شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
تجربیات از HATSAN .AT44.10 - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: سلاح های بادی (/forumdisplay.php?fid=5)
+--- انجمن: محصولات خانواده هاتسات و رنجر HATSAN products (/forumdisplay.php?fid=9)
+---- انجمن: محصولات پی سی پی (PCP) (/forumdisplay.php?fid=83)
+---- موضوع: تجربیات از HATSAN .AT44.10 (/showthread.php?tid=719)

RE: تجربیات از HATSAN .AT44.10 - garshasb - 2015-06-26 06:19 PM

یک سانت برایه ایتی دست نخورده عدد درستیه با ساچمه جی اس بی ، اگه یه بست به انتهای لوله اضافه کنی اون یه دونه که گفتی هم میاد تو الگو

RE: تجربیات از HATSAN .AT44.10 - keivaan - 2015-06-26 06:33 PM

(2015-06-26 06:19 PM)garshasb نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
یک سانت برایه ایتی دست نخورده عدد درستیه با ساچمه جی اس بی ، اگه یه بست به انتهای لوله اضافه کنی اون یه دونه که گفتی هم میاد تو الگو

اره منم حس کردم یه مقدار کمی لقی داره. بست واسه این کار تو بازار هست یا باید ابتکار زد ؟

RE: تجربیات از HATSAN .AT44.10 - garshasb - 2015-06-26 06:37 PM

(2015-06-26 06:33 PM)keivaan نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2015-06-26 06:19 PM)garshasb نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اره منم حس کردم یه مقدار کمی لقی داره. بست واسه این کار تو بازار هست یا باید ابتکار زد ؟
نه یه بست دست ساز پ خ میکنم

RE: تجربیات از HATSAN .AT44.10 - mehrdadjan - 2015-06-26 07:36 PM

دوست عزیز منظور شما نوک لول هست که بست ببندند
تا لول محکم بشه من این کار را صحیح نمیدونم
با چنتا ای تی44تست کردم کلا بست لول را حذف کردیم
گروپ ها بهتر شده اما با بستن یه بست اونم دست ساز مطمنم
یکم لول انحراف پیدا خواهد کرد که تو فواصل نزدیک و دور چپ و راست
زدن را خواهیم داشت اگثرا یکم بست لول ای تی44را با سنباده گشاد
میکنیم تا درحد کمی لول تو بست ازاد باشه و بتونه بازی کنه یا ارتعاش
داشته باشه بازم اساتید اگه نظر بدن ممنون میشم
ارادت خاصKhansariha (8)

RE: تجربیات از HATSAN .AT44.10 - parandehabi - 2015-06-26 07:55 PM

سلام من فکر میکنم واسه ی نفر که خیلی زیادم با تفنگ شلیک نداره ی کپسول 3 یا نهایتا 4 لیتری کافی باشه هم کمتر جاگیره و تو دست و پاشه و راحت تر حمل میشه و هم خوب هزینه کمتری باید پرداخت کنه
نظر شما دوستان چیه
ممنون

RE: تجربیات از HATSAN .AT44.10 - flower - 2015-06-26 08:20 PM

(2015-06-26 07:36 PM)mehrdadjan نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دوست عزیز منظور شما نوک لول هست که بست ببندند
تا لول محکم بشه من این کار را صحیح نمیدونم
با چنتا ای تی44تست کردم کلا بست لول را حذف کردیم
گروپ ها بهتر شده اما با بستن یه بست اونم دست ساز مطمنم
یکم لول انحراف پیدا خواهد کرد که تو فواصل نزدیک و دور چپ و راست
زدن را خواهیم داشت اگثرا یکم بست لول ای تی44را با سنباده گشاد
میکنیم تا درحد کمی لول تو بست ازاد باشه و بتونه بازی کنه یا ارتعاش
داشته باشه بازم اساتید اگه نظر بدن ممنون میشم
ارادت خاصKhansariha (8)
دقیقا منم با اقا مهدی موافقم چون اقا مهدی این کارو به منم پیشنهاد دادند و من بست لوله رو حذف کردم و گروپ گرفتم که واقعا بهتر شد و بعد طبق پیشنهاد این عزیز بست رو با سمباده گشاد کردم و لوله در حد یک میلیمتر تو بست ازاده . از دوستان دیگری همچون اقا صادق قرنجیکی و اقا مسیح هم پرسیدم که اون عزیزان هم این مورد رو کاملا تایید کردن پس شک نکنید با گشاد کردن بست لوله در دقت اثر مثبت خواهیم داشت دلیلش رو هم اقا مسیح و اقا مهدی گل خودشون توضییح بدن بهتره

RE: تجربیات از HATSAN .AT44.10 - Areno - 2015-06-29 04:42 PM

با سلام و عرض احترام به همه کاربرای عزیز
دوستان من هم قصد داشتم تو یکی دو ماه آینده یه ایتی 44 بخرم..ولی خوب با خوندن پستای شما دوستان کلا فک کنم باید بیخیالش شم....والاKhansariha (226)! تو همین چند صفحه قبل بندخدا میگه من نو خریدم تفنگمو نشتی لوله داره..یا مثلا چمیدونم فنر چکشش سفته...یا سوزن سره جای خودش کجه باید چرخوندش تا کیپ شه....خوب این مشکلات یکم خیلی دلهره آوره مخصوصا واسه ما مبتدیا..آخه من چند وقت پیش یه دیانا پی 1000 گرفتم و خوب به دلیل یه سری مشکلات سریع فروختمش...اما تو همون مدت کوتاه جز دقت فوق العاده و کیفیت ساخت بالا هیچی دیگه ازین تفنگ نمیشد دید..البته درسته این بحث نه جاش اینجاست نه مربوط به این تاپیک میشه من عذر خواهی میکنم از دوستان ولی دیگه قابل قبول نیست آدم با شوق و ذوق و همینطور قوانین و مشکلاتی که هست بره یه اسلحه بادی بخره بد بفهمه تفنگش این چنین مشکل های فنی داره.....

دوستان منظور از تعویض اورینگ داخلی و خارجی دهانه چیه؟من یه ویدیو قبلن از همین تاپیک دانلود کردم که لوله تفنگو در اورد انتهای لوله دو قسمت بود که اورینگ داشت و در آخر هم یه قطعه پیچ مانندی باز کرد که داخل همون یه اورینگ زرد رنگی بود خواستم بدونم منظور از تعویض اورینگ دهانه کلا تعویض این 3 تا اورینگ؟..یا جای دیگس؟ اگه از اساتید محترم در صورت امکان کسی این موضوع با عکس پاسخ بده ممنون میشم.

RE: تجربیات از HATSAN .AT44.10 - mhrSB - 2015-06-29 05:31 PM

(2015-06-29 04:42 PM)Areno نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوستان من هم قصد داشتم تو یکی دو ماه آینده یه ایتی 44 بخرم..ولی خوب با خوندن پستای شما دوستان کلا فک کنم باید بیخیالش شم....والاKhansariha (226)! تو همین چند صفحه قبل بندخدا میگه من نو خریدم تفنگمو نشتی لوله داره..یا مثلا چمیدونم فنر چکشش سفته...یا سوزن سره جای خودش کجه باید چرخوندش تا کیپ شه....خوب این مشکلات یکم خیلی دلهره آوره مخصوصا واسه ما مبتدیا..آخه من چند وقت پیش یه دیانا پی 1000 گرفتم و خوب به دلیل یه سری مشکلات سریع فروختمش...اما تو همون مدت کوتاه جز دقت فوق العاده و کیفیت ساخت بالا هیچی دیگه ازین تفنگ نمیشد دید..البته درسته این بحث نه جاش اینجاست نه مربوط به این تاپیک میشه من عذر خواهی میکنم از دوستان ولی دیگه قابل قبول نیست آدم با شوق و ذوق و همینطور قوانین و مشکلاتی که هست بره یه اسلحه بادی بخره بد بفهمه تفنگش این چنین مشکل های فنی داره.....

