شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
تجربیات از HATSAN .AT44.10 - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: سلاح های بادی (/forumdisplay.php?fid=5)
+--- انجمن: محصولات خانواده هاتسات و رنجر HATSAN products (/forumdisplay.php?fid=9)
+---- انجمن: محصولات پی سی پی (PCP) (/forumdisplay.php?fid=83)
+---- موضوع: تجربیات از HATSAN .AT44.10 (/showthread.php?tid=719)

RE: تجربیات از HATSAN .AT44.10 - damoon_61 - 2014-08-14 10:31 PM

سلام دوستان توی شهر رشت (محل سکونت من) کپسول تا 200 بار پر میشه
یه مورد خوب خرید کپسول و ای تی 44 برام با هم پیش اومده میخام ببینم کپسول با 200 بار به کار من میاد یا نهبی خیالش بشم
کپسول دراگر آلمان هم هست
خیلی دوست دارم کپسول رو بخرم چون اصلا با تلمبه حال نمیکنم

RE: تجربیات از HATSAN .AT44.10 - amiremadi - 2014-08-15 04:39 AM

(2014-08-14 10:31 PM)damoon_61 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام دوستان توی شهر رشت (محل سکونت من) کپسول تا 200 بار پر میشه
یه مورد خوب خرید کپسول و ای تی 44 برام با هم پیش اومده میخام ببینم کپسول با 200 بار به کار من میاد یا نهبی خیالش بشم
کپسول دراگر آلمان هم هست
خیلی دوست دارم کپسول رو بخرم چون اصلا با تلمبه حال نمیکنم
اگر در شهر شما امکان شارژ بیشتر از 200 بار نیست پیشنهاد من اینه که یک کپسول 5 لیتری 200 بار کاری بخر که حدود 200 هزار تومنه و 400 تومن هم یک تلمبه دست دوم بگیر.اینجوری با پول یک کپسول 300 بار کارکرده هم کپسول آکبند را دارید و هم یک تلمبه دست دوم.هر وقت فشار کپسول شما مثلا رسید 120 بار مجددا شارژش کن.
به عنوان مثال اگر فشار کپسول شما به 150 بار رسید تفنگ را تا همین مقدار با کپسول شارژ کن و بقیه اش را با تلمبه پر کن.باور کن زیاد انرژی ازت نمیگبره.این کار این حسن را هم داره که اگر یکوقت خواستی بری جایی که نمیتونی کپسول را همراهت ببری لااقل تلمبه را میبری و لنگ باد نمیمونی.این کپسولهای 200 بار را هم تمام فروشگاههای لوازم پزشکی به اسم کپسول اکسیژن موجود دارند.

RE: تجربیات از HATSAN .AT44.10 - damoon_61 - 2014-08-15 10:30 AM

(2014-08-15 02:22 AM)MAX نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
باید کپسول با فشار بالاتری باشه تا بتونه تا200بار پر کنه و هرچه فشارش بیشتر از200باز باشه به دفعات بیشتری میتونه پر کنه.میتونی توی یک شهر دیگه پر کنی.البته اگر زیاد شلیک نمیکنی و زود نیاز به شارژ کپسول نداشته باشی.Khansariha (8)
صبح بخیر و ممنونم از پاسخ شما منظورتون اینه که اگر 200 بار داشته باشم تعداد شاتم در هر دفعه شارژ تغییر نمیکنه و کپسولم زودتر خالی میشه درسته؟؟
یعنی برای نمونه اگر هر بار 28 شات بده و 30 بار خود کپسول شارژ بشه با 300 بار
با 200 بار 28 شات میده و 20 بار خود کپسول شارژ میشه درست متوجه شدم ؟؟؟

[/quote]
اگر در شهر شما امکان شارژ بیشتر از 200 بار نیست پیشنهاد من اینه که یک کپسول 5 لیتری 200 بار کاری بخر که حدود 200 هزار تومنه و 400 تومن هم یک تلمبه دست دوم بگیر.اینجوری با پول یک کپسول 300 بار کارکرده هم کپسول آکبند را دارید و هم یک تلمبه دست دوم.هر وقت فشار کپسول شما مثلا رسید 120 بار مجددا شارژش کن.
به عنوان مثال اگر فشار کپسول شما به 150 بار رسید تفنگ را تا همین مقدار با کپسول شارژ کن و بقیه اش را با تلمبه پر کن.باور کن زیاد انرژی ازت نمیگبره.این کار این حسن را هم داره که اگر یکوقت خواستی بری جایی که نمیتونی کپسول را همراهت ببری لااقل تلمبه را میبری و لنگ باد نمیمونی.این کپسولهای 200 بار را هم تمام فروشگاههای لوازم پزشکی به اسم کپسول اکسیژن موجود دارند.

[/quote]
درود امیرجان مرسی از جوابت
آقا پس با این حساب تلمبه بخره که بهتره اینجوری حمل و نقلش هم راحتتره و هر وقت به 120 رسید تلمبه میزنم
از صحبت شما اینجوری دستگیرم شد درست متوجه شدم؟
تصادفا خودم تجهیزات پزشکی فروش هستم Khansariha (8) درست میفرمایین این کپسولها به کپسول اکسیژن معروفن و 5 لیتری و 10 لیتری دارن که در واقع 9 لیتریه(شاید هم 10واقعیش موجود باشه من ندیدم تا الان) ولی متاسفتنه اینها رو هم بیشتر از 130-140 بار اینجا پر نمیکنن من خودم بارها بردم واسه پر کردن میگن که اینها بهشون اعتمادی نیست و هر چه کوچکتر باشن کمتر پرشون میکنیم 40 لیتریاش رو 200 تا میزنن
ولی داستان این کپسول دراگر ها متفاوته و البته این رو هم بگم ماشالله اینقدر اطلاعات این دوستانمون در این حرفه زیاده که اصلا هرچی بهشون میگم داداش این کپسولها متفاوته و داستانش فرق میکنه به خرجشون نمیره و با تعجب میگن مگه میشه کپسول 6کیلویی بیشتر از 200 پر بشه
خدا هممون رو به راه راست هدایت کنه

من تعداد شاتم تقریبا بالاست ولی اگر با 200 تا بشه مثلا 10-15 بار باد کرد فکر کنم بشه باهاش کنار بیام و مثلا هفته ای یکی دو بار بدم شارژ در غیره این صورت برام فایده ای نداره و برم سراغ تلمبه بهتره
واسه همین سوال کردم اینجا میخام بین این دو گزینه یکی رو انتخاب کنم

RE: تجربیات از HATSAN .AT44.10 - kingzax - 2014-08-15 10:46 AM

دوست عزیز damoon_61 من خودم برای اینکه شات منظم داشته باشم ای تی را بیشتر از 180 بار شارژ نمیکنم. شما اگر یک کپسول 6 لیتری را با فشار 200 بار شارژ کنی میتونید 8 9 بار اسلحه را شارژ کنید که هر بار شارژ 25 شات بهتون میده و اگر کپسولتون 9 لیتری باشه 12 بار شارژ میده.
ولی بهترین کار اینه که اگر هم کپسول دارید با یکی از دوستان تهرانی هماهنگ کنید تا براتون شارژ کنه که با 300 بار شارژ شدن 6 لیتری تقریبا 30 بار و 9 لیتری 50 بار میتونید شارژ کنید. که با شارژ 200 بار اسلحه 30 35 شات بهتون میده.

در مورد شارژ کپسول هم روی هر کپسول مشخصاتش هست. خب وقتی نوشته باشه 300 بار کاری و 450 بار تست دیگه چه بهانه ای میخواد بیاره.

RE: تجربیات از HATSAN .AT44.10 - smostafam - 2014-08-18 08:35 PM

دوستان کسی در مورد عمر مفید مخزن ای تی اطلاعاتی دارد؟Khansariha (8)

RE: تجربیات از HATSAN .AT44.10 - Cayalouss.The.Removal - 2014-08-20 01:02 AM

10years

RE: تجربیات از HATSAN .AT44.10 - smostafam - 2014-08-20 08:49 AM

تا 10 سال نیاز به تست نداره؟بعد از گذشت 10 سال بازم قابل استفاده هست؟Khansariha (8)

RE: تجربیات از HATSAN .AT44.10 - mhrSB - 2014-08-23 05:02 PM

سلام
دوستان ایا میدانستین وزنه لوله ای تی 44 حدودا 420،430 گرم هست.Khansariha (115)
و همچنین وزن سایلنسر سری ایکسش هم حدودا 60،70 گرم هست.Khansariha (115)
موفق باشینKhansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)

RE: تجربیات از HATSAN .AT44.10 - detonator - 2014-08-25 11:45 AM

سلام دوستان ای تی سوار
چند تا سوال داشتم برای اطلاعات عمومی :
۱-سایلنسری که روی مدل x هست نسبت به سایلنسری که جدا روی ای تی معمولی میبندن٬ چطور عمل میکنه؟ و آیا قابل جدا شدن هست؟
۲- مگسک ای تی جدا میشه؟ اگر جدا شد زیرش روی لوله چیزی داره؟( رزوه یا همچین چیزایی)
۳-الان سایت هاتسان رو نگاه میکردم دیدم که مدلی به نام AT44-10 QE ساخته شده. آیا توی ایران اومده؟ درمورد سایلنسر این مدل هم همون سوال ۱ رو دارم.
با تشکر

RE: تجربیات از HATSAN .AT44.10 - mhrSB - 2014-08-25 12:00 PM

(2014-08-25 11:45 AM)detonator نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام دوستان ای تی سوار
چند تا سوال داشتم برای اطلاعات عمومی :
۱-سایلنسری که روی مدل x هست نسبت به سایلنسری که جدا روی ای تی معمولی میبندن٬ چطور عمل میکنه؟ و آیا قابل جدا شدن هست؟
۲- مگسک ای تی جدا میشه؟ اگر جدا شد زیرش روی لوله چیزی داره؟( رزوه یا همچین چیزایی)
۳-الان سایت هاتسان رو نگاه میکردم دیدم که مدلی به نام AT44-10 QE ساخته شده. آیا توی ایران اومده؟ درمورد سایلنسر این مدل هم همون سوال ۱ رو دارم.
با تشکر
سلام اقا شهاب
1-بله سری ایکس ها قابل جدا شدن هستن و منم بعضی مواقع بازش میکنم و تمیزش میکنم.فقط با یک پیچ الن شماره 2 کیپ میشه و اتفاقا خود سایلنسر هم خیلی خوش تراش و زیبا هست.Khansariha (256)
2-دیگه این سری مگسک و روزنه دید نداره.و فقط رزوه هست که سایلنسر سرش بسته میشه و این سری اورینگ دور لوله هم برای سایلنسر نداره(ای تی های معمولی یک اورینگ 1.5*11 میخورن)
3-بله اون همین سایلنسر سری ایکس هست و اسمش کاملش میشه:Quiet Energy Sound
و اما یک مورد جالب.روی ای تی 44 هایی که سایلنسر سری ایکس دارن میشه مخزن لانگ هم بست و مخزن اصلا به سایلنسر گیر نمیکنه،من اینو دیروز متوجه شدم.Khansariha (219)Khansariha (219)Khansariha (219)
موفق باشینKhansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)