شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
تجربیات از HATSAN .AT44.10 - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: سلاح های بادی (/forumdisplay.php?fid=5)
+--- انجمن: محصولات خانواده هاتسات و رنجر HATSAN products (/forumdisplay.php?fid=9)
+---- انجمن: محصولات پی سی پی (PCP) (/forumdisplay.php?fid=83)
+---- موضوع: تجربیات از HATSAN .AT44.10 (/showthread.php?tid=719)

RE: تجربیات از HATSAN .AT44.10 - DAGGER - 2014-12-15 12:18 AM

(2014-12-14 09:37 PM)amirz نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام
میخواستم از تجربیات دوستان ای تی سوار استفاده کنم. بهترین پایه دوربین برای این سلاح کدام است .پایی بلند یا کوتا.
دوربینم لیپرز هستش.
با سپاس
دوست عزیز
اگر تیر اندازی خیلی نزدیک رو بزارید کنار ، خصوصا بنظر م بعد بستن دوربین این امر عادیه با توجه به قدرت at44 پایه متوسط و بلند مزایای بیشتری دارند
و در محدوده 20 الی 50 متری که رند تیر اندازی at44 هست تنظیم دوربین با این پایه ها نتیجه بهتر و صفر اول و دوم دور تر میره محدوده تیر انداز وسیع تر میشه اما نکته منفی اش : جادادن اسلحه در کاور کمی سخت هست
پایه کوتاه صفر اول و دوم رو نزدیکتر و بالطبع رنج مسافتی کیلزون رو محدود تر از رنج معمول نموده و پایه بلند مناسب تر برای تیراندازی لانگ رنج هست
در مجموع بصورت کلی بیان کنیم با پایه بلند تر محدوده استفاده از تراجکتوری وسیعتر هست
{این تجربیات شخصی من در at44 با استفاده از نرم افزار chairgun و آموزه های اساتید سایت خصوصآ علی آقا (ALIANA-54-T06) و تست پایه های مختلف روی تفنگ هست و اصول کلی نیست و ممکنه دوستان تجربیات متفاوتی بدست آورده باشند که از شنیدنشون خوشحال میشم}
منحنی و نتایج بدست امده برای at44 با 40 ژول قدرت که فقط با تغییر ارتفاع پایه از 4 به 8 سانتیمتر بدست امده
[تصویر: 14185895841.gif]

RE: تجربیات از HATSAN .AT44.10 - mehdijoon - 2014-12-20 09:25 AM

سلام
دوستان از ایتی 44 مدل 2014 از کوپل شارژ باد خالی کنه باید چکارش کرد
ممنونم از راهنمایی

RE: تجربیات از HATSAN .AT44.10 - komail - 2014-12-20 09:53 AM

خدمت دوستان سلام
خواستم بدونم بهترین ساچمه برا ای تی 44 چی میتونه باشه که امتحانش رو پس داده .
ممنون و متشکرKhansariha (8)

RE: تجربیات از HATSAN .AT44.10 - rezakaraj - 2014-12-20 10:04 AM

سلام اقا رحیم روی ای تی من ساچمه دیسکاوری حتی بهتر از جی اس بی ۱۸ گرین جواب میداد.

RE: تجربیات از HATSAN .AT44.10 - old.hunter - 2014-12-21 12:03 PM

mehdijoon جان کوپل شارژ؟
شاید اورینگ های روی برنجی فرسوده شده باشه
اگر از قسمت برنجی باشه که ست شارژ وصل میشه یکم کار دشوار تره
دقیقا از جاش هوا میده Khansariha (8)

RE: تجربیات از HATSAN .AT44.10 - mehdijoon - 2014-12-21 12:25 PM

تشکر از شما
بازش کردم زیر اورینگ کوپل شارژ کثیف بود
تمیز کردم مشکل هل شدKhansariha (8)

RE: تجربیات از HATSAN .AT44.10 - amirz - 2014-12-21 12:32 PM

سلام
پیچی که جلوی چکش به والو میگیره خراب شده آیا میشه بجای اون پیچ از پیچ الن استفاده کرد.Khansariha (8)

RE: تجربیات از HATSAN .AT44.10 - old.hunter - 2014-12-21 01:07 PM

میشه نصب کرد اما دوستان مثل اینکه از لوله pvc به جای پیچ استفاده کردن Khansariha (8)
تاپیک رو مطالعه بفرمایید با عکس توضیح دادن Khansariha (8)

RE: تجربیات از HATSAN .AT44.10 - amirz - 2014-12-21 01:56 PM

دوست گرامی منظورازپیچ الن این که عکسشو میذارم
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اون پیچی که روی تفنگ هستش من نتونستم پیدا کنم ولی سایز الن موجود هست وخیلی جنسش از پیچی که روی تفنگ هست بهتر است.
Khansariha (8)Khansariha (48)Khansariha (8)Khansariha (8)

RE: تجربیات از HATSAN .AT44.10 - Cayalouss.The.Removal - 2014-12-21 04:12 PM

نه عزیزم پیچ آلن مغزی اگه ببندی یواش یواش میفته تو محفظه یا له میشه چون جنش سختیش پایینه....بهتره از پیچ استیل سر خزینه ای گرد استفاده کنی حالا حالاها خراب نمیشه...من روز اول اینکارو کردم.Khansariha (8)