شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
تجربیات از HATSAN .AT44.10 - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: سلاح های بادی (/forumdisplay.php?fid=5)
+--- انجمن: محصولات خانواده هاتسات و رنجر HATSAN products (/forumdisplay.php?fid=9)
+---- انجمن: محصولات پی سی پی (PCP) (/forumdisplay.php?fid=83)
+---- موضوع: تجربیات از HATSAN .AT44.10 (/showthread.php?tid=719)

RE: تجربیات از HATSAN .AT44.10 - mhrSB - 2014-11-03 11:00 PM

در ادامه توضیحات اقا بهروز این را هم اضافه بکنم که:
فقط سایلنسر های سری ایکس(همون کوئیک انرژی)هستن که میتوانند روی اسلحه در ان حالت بسته بشن(تا ان جایی هم که اندازه گرفته ام فکر بکنم مخزن دقیقا تا همون جلوی سایلنسر میاد)و گرنه شما نیازمند طراحی یک سایلنسر جدید با قطر خیلی کم و یا همراه با یک رابط هستین که به مخزن گیر نکنه و یا یک لوله بلند هم باید تهیه بکنید و روی ای تی 44 ببندین.
البته لازم به ذکر هست(این مورد را شنیدم)که فرق ای تی 44 لانگ و معمولی فقط به لوله و مخزن نیست،بلکه تغییراتی در چکش و ... هم وجود داره که هوای بیشتری پشت ساچمه بیاد تا قدرت اسلحه افزایش پیدا بکنه.Khansariha (256)
--------------------------------------------------------
در اخر خودم و یکی دیگر از دوستان دیگر سایت در فکرش بودیم که این کار را انجام بدیم ولی ان شخص اسلحه اش را فروخت و من هم یک پا در هوا ماندم که انجام بدم یا نه!Khansariha (226)
اگر هم خواستید این کار را بکنید میتوانم براتون اندازه های دقیق سایلنسر خودم را بزارم که از روش بسازید،فقط اگه این کار را انجام دادین لطفا تجربیاتتون را به اشتراک بگذارید.Khansariha (256)
موفق باشینKhansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)

RE: تجربیات از HATSAN .AT44.10 - Cayalouss.The.Removal - 2014-11-04 12:35 AM

چارش ساختن ی بافل نازکه که یکتیکه بسته بشه جای سایلنسر بعد پوست شورود بیاد روش و بعد درپوش شورود بسته بشه که سوراخشم لنگ تراشیده باشه تا دقیقا جلوی لوله قرار بگیره و تیر با درپوش شورود برخورد نداشته باشه...مثل آب خوردن با یکم وقت گذاشتن ساخته میشه در ضمن کلی به زیبایی ای تی اضافه میشه.Khansariha (8)

RE: تجربیات از HATSAN .AT44.10 - MILADSOBHI - 2014-11-04 11:32 AM

(2014-11-03 10:23 PM)DAGGER نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2014-11-03 10:13 PM)MILADSOBHI نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوستان یه سوال .میشه مخزن لانگ رو جداگانه خریدو رویatمعمولی نصب کرد؟
میشه دوست عزیز ولی مخزن از لوله تفگ جلو میزنه و امکان نصب سایلنسر رو بصورت نرمال از شما میگیره

مرسی.یه ویدیو دیدم که مخزن از لوله جلو زده بود به خاطر تیون.یه رابط شبیه لوله به محل سایلنسر بست بعد سایلنسر رو وصل کرد.
ببخشید ایا تعداد شات ها میره بالا؟فکر کنم رو قدرت تاثیر نداره

RE: تجربیات از HATSAN .AT44.10 - DAGGER - 2014-11-04 01:02 PM

دوست عزیز
بجای این قطعات و هزینه کردن که آیا جواب بده یا نه ! دقت داشته باشه یا نه یه at44 long پیدا کنید که بصرفه و مطمئن ترهKhansariha (8)

RE: تجربیات از HATSAN .AT44.10 - MILADSOBHI - 2014-11-04 02:12 PM

اما اگه این کار عملی بشه تعداد شات میره بالا و قدرت هم ثابت میمونه.از خیر سایلنسر میگذریم.شایدم یه سایلنسر فوق باریک ساختم.

RE: تجربیات از HATSAN .AT44.10 - MILADSOBHI - 2014-11-04 06:17 PM

دوستان من با دوست عزیزمان اقا محراب به نتیجه ای رسیدیم .که گفتنش اری از لطف نیست.اگه دوستان اهل فن کمک کنند
دوستان at44 langحدود50ژول قدرت داره اگه اشتباه نکنم.وتعداد شاتش با at معمولی برابر.
مخزن جدا گانه langتو فروش گاه مرکزی هاتسا 300تومن
حالا ما میخوایم مخزن لانگ رو روی معمولی سوار کنیم.
معایب.بلند شدن مخزن از لوله که نمی توان سایلنسر وصل کرد.اما نگرانی نداره چون اقا محراب می تونه سایلنسر فوق باریک ردیف کنه.
محاسن.قدرت ثابت40ژولی.تعداد شات بالا.تلرانس کم بین شات ها
حالا معلوماتی که دوستان باید کمک کنند...
ایا قدرت لانگ ناشی از قدرت چکش است که باعث باز شدن زیاذ والو میشه.یا چکش همون قدرت چکش atمعمولی رو داره وفرق تو والو این دو مدله.حالا لوله دراز لانگ چقدر می تونه رو قدرت تاثیر بذاره.اصلا تاثیر محصوصی دار؟
حالا مشکل والو قابل حل هست .که میشه با والو فابریک ای تی معمولی تعویض بشه.
پس مشکل ما فقط لوله است.
حالا خبر خوش برای دوستان لانگ سوار.اگه فرض کنیم والو معمولی با والو لانگ فرق داره می تونن با تعویض والو لانگ با معمولی قدرت را به 40ژول برسونن وتعداد شات بالا ببرن که مزیتش دقت بالا خواهد بود به دلیل لوله درازی که نسبت به معمولی داره.یا برعکس..
حال نظر دوستان چیه؟دوستان اهل فن
حالا اگه فرق تو چکش بود میتونن اگه فنر چکش ای تی معمولی پیدا کنند جایگزین فنر چکش لانگ کنن که همو نتیجه رو میگیرن.
هزینه مصرفی برای بالا بردن شات و کم شدن تلرانس
atمعمولی=حدود 300تومن
at lang=اگه والو و یا فنر چکش atمعمولی پیدا بشه دوستان چقدر میشه؟
حالا تمام این فرضیات زمانی عملی میشه که قطر مخزن هردو برابر باشن
دوستان همین قانون با بررسی والو وفنر چکش برای bt65 وlang صدق میکنه.اگه قطر مخزن هردو برابر باشه.

RE: تجربیات از HATSAN .AT44.10 - hunter extreme - 2014-11-04 07:10 PM

دوستان با تعویض مخزن ای تی معمولی با مدل لانگ بدون افزایش قدرت حدوداچند شات منظم میشه انتظارداشت؟

RE: تجربیات از HATSAN .AT44.10 - amiremadi - 2014-11-04 07:22 PM

حدود 10 تا شات اضافه میشود

RE: تجربیات از HATSAN .AT44.10 - Cayalouss.The.Removal - 2014-11-04 07:48 PM

دوستان شما که خرج میکنین، ی رگلاتورم بندازین روش تا حدود 37 شات رگوله بگیرین ازش....من رگوله کردم هاتسانو باورتون نمیشه چقققققققققققققدر عالی شده....الان بالپاپم شده واقعا منو از هر لحاظی راحت کرده.Khansariha (214)

RE: تجربیات از HATSAN .AT44.10 - Vicxtor - 2014-11-04 07:57 PM

(2014-11-04 07:48 PM)erfan401 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوستان شما که خرج میکنین، ی رگلاتورم بندازین روش تا حدود 37 شات رگوله بگیرین ازش....من رگوله کردم هاتسانو باورتون نمیشه چقققققققققققققدر عالی شده....الان بالپاپم شده واقعا منو از هر لحاظی راحت کرده.Khansariha (214)

عرفان جان (Khansariha (8)) رگوله کردن ای تی الان چند تموم میشه؟ رگولاتور داخلی بهتره یا خارجی به نظرت؟