شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
تجربیات از HATSAN .AT44.10 - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: سلاح های بادی (/forumdisplay.php?fid=5)
+--- انجمن: محصولات خانواده هاتسات و رنجر HATSAN products (/forumdisplay.php?fid=9)
+---- انجمن: محصولات پی سی پی (PCP) (/forumdisplay.php?fid=83)
+---- موضوع: تجربیات از HATSAN .AT44.10 (/showthread.php?tid=719)

RE: تجربیات از HATSAN .AT44.10 - amin.faraji - 2014-07-31 08:59 PM

دوست عزیز الن تنظیم قدرت رو همه محصولات پی سی پی هاتسان هست من هم ای تی خودم رو تنظیم کردم با این روش هم بی تی خودم رو. الن بزرگ میخاد الن کوچیک به گل الن نمیرسه. اندازه کم زیاد قدرت با تعداد پیچش الن رو تو صفحات قبل هم توضیح دادم.

RE: تجربیات از HATSAN .AT44.10 - kingzax - 2014-08-01 12:25 AM

(2014-07-31 07:42 PM)unique نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
و حالا بخونيد تجربيات گرانبهاي منو از اتي 44
از اين نظر ميگم گرانبها،چون يك ماه تمام زمان برد تا اسلحه كامل باز بشه.آخه يكي از پيچ هاي لوله و يكي از پيچهايي كه سيستم چكش رو به سيستم لودينگ وصل ميكنه گير كرده بودن و هيچ تراشكاري قبول نميكرد كه برام بازش كنه و خودم مجبور شدم دست به آچار بشم و يك دست قلاويز چپگرد و يه دريل رونيكس و چند عدد مته رو بهم تحميل كرد.
القصه
اول تا يادم نرفته بگم كه اين پيچي كه ميگن با آچار آلن شماره 4 از زير ضامن ميتوني فنر رو شل و سفت كني همش الكيه و فكر كنم تلقينيه.چون وقتي اسلحه رو كلا باز كردم و حتي ماشه رو هم بيرون كشيدم هيچ پيچي نديدم.حداقل اسلحه من اينجوري بود.اگه دوستاني كه اسلحه شون اين پيچ رو داره ازش عكس بگيرن و توي سايت قرار بدن شبهات برطرف ميشه.
و دوم
با اينكه پيچي كه جلوي ضربه چكش رو ميگيره،چندان آسيب نديده بود اما به فكر جايگزين كردنش با تفلون يا برشي از لوله سفيد افتادم.
لاكن Khansariha (214)ديدم كه اگه اين پيچ برداشته بشه چكش مستقيما به قطعه برنجي كه روي مخزن پيچ ميشه ضربه ميزنه و اين چندان به مذاقم خوش نيومد و فعلا حداقل كاري كه ميتونستم بكنم اين بود كه قطعه مذكور رو با لاستيك جلوبندي بسازم كه مقداري از ضربه چكش كم كنم.
والان گير يك عدد پيچ كونيك 8 ميليمتري نمره 4 هستم.كل خرم آباد رو گشتم گيرم نيومد.نيازمند فداكاري دوستي از شهري غيرمحروم هستم،كه اسلحه رو ببندم و گروپ بگيرم.
هركس فرياد ياري مسلماني را بشنود و كمك نكند نميدونم بعدش چي ميشه.بابا پيچ ميخوام

دوست عزیز امین جان توضیح دادن. من جاش و براتون میگم.
اگر اسلحه را باز کردین داخل چکش قرار گرفته. البته یه بوش هم بین فنر و پیچ هست. داخل کاتالوک شماره 407 همون پیچ مورد نظر هست.
اگر اسلحه باز نباشه بهتره اسلحه را مسلح کنید و با یک آلن بلند بهش دسترسی خواهید داشت.
[تصویر: 31_1414068411474451.jpg]

در مورد بکار بردن لاستیک جلوبندی فکر کنم جنس مناسبی نباشه. بنظرم نرم باشه و حالت فنری داشته باشه. باید هر جنسی بکار می برید خشک باشه تا فنر را در جا نگه داره. همانطور که دوستان قبلا انجام دادن بهتره از تفلون و یا لوله سفید آب استفاده کنید.

