شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
تجربیات از HATSAN .AT44.10 - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: سلاح های بادی (/forumdisplay.php?fid=5)
+--- انجمن: محصولات خانواده هاتسات و رنجر HATSAN products (/forumdisplay.php?fid=9)
+---- انجمن: محصولات پی سی پی (PCP) (/forumdisplay.php?fid=83)
+---- موضوع: تجربیات از HATSAN .AT44.10 (/showthread.php?tid=719)

RE: تجربیات از HATSAN .AT44.10 - garshasb - 2015-06-08 11:25 PM

دوست عزیز بخاطر تذکری که به بنده داده شده نمتونم براتون پست بزارم لطفا در تاپیک بی تی مطرح کنید تا تجربیاتم رو در اختیارتون بزارم مطمن باشید که از سردرگمی بیرون خواهید رفت.

RE: تجربیات از HATSAN .AT44.10 - deerhunter - 2015-06-14 08:13 AM

با سلام خدمت دوستان عزیز
جمعه در حال گروپ گیری بودم در اوج تعجب گروپم در فاصله 20 متر با ساپورت تا 10 سانت شد وضعیت اورینگ لول رو دیدم خوب بود مخزنو باز کردم سوزن والو را تمییز کردم همه چیز مخزن را بررسی کردم سپس گروپ گرفتم در اوج ناباوری باز هم همون وضعیت بود لول رو باز کردم دیدم مقداری زنگ وسط لول داره نمیدونم چه کار کنم آیا ارتباط داره با وضعیت گروپ اگه ارتباط داره چطوری زنگ رو بر طرف کنم ؟؟؟؟؟

RE: تجربیات از HATSAN .AT44.10 - garshasb - 2015-06-14 08:31 AM

(2015-06-14 08:13 AM)deerhunter نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
با سلام خدمت دوستان عزیز
جمعه در حال گروپ گیری بودم در اوج تعجب گروپم در فاصله 20 متر با ساپورت تا 10 سانت شد وضعیت اورینگ لول رو دیدم خوب بود مخزنو باز کردم سوزن والو را تمییز کردم همه چیز مخزن را بررسی کردم سپس گروپ گرفتم در اوج ناباوری باز هم همون وضعیت بود لول رو باز کردم دیدم مقداری زنگ وسط لول داره نمیدونم چه کار کنم آیا ارتباط داره با وضعیت گروپ اگه ارتباط داره چطوری زنگ رو بر طرف کنم ؟؟؟؟؟
سلام، با اسپره زنگ بر چرب با کمک نخ نایلن و پارچه ابریشمی تویه لوله رو خوب تمیز کن اگه تست فوت کردن تو لوله رو هم گذروند و دوباره این عیب بود ببر نمایندگی چون یا جایه سوراخها ایراد داره یا لوله تعمیر یا تعویض میخواد.

RE: تجربیات از HATSAN .AT44.10 - SolidSnake - 2015-06-15 02:03 PM

سلام دوستان
من بعد از مدت ها انتظار اسلحه رو از نمایندگی خریدم Khansariha (48)Khansariha (48)Khansariha (48)
و اما اولین مشکل :
مخزن تفنگ الان حدودا 150 بار داره ولی می خوام که با تلمبه شارژ کنم تا 150 بار راحت میره ولی بعد از اون 2 نفره هم روی دسته تلمبه بایستیم پایین نمیره !! Khansariha (290)Khansariha (290)
حداکثر تا نصف پایین میاد

RE: تجربیات از HATSAN .AT44.10 - ALIANA-54-T06 - 2015-06-15 02:24 PM

بنظر که مشکل اورینگ کوچیکه تلمبه را پیدا کردید (سرویس و تعویض اورینگ) Khansariha (8)

RE: تجربیات از HATSAN .AT44.10 - SolidSnake - 2015-06-15 03:08 PM

(2015-06-15 02:24 PM)ALIANA-54-T06 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
بنظر که مشکل اورینگ کوچیکه تلمبه را پیدا کردید (سرویس و تعویض اورینگ) Khansariha (8)
اخه این اولین دفعه است که میخوام اسلحه رو شارژ کنم !! یعنی اورینگ از اول خراب بود !؟

چند تا عکس از اسلحه :
در ضمن ظاهر دسته این تلمبه با تلمبه ای که قبلا دیده بودم فرق داره !! و از دو طرف دسته رطوبت گیر داره
[تصویر: DSC_0100.JPG]

[تصویر: DSC_0099.JPG]

[تصویر: DSC_0097.JPG]

[تصویر: DSC_0096.JPG]

[تصویر: DSC_0098.JPG]

RE: تجربیات از HATSAN .AT44.10 - damoon_61 - 2015-06-15 11:09 PM

سلام دوستان
دیگه گیج شدم اینقدر تاپیکهای مختلف رو خوندم و به جواب نرسیدم
میخوام بدونم واقعا می ارزه از نمایندگی بخرم ای تی رو یا نه؟
یه تعدادی از دوستان با مشکل مواجه شدن یه تعدادی هم هیچ مشکلی نداشتن
من میخوام یه هاتسان بخرم ولی هنوز مرددم بخاطر این نظرات مختلف دوستان

RE: تجربیات از HATSAN .AT44.10 - SolidSnake - 2015-06-15 11:39 PM

دوستان امروز به علت کنجکاوی زیاد Khansariha (219) با قطعه برنجی مخزن رو کلا خالی کردم ولی مشکل اینجاست که دیگه کلا هر چی باد میزنم ار ولو میره بیرون و نگه نمیداره !
فکر کنم نباید کپسول رو کاملا خالی میکردم ؟! راه حل چیه ؟

RE: تجربیات از HATSAN .AT44.10 - key - 2015-06-15 11:46 PM

(2015-06-15 11:39 PM)SolidSnake نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوستان امروز به علت کنجکاوی زیاد Khansariha (219) با قطعه برنجی مخزن رو کلا خالی کردم ولی مشکل اینجاست که دیگه کلا هر چی باد میزنم ار ولو میره بیرون و نگه نمیداره !
فکر کنم نباید کپسول رو کاملا خالی میکردم ؟! راه حل چیه ؟
فکر کنم کپسول رو باید از روی اسلحه باز کنید جدا از اسلحه شارژ کنید بعد که شارژ شد ببندید روی سلاح . چون مخزن رو کامل تخلیه کردید والو باز موندهKhansariha (8)

RE: تجربیات از HATSAN .AT44.10 - kargadankosh - 2015-06-15 11:49 PM

دقیقا درست میگین یاباید کپسول روجداکنید یاگلن تفنگو عقب بکشی وجلونباشه تافشاررووالونباشه بعدشارژکنید