دوستان منظور از تعویض اورینگ داخلی و خارجی دهانه چیه؟من یه ویدیو قبلن از همین تاپیک دانلود کردم که لوله تفنگو در اورد انتهای لوله دو قسمت بود که اورینگ داشت و در آخر هم یه قطعه پیچ مانندی باز کرد که داخل همون یه اورینگ زرد رنگی بود خواستم بدونم منظور از تعویض اورینگ دهانه کلا تعویض این 3 تا اورینگ؟..یا جای دیگس؟ اگه از اساتید محترم در صورت امکان کسی این موضوع با عکس پاسخ بده ممنون میشم.
سلام دوست عزیز
اره ای تی یک سری ایراداتی را داره که باید فرد دست به اچار بشه و خودش درست بکنه(ترکیه هر محصول را تولید میکنه و اینا هم انچنان تعریفی نیستن،که وقتی با انصاف نمایندگی هاتسان جمع بشه میشه همین ای تی های ایراد داری که دست دوستان هست)Khansariha (226)
----
3 سایز اورینگ هست که با پسوند لوله نامبرده میشن خخخخ
اولی اورینگ داخل لوله هست که ساچمه ازش رد میشه(توی ان فیلم هم دیدین که عوض میشد)اما خواهشا از اون طریقی که توی فیلم نشان داده عوض نکنید.بعد از انتشار ان فیلم از گوشه و کنار خبر دار میشدم که دوستانی امدن با ان روش اورینگ ها عوض کردن و پیچ های نگه دارنده لوله شون خراب شده و مثل ... اعلام پشیمونی میکردن.Khansariha (172)
برای تعویض ان بهترین روش این هست که وقتی لوله رو تفنگه از محل جا گذاری خشاب با همچین وسیله ای(مشابه)
[تصویر: IMAG0521.jpg]
بندازین زیر اورینگ و درش بیارین،همون ابتدا هم اورینگ قابل شناسایی هست که کجا قرار گرفتهKhansariha (399)
به احتمال بسیار بالایی اورینگ عمر خودش را کرده،پس بعد از تمیز کردن لوله به جاش یک اورینگ نو جایگذین کنید.
اورینگ نو را هم با پنس سر کج گرفته و از قسمت خشاب داخل لوله بندازین و بعدش با بازی کردن باهاش جا بندازینش.
-----
اورینگ دوم هم اورینگ دور لوله هست،2 تا اورینگ که به فاصله نزدیکی از هم قرار گرفتن و بینشون روی لوله یک سوراخ هست(چون عکس مناسب در حال حاظر در دسترسم نیست ارجا میدم به همون فیلم،همون اورینگایی که توی فیلم هم دیدینشون)ان ها هم،اگه زمانی لوله را در اوردین چک بکنید که زدگی نداشته باشن.
-----
یک اورینگ دیگه هم هست که با پسوند لوله نام برده میشه و ان اورینگ سر لوله هست خخخ
که وضیفه اش تنظیم مکان سایلنسره و توی ان فیلم هم ندیدینش

منظور از تعوض اورینگ دهانه،فقط تعویض اورینگ داخل لوله هست.که تجربه ثابت کرده بهتره زود به زود عوض بکنید و هربار که لوله را تمیز کردین،با اورینگ هم خداحافظی بکنید.Khansariha (399)
اما من به شما پیشنهاد میکنم اگه میخواهین از ای تی 44 راحت تر استفاده بکنید کمی اطلاعاتتون را در ضمینه اورینگ ها افزایش بدین چون ای تی 44 تا جایی که یادمه 27 سایز مختلف اورینگ توش به کار رفته و سلطان اورینگ هست.Khansariha (256)
تیراندازی های خوبی داشته باشینKhansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)

RE: تجربیات از HATSAN .AT44.10 - keivaan - 2015-06-29 05:36 PM

(2015-06-29 04:42 PM)Areno نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

البته من جز تازه کارام ولی تو همین مدت کم چند بار موتور ای تی رو اوردم پایین خخخخخ
قطعا کیفیت ساخت یه اسلحه 4 ملیونی قابل مقایسه با یه اسلحه 1 میلیونی نیست. هر چقدر پول بدی همون قدر آش میخوری ولی در کل به نسبت قیمتش اسلحه خوبیه . راجب اورینگ دهانه همون اورینگ داخل لوله هست که کیلیپش رو دیدی 2 تا اورینگم دور لوله هست Khansariha (8)

RE: تجربیات از HATSAN .AT44.10 - Areno - 2015-06-29 06:57 PM

مچکرم از دوستان عزیز آقا کیوان و آقا mhrSB
اما آقا mhrSB من یه قسمتو متوجه نشدم..بلاخره واسه تعویض اون سه تا اورینگ باید لوله باز شه یا نه؟البته تو توضیحات جنابعالی مشخصه که برای تعویض اورینگ داخل لوله (همون زرد رنگ که تو فیلم بود)نیاز به باز کردن لوله نیست.اما اون دوتا اورینگ خارجی لوله چی که رنگاشون هم مشکی هست؟اصن اونا نیازه که تعویض بشن؟

و اما در مورد 27 اورینگی که فرمودین خوب میشه یه خورده بیشتر توضیح بدید تا هم من و هم دیگر دوستان مشتاق،آشنایی بیشتری با ای تی تی44 پیدا کنیم؟
با تشکر