RE: تجربیات از HATSAN .AT44.10 - Vicxtor - 2014-08-06 07:23 PM

درود دوستان... Khansariha (8)

میخواستم بدونم از دوستان کسی تا حال ای تی کالیبر ۲۲ رو با جی اس بی مونستر کرونو کرده؟
قدرت دهانه مازل رو میخواستم بدونم چند میشه؟ (تو عکسی که تو چند پست قبل گذاشتم قدرت مازل با اگزکت ۱۸ گرین یکسان هست گویا!)

ممنون... Khansariha (8)

RE: تجربیات از HATSAN .AT44.10 - رضا قلعه قافی - 2014-08-06 07:57 PM

(2014-08-06 07:23 PM)Vicxtor نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
درود دوستان... Khansariha (8)

میخواستم بدونم از دوستان کسی تا حال ای تی کالیبر ۲۲ رو با جی اس بی مونستر کرونو کرده؟
قدرت دهانه مازل رو میخواستم بدونم چند میشه؟ (تو عکسی که تو چند پست قبل گذاشتم قدرت مازل با اگزکت ۱۸ گرین یکسان هست گویا!)

ممنون... Khansariha (8)
دکتر من دوسال قبل کرنو کردم 47ژول در 155بار داشت .قدرت ماکزیمم اون سلاح در این فشار بود .البته اگر در ده شات میانگین گرفته بشه بایست 45ژول بشه

RE: تجربیات از HATSAN .AT44.10 - Vicxtor - 2014-08-06 08:44 PM

از دوستان کسی جی اس بی مونستر رو ای تی امتحان کرده که چطوریه؟ تو چیرگان که محاسبه کردم افت قابل قبولی داره تا ۶۰ الی ۷۰ متر...
راستش میخواستم بدونم که نسبت به باراکودا مچ ارجحیتی داره یا نه؟ آخه سلاح من با باراکودا خیلی سازگار نیست (در گروپگیری)
Khansariha (8)
(2014-08-06 07:57 PM)cholpe نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دکتر من دوسال قبل کرنو کردم 47ژول در 155بار داشت .قدرت ماکزیمم اون سلاح در این فشار بود .البته اگر در ده شات میانگین گرفته بشه بایست 45ژول بشه

ممنون رضا جان............. Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)

RE: تجربیات از HATSAN .AT44.10 - رضا قلعه قافی - 2014-08-06 11:12 PM

دکتر جان اصلا بهش فکر نکن Khansariha (8) بهترین گزینه ها همون 16و18 جی اس بی هست

RE: تجربیات از HATSAN .AT44.10 - ali1357 - 2014-08-08 11:01 AM

با سلام
ایا برای شارژ at44 میشه از کپسول اکسیژن که برای جوشکاری هست استفاده کرد؟

RE: تجربیات از HATSAN .AT44.10 - amin.faraji - 2014-08-08 11:13 AM

جواب این سوال شمارو من تو پست های قبل گذاشتم همراه عکس یه سرچ کلی کنین پیدا میکنین. ولی جواب کلی این هست که تا 140 بار میتونین با کپسول جوشکاری یا همون اکسیژن مخزن اسلحتون رو پر کنین.

RE: تجربیات از HATSAN .AT44.10 - mhrSB - 2014-08-08 11:14 AM

(2014-08-08 11:01 AM)dashtban نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
با سلام
ایا برای شارژ at44 میشه از کپسول اکسیژن که برای جوشکاری هست استفاده کرد؟
سلام
خیر امکانش نیست چون حداکثر فشار داخل کپسول های اکