شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
تجربیات از HATSAN .AT44.10 - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: سلاح های بادی (/forumdisplay.php?fid=5)
+--- انجمن: محصولات خانواده هاتسات و رنجر HATSAN products (/forumdisplay.php?fid=9)
+---- انجمن: محصولات پی سی پی (PCP) (/forumdisplay.php?fid=83)
+---- موضوع: تجربیات از HATSAN .AT44.10 (/showthread.php?tid=719)

RE: تجربیات از HATSAN .AT44.10 - mhrSB - 2015-01-17 12:46 AM

(2015-01-16 08:34 AM)keavsh نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام دوستان گرامی من یه مشکل با شارژ مخزن پیدا کردم و اونم اینه وقتی نازل رو تو سوراخ مخزن میکنم مشروع به تلمبه زدن میشه از کنار اورنگیهای سوراخ مخزن باد رد میکنه بد هم اون سوراخ ریز نازل چجور با اون داخلی تنظیم بشه وتکون نخوره. وقتی نازل به راحتی وارد اون سوراخ مخزن میشه چطور میشه انتظار داشت باد رند نکنه. خواستم دور نازل نوار تفلن بپیچم گفتم اول سوال بپرسم شاید من نکته ای رو در نظر نگرفتم هر چند با این فشار باد بعید تفلن هم جلوش رو بگیر. تشکر میکنم از دوستان اگه راهنمایی کنید
سلام دوست عزیز
منظورتون از کنار اوریگ های کوپل(کوپلینگ شارژ،نازل شارژ و ...)هست! اگه از اون جا نشتی دارین باید اورینگ های کوپل شارژتون را عوض بکنید که سایز بازاریش هم 8*2 هست.یعنی 8 میلیمتر قطر خارجی و 2 میل هم گوشته.Khansariha (256)
اون راحت تو رفتن کوپل شارژ هم برای خراب شده اورینگ هاش هست.و بعدش ممکنه کمی سخت تو بره،بعد از عوض کردن اگه دیدن یکمی سخت تو میره! به مقدار بسیار کمی با روغن های روان کننده معمولی چربش بکنید و چربی اضافه را هم با دستمال کاغذی بگیرین.بعدش با فشار منطقی تو میره.Khansariha (399)
اون سوراخ کوپل هم لزومی نداره حتما رو به روی ورودی مخزن باشه،چون اگه دقت کرده باشین روی کوپل شارژ در قسمت خروجی هوا یک مقداری فرو رفته هست و روی ورودی مخزن هم کمی ان قسمت جای بیشتری داره و باعث میشه هوایی که از کوپل شارژ بیرون میاد اول وارد یک محفظه مانندی بشه(که کوپل شارژ و بدنه کپسول با هم درست کردن)و بعدش به داخل مخزن اسلحه بره.و توی این نوع شارژ کننده ها همگی با همین سیستم هستن.Khansariha (172)
-------------
اگر هم نشتیتون از سر والو خروجی کپسول هست(که فنر چکش بهش میخوره و هوا میاد پشت ساچمه)بهتر اسلحه را مسلح بکنید(تا چکش عقب تر قرار بگیره)و بعدش کپسول را با تلمبه شارژ کنید.و اگه بازم نشتی داشتین باید والو را باز کنید.Khansariha (226)

(2015-01-16 07:46 PM)abdanan نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوستان رابط شارژ ای تی که بشه مستقیم به کپسول وصل کرد موجود هست وایا از دوستان تجربه این کار را دارن و ایا میشه انرا ساخت اگر دوستان اطلاعاتی دارن لطفا راهنمایی کنن. باتشکر
شدنش که میشه،ولی با این روش شارژ کردن زیاد مناسب نیست.چون در ان صورت باید مواظب حرکت های تفنگ باشین که زیاد روی اتصالات فشاربالای شارژتون نیرو وارد نکنه.و یا کپسول را جدا بکنید که نگران ثابت بودن اسلحه نباشین.Khansariha (226)
اگر هم میخواهید بسازین بهتر از روی طرح رابط شارژ دیانا پی 1000 کپی برداری بکنید(چون شیر تخلیه داره) و یا حتی یک دونه مال ان را بخرین و فقط سرش را یک تبدیل بزنید تا بشه روش کوپل شارژ هاتسانی را نصب کرد.Khansariha (256)
تیراندازی های خوبی داشته باشینKhansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)

RE: تجربیات از HATSAN .AT44.10 - keavsh - 2015-01-17 07:53 PM

دوست محترم تشکر اورنیک رو عوض کردم ولی هم انجوری باد میداد فقط وقتی نازل رو رو شلنگ تلمبه بستم ارونگی نداشت دوباره باز کردم هم اورنگ انداختم هم تفلون خوشبختانه تونستم تا 150 بار باد کنم ولی تو محل اورنگ نازل باز یه کم نشتی داره که به نظرم مال عدم کیفیت اورنگ خدا کنه تفنگ bt65 که گرفتم از نمایندگی هاتسان به این کیفیت تلمبه هاتسان نباشه

