم خداییش نامردیه من میگم متحد بشیم مثلا 100نفر ایمیل بدیم به ترکیه که بگیم واقعا شورشو درآوردید .آخه همه که پولدار نیستن خدا شاهد ینفرو میشناسم 6تا پی سی پی داره بعد من یکی هم ندارم که مجبورم ای تی بخرم آخه چخبره ولی باز خدارو شکر تا همین 1سال پیش همین ای تی 2400بود بدون تلمبه
یعنی کیفیتش نسبت به پارسال اومده پایین

RE: تجربیات از HATSAN .AT44.10 - صادق قرنجیکی - 2015-07-03 07:50 AM

نقل قول :میخوام بدونم ای تی با صدا خفه کن صداش چقدر کمتر از شادو هزار هست دقیقا چقدر ممنون
دوست عزیز به طور کلی تفنگ هایی همانند AT44 با صدای متوسط بعد از نصب صداخفه کن مناسب (هم از نظر کیفیت و هم حفظ دقت) حدود 70 درصد صدا گرفته می شود. اینکه بگید چقدر دقیق ؟ سئوال اشتباهی پرسیدید؟ شما به من بگید دقیقا صدای خروجی شادو (که حاصل از ضربه پیستون و پکینگ آن به انتهای سیلندر و ارتعاش فنر و همینطور خروج ساچمه است) چند دسی بل است تا در مورد این سئوالتون بشه فکری کرد!!! عزیز من برای محاسبه دقیق صدا به دستگاه صداسنجی که بتونه صدا رو حداقل بر میزان دسی بل محاسبه کنه هست.

نقل قول :یه از دوستان گفتن اگر کپسول 6لیتری رو با فشار 200بار پر کنیم فقط 2بار میشه ای تی رو پر کرد خوب اگر اینطور باشه خیلی بده چون تو قزوین فقط 200بار پر میکنن ولی من شنیده بودم 7بار میشه پر کرد ولی شما دوستان بهتر میدونید اگر میشه نظرتون رو بدید ،دقیقا منظورم اینکه یه کپسول 6 لیتری که با فشار 200بار پر بشه چند دفعه میشه ای تی رو پر کرد ممنون
تا جایی که یادمه در این مورد خودم در پست های قبلی بهتون پاسخ دادم! فشار کاری مخزن AT44 به میزان 200 بار است و مسلما وقتی مخزن شما 200 بار کامل باشد با هر بار شارژ این مقدار از حجم هوای داخل کپسول تون کاسته می شود و در نوبت های بعدی شارژ نمی توان به میزان 200 بار مخزن را شارژ کرد.! ولی به صورت منظمی تقریبا با حجم های پایین تر در هر بار شارژ این میزان سیر نزولی دارد. این که شرایط شما ایجاب می کنه که نتوانید از فشار لازم برای کپسولتون استفاده کنید خیلی از دوستان در بیشتر استانها با آن مواجه هستند. خوب میتوانید از تلمبه استفاده کنید.

نقل قول : و بنظر شما کرال پانچر بهتره یا ای تی فرق قیمت 300تومن یا 350 ولی من شنیدم قطعاتش و اورینگاش بد گیر میاد .و یه چیز مهم مثلا من میخوام 3 ماه اصلا از تفنگم استفاده نکنم باید دقیقا چه نکاتی رو رعایت کنم من تقریبا همه صفحات رو خوندم ولی در این مورد مختصر بود مثلا میگفتن باید تفنگ رو عمودی بزاریم یا مخزن رو دربیاریم یا فشار مخزن روی 70بار باشه کلا باید چیکار کنیم آیا ای تی در این مورد نسبت به تفنگهای فنری حساس تره یا نه
برای موارد مرتبط با کرال پانچر لطفا به تاپیک مرتبط به آن مراجعه کنید . ممنون
پی سی پی ها بنا به راهنمای سازنده دارای شرایط نگهداری خاصی هستند.. به طور مثال سازنده وایرخ 100 به کاربر این مدل از تولیداتش پیشنهاد میدهد که اگر به مدت طولانی - چند هفته و یا بیشتر- نیاز به استفاده از سلاح ندارید کپسول آن را جدا کنید و بعد نگهداری شود و از این قبیل که بیشتر در راهنمای تفنگ ها درج می شود. این نوع توصیه ها بیشتر برای تفنگ های پی سی پی دارای رگولاتور مطرح هست تا اگر فشار مخزن تفنگ در محدوده کاری رگولاتور باشه روی قططعات داخلی آن فشاری نداشته باشد.
در مورد AT44 من حداقل در راهنمای تفنگ مورد خاص و ویژه ای ندیدم. منتهی توصیه دوستان فنی این هست که در صورت عدم استفاده طولانی مدت ، مخزن تفنگ از آن جدا شده و نگهداری شود. بیشتر روی احتیاط است اما من نظرم این هست که شاید در طولانی مدت باز فشار خاصی روی قطعات ولو هم باشه در تفنگ های غیر رگوله و البته دلایل فنی خاصی برای آن ندارم. تفنگ های هاتسان معموولا با مخزن پر شده به بازار عرضه می شوند. باز نظر فنی دوستانی که در مورد مخزن و موارد مرتبط به آن آگاهی بیشتری دارند بر نظر شخی ارجحیت دارد.

قسمت پایانی پست شما مرتبط با موضوع تاپیک نیست. خواهشمند است در ارسال پست ها کمی دقت داشته باشید و به آن حالت های محاوره ای معمول ندهید. قوانین ورود سلاح بادی همراه مسافر را از مراجع ذی صلاح پیگیری کنید و قابل ذکره قیمت AT44 با توجه به قیمت ارزی آن در ترکیه شاید ارزان تر هم باشد حتی از اروپا با قیمت پایین تری در ایران خریداری می کنید. در مورد کیفیت محصولات وارد شده اخیر نیز در پست های قبلی صحبت شده است. لطفا با دقت بیشتری مطالعه کنید.
ممنون و سپاس از همکاری دوستان و اعضاء

RE: تجربیات از HATSAN .AT44.10 - parandehabi - 2015-07-03 12:49 PM

(2015-07-03 06:26 AM)smoker نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام دوستان وقتی فروشنده میگه تفنگ رو چک میکونین بعد میفرستیم بازم ممکن مشگل داشته باشه و میخوام بدونم ای تی با صدا خفه کن صداش چقدر کمتر از شادو هزار هست دقیقا چقدر ممنون
یه از دوستان گفتن اگر کپسول 6لیتری رو با فشار 200بار پر کنیم فقط 2بار میشه ای تی رو پر کرد خوب اگر اینطور باشه خیلی بده چون تو قزوین فقط 200بار پر میکنن ولی من شنیده بودم 7بار میشه پر کرد ولی شما دوستان بهتر میدونید اگر میشه نظرتون رو بدید ممنون
دقیقا منظورم اینکه یه کپسول 6 لیتری که با فشار 200بار پر بشه چند دفعه میشه ای تی رو پر کرد و بنظر شما کرال پانچر بهتره یا ای تی فرق قیمت 300تومن یا 350 ولی من شنیدم قطعاتش و اورینگاش بد گیر میاد .و یه چیز مهم مثلا من میخوام 3 ماه اصلا از تفنگم استفاده نکنم باید دقیقا چه نکاتی رو رعایت کنم من تقریبا همه صفحات رو خوندم ولی در این مورد مختصر بود مثلا میگفتن باید تفنگ رو عمودی بزاریم یا مخزن رو دربیاریم یا فشار مخزن روی 70بار باشه کلا باید چیکار کنیم آیا ای تی در این مورد نسبت به تفنگهای فنری حساس تره یا نه
من ماه دیگه میرم ترکیه اگر کسی پایه بود با من بیاد چون تنهام و حال نمیده .راستی میدونم از اونور نمیشه تفنگ آورد ولی نمیشه مثل همین فروشندها یجورایی آورد .من یادم 1سال پیش دوست پسر خالم از ترکیه یه تفنگ آورد ولی نمیدونم چی بود و میگفت اینجا قیمتش 2برابر ونیم خداییش نامردیه من میگم متحد بشیم مثلا 100نفر ایمیل بدیم به ترکیه که بگیم واقعا شورشو درآوردید .آخه همه که پولدار نیستن خدا شاهد ینفرو میشناسم 6تا پی سی پی داره بعد من یکی هم ندارم که مجبورم ای تی بخرم آخه چخبره ولی باز خدارو شکر تا همین 1سال پیش همین ای تی 2400بود بدون تلمبه
یعنی کیفیتش نسبت به پارسال اومده پایین
دوست عزیز مسایل فنی رو دوستان دیگه توضیح دادن ولی در مورد خرید تفنگ از ترکیه به نظرم کار جالبی نباشه البته کیفیت تفنگ توی ترکیه رو نمیدونم چطوریه ولی قیمتش حدود 700 لیره که میشه 900 هزار تومن بدون هیچ وسیله اضافی مثل هارد کیس و.... که خوب تازه اگه بتونی وارد کنی با گمرکی حدود 1.100 پات در میاد تازه بدون گارانتی
حالا خود دانی این گوی اینم میدان

RE: تجربیات از HATSAN .AT44.10 - smoker - 2015-07-04 04:58 AM

سلام بر دوستان و ممنونم از شما مخصوصا کسانی که در این راه تجربه دارن و با حوصله ما رو راهنمایی میکنن .سوالم اینکه دوستام من میخوام یه ای تی بگیرم ولی تو تعویض اورینگ وارد نیستم کلا ای تی چندتا اورینگ داره و بیشترین مشگلی که پیش میاد در کدوم قسمت تفنگ هست که باید اورینگش عوض بشه اگه بشه شما حرفییها بتونین کیلیپی درست کنین که نشون بدین چطوری باید تمام اورینگ های تفنگ ای تی رو عوض کرد واقعا خدمت خیلی بزرگی در حق ما مبتدی ها کردین .البته من از یوتوب کیلیپی پیدا کردم که فکر کنم مدت زمانش 35 دقیقه هست که واقعا عالی بود از اول تفنگ رو تا آخر باز کرد یعنی تمام قطعات ریزو درشت رو باز کرد ولی اصلا از تعویض اورینگ چیزی نشون نداد.شما دوستان اینکارو اگر بکنید واقعا سپاسگزارم ازتون

RE: تجربیات از HATSAN .AT44.10 - garshasb - 2015-07-04 08:26 AM

سلام
دوست عزیز خوب وقتی تفنگ رو یاد یگیرین باز و بسته کنید هرجا اورینگ دیدید با نمونه همسایز عوض کنید، با سوزن درشون بیارید و با دست خالی جا بزنیدشون.
تو صفحات قبل هم با عکس توضیح داده شده مخصوصا تعویض اورینگ دهانه لوله که بونه باز کردن تفنگ قابله تعویضه،