شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
تجربیات از HATSAN .AT44.10 - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: سلاح های بادی (/forumdisplay.php?fid=5)
+--- انجمن: محصولات خانواده هاتسات و رنجر HATSAN products (/forumdisplay.php?fid=9)
+---- انجمن: محصولات پی سی پی (PCP) (/forumdisplay.php?fid=83)
+---- موضوع: تجربیات از HATSAN .AT44.10 (/showthread.php?tid=719)

RE: تجربیات از HATSAN .AT44.10 - tmr - 2011-12-11 09:58 PM

آیا لوله 4.5 برای هاتسان توی بازار پیدا میشه؟
میخوام هم 5.5 و هم 4.5 داشته باشم البته خشاب 4.5 هم لازمه.
بقیه قطعات هم برای تبدیل سلاح به 4.5 براحتی با تراشکاری جور میشه
مخصوصا اگه لوله لوتار گیر بیاد که معرکه میشه
لطفا قیمت رو هم اعلام کنیدKhansariha (8)

RE: تجربیات از HATSAN .AT44.10 - taktirandaz - 2011-12-11 10:09 PM

چرا از لوله های دیانا یا وایروخ استفاده نمیکنی مطمئنا از لوله های هاتسان بهترند فقط برای نصب کمی اصلاحات می خواد البته باید بگم که طول لوله های دیانااز لوله هاتسان کوتاهتره

RE: تجربیات از HATSAN .AT44.10 - ballistic - 2011-12-12 02:06 AM

(2011-12-10 05:11 PM)ganymede74 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ممنون جناب باقریKhansariha (8) اگه این طوره که می فرمایین من هم دستام به علامت تسلیم بالاست و حق رو به شما می دم.Khansariha (260)
در مورد به فلز و اورینگ صدمه نزدن که کاملا حق با شماست چون گلیسرین کلا با فلزات زیاد میل ترکیبی نداره نگرانی من از بابت رطوبتی بود که این ماده از هوا جذب می کنه که اونم اگه خودتون مشاهده و آزمایش کردین جای حرف نداره.Khansariha (8)
ولی لوبریکانتهای سیلیکونی همونطور که اشاره کردین در کل گزینه بهتری هستن صرف نظر از قیمت.Khansariha (226)
----------------------------------------------------------------------------------------------
با سلام
احتراما خواستم یک توضیح برای استفاده نابجا از واژه " لوبریکانت ! " بدهم :
باید منظور lubrication یا همان لابریکیشن باشه .ولی لابریکانت ترکیب Lubri و C u n t هست . تکلیف لابری که معلوم است ، ولی معنی قسمت دوم را از دیکشنری یا داروخانه میتوانید مطلع شوید .

RE: تجربیات از HATSAN .AT44.10 - morteza - 2011-12-12 10:33 AM

سلام دوست عزیز منظور دوستان Lubricant میباشد که همان معنی (روان سازنده) را میدهد و معمولا کسی که با تفنگ سر و کار دارد با داروخانه ارتباطی ندارد خخخخخخخخ . خسته نباشیKhansariha (8)

RE: تجربیات از HATSAN .AT44.10 - Marksman - 2011-12-12 12:14 PM

(2011-12-12 02:06 AM)ballistic نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2011-12-10 05:11 PM)ganymede74 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ممنون جناب باقریKhansariha (8) اگه این طوره که می فرمایین من هم دستام به علامت تسلیم بالاست و حق رو به شما می دم.Khansariha (260)
در مورد به فلز و اورینگ صدمه نزدن که کاملا حق با شماست چون گلیسرین کلا با فلزات زیاد میل ترکیبی نداره نگرانی من از بابت رطوبتی بود که این ماده از هوا جذب می کنه که اونم اگه خودتون مشاهده و آزمایش کردین جای حرف نداره.Khansariha (8)
ولی لوبریکانتهای سیلیکونی همونطور که اشاره کردین در کل گزینه بهتری هستن صرف نظر از قیمت.Khansariha (226)
----------------------------------------------------------------------------------------------
با سلام
احتراما خواستم یک توضیح برای استفاده نابجا از واژه " لوبریکانت ! " بدهم :
باید منظور lubrication یا همان لابریکیشن باشه .ولی لابریکانت ترکیب Lubri و C u n t هست . تکلیف لابری که معلوم است ، ولی معنی قسمت دوم را از دیکشنری یا داروخانه میتوانید مطلع شوید .
دوست عزیز واژه Lubricant به معنی روان کننده هست و واژه Lubrication به معنی روانسازی معنی بخش دوم رو هم احتیاجی نیست از دیکشنری ببینم چون به لطف ... همه معنی این کلمه رو می دونن!! مهم اینه که واژه Lubricant رو lubricunt!!! ننویسم تا این اتفاقات نیفته.در ضمن لوبریکانت تلفظیه که توی فارسی و مخصوصا همون داروخونه ها رایجه وگرنه اگه می خواستم انگلیسی شو بگم می گفتم لوبریکنت نه لابری...!!! و لوبریکیشن نه لابریکیشن!!!

(2011-12-12 10:33 AM)morteza نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام دوست عزیز منظور دوستان Lubricant میباشد که همان معنی (روان سازنده) را میدهد و معمولا کسی که با تفنگ سر و کار دارد با داروخانه ارتباطی ندارد خخخخخخخخ . خسته نباشیKhansariha (8)
مرتضی جان ممنون از شما. اتفاقا من یکی هم با تفنگ سروکار دارم هم داروخانه.Khansariha (48)Khansariha (8)

RE: تجربیات از HATSAN .AT44.10 - tmr - 2011-12-12 02:54 PM

(2011-12-11 10:09 PM)taktirandaz نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
چرا از لوله های دیانا یا وایروخ استفاده نمیکنی مطمئنا از لوله های هاتسان بهترند فقط برای نصب کمی اصلاحات می خواد البته باید بگم که طول لوله های دیانااز لوله هاتسان کوتاهتره
اصلاحات قابل انجام هست ولی طول باید بیشتر باشه و اینکه ساچمه در هاتسان حدود 1 سانت به داخل لوله میره تا شلیک بشه با توجه به این موضوع ، تاثیری توی نشستن ساچمه توی خان سلاح نداره؟
در ضمن هر چه طول بیشتر باشه با افزایش حجم باد پشت ساچمه امکان افزایش قدرت رو هم داریم.
Khansariha (8)

RE: تجربیات از HATSAN .AT44.10 - Hossein-AT44 - 2011-12-13 07:37 PM

آقا مسیح شما سلاحتون رو تیون کردید آخه لوله و مخزنش به نظرم بزرگتر شده؟
[تصویر: New_Image.jpg]

RE: تجربیات از HATSAN .AT44.10 - masih.hunter - 2011-12-13 07:54 PM

حسین جان نه لول و سیلندر اسلحه از خودش ولی تیون شده تعداد شات اسلحه من حدودا" 50 شات منظمه با قدرتی در حدود 38 تا 40 ژول کمی هم از لحاظ ظاهری با هاتسانهای دیگه فرق داره یکم روش کار کردم . Khansariha (8)

RE: تجربیات از HATSAN .AT44.10 - djmetal666 - 2011-12-13 09:24 PM

(2011-12-13 07:54 PM)masih.hunter نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
حسین جان نه لول و سیلندر اسلحه از خودش ولی تیون شده تعداد شات اسلحه من حدودا" 50 شات منظمه با قدرتی در حدود 38 تا 40 ژول کمی هم از لحاظ ظاهری با هاتسانهای دیگه فرق داره یکم روش کار کردم . Khansariha (8)

سلام
اقا مسیح لطفا بگید چطور تیون شده و منظم 50 شات 40 ژول؟

RE: تجربیات از HATSAN .AT44.10 - TAKTAZ - 2011-12-14 09:07 PM

با سلام خدمت همه دوستان مخصوصا داش مسیح

بالاخره بعد چند وقت انتظار محصولات هاتسان وارد بازار شدند البته با قیمتهای باور نکردنیییییییییییییییییییییی

at44-10...............890
at44-10 long ...........960
bt 65............. az 960 ta1200
واقعا جالبه که توی بار قبلی آقای ذکر علی at44با قیمت 700 عرضه میشده ولی اینبار حدود200 هزار گرونتر
این چه حکایتیه
من که واقعا ناامید شدم
واقعا هیچ مرجع و قانونی نیس که جلوی این یکه تازی آقایون وارد کننده رو بگیره