RE: تجربیات از HATSAN .AT44.10 - joojak - 2015-01-17 08:16 PM

با عرض سلام خدمت دوستان.من یک تفنگ فنری گامو شادو 1000 دارم و ازش راضی هم هستم وتو 40 متر و 50 متر با مگسک اهداف رو میزنم و راحت تو 40 متری شیشه و قوطی رو میشکنه ولی الان یک چند وقتیه که فکر پی سی پی زده به سرم اونم به خاطر زدن اهداف تو فاصله های بالای 100 متر!حالا از دوستان عزیز وبا تجربه کمک و راهنمایی میخوام که آیا ارزش داره اینهمه(بالای 2 میلیون) هزینه کنم؟از طرفی کسی در رابطه با تلمبه زدن توضیح کاملی نداده چون میگن سخته واز طرفی هزینه ساچمه ها تواین تفنگها خیلی بالا میره آیا با این تفاصیر ارزش خرید دارن؟واینکه کدوم مدلهای هاتسان پیشنهاد میشه ای تی 44 بی تی 65 یا گالاتیان ها وچرا؟یک نکته هم هست اینه که چون هزینه های ساچمه خیلی بالاست وازون طرفم تلمبه زدن پدر آدمو در میاره دیگه نمیصرفه با این تفنگها هدف زنی کرد وفقط باید باهاشون شکار کرد ولی فنری مکافات تلمبه زدن و ساچمه گرون قیمتو نداره من با همین گامو با ساچمه های بی کیفیت ایرانی اهدافو میزنم.حالا با این تفاصیر دوستان اهل فن لطف کنن و یک راهنمایی جامع وکامل بکنند.متشکر از تمامی دوستان عزیزKhansariha (8)

RE: تجربیات از HATSAN .AT44.10 - ALIANA-54-T06 - 2015-01-17 09:19 PM

دوست عزیز joojak
اول خوش آمد میگم
و باید عرض شود که این تاپیک فقط معرفی هست موضوع انتخاب و مشاوره خرید تاپیک دیگه ی دارد که بهتره همین موضوع را اونجا مطرح کنید . ممنونم Khansariha (8)
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

RE: تجربیات از HATSAN .AT44.10 - keavsh - 2015-01-17 09:21 PM

دوست عزیز من خودم سه روز تفنگ بی تی 65 به دستم رسیده یه سی چهل تیر باهاش زدم ولی از تلمبه نگو که از کت و گول افتادم ولی در کل یه تیر با پی سی پی میرزه به صد تیر با فنری

RE: تجربیات از HATSAN .AT44.10 - I.V.O - 2015-01-18 05:10 PM

(2015-01-17 10:23 PM)I.V.O نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام دوستان
روی at پایه یک تیکه بهتره بسته بشه یا دو تکه ؟

سلام بر دوستان Khansariha (8)
من این سوال رو توی تاپیک دیگه ای پرسیدم چون به جواب نرسیدم اینجا قرارش دادم و از دوستان ممنون می شم پاسخگو باشن
یا حق

RE: تجربیات از HATSAN .AT44.10 - dieselpower - 2015-01-18 08:19 PM

پایه دو تکه بهتره

RE: تجربیات از HATSAN .AT44.10 - farsomid - 2015-01-20 02:22 PM

سلام 10w قنداق چوبی فرقی هم با معمولیش میکنه یا فقط قنداق چوبیه و کیفیت قنداقش چطوره؟Khansariha (8)

RE: تجربیات از HATSAN .AT44.10 - mhrSB - 2015-01-20 03:00 PM

(2015-01-20 02:22 PM)farsomid نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام 10w قنداق چوبی فرقی هم با معمولیش میکنه یا فقط قنداق چوبیه و کیفیت قنداقش چطوره؟Khansariha (8)
سلام
فقط همون قنداقش عوض شده.کلا ای تی 44 یک پلت فرم داره و هی قنداق و سایلنسرش را عوض میکنند و مدل های مختلف درست میشه.یک جورایی مثل همین پرایدی که ایران تولید میکنه هستKhansariha (367)Khansariha (367)Khansariha (367)
کیفیت قنداق چوبیش زیاد خوب نیست و زود خط و خش میفته.ولی سنستیک اگر هم خط و خشی بیفته خیلی راحت قابل اصلاح و ترمیم کردن هست و شبیه روز اولش میشه.البته در صورتی قنداق چوبی(از نظر اقتصادی)میصرفه که دست دوم بخرین تا دیگه برای خط و خش های اضافی که ممکنه روش بیفته افت قیمت نداشته باشین.Khansariha (399)
موفق باشینKhansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)

RE: تجربیات از HATSAN .AT44.10 - farsomid - 2015-01-21 12:50 AM

وزن 10w را زده 6.6 کیلو Khansariha (290) بابا خیلی وحشتناکهKhansariha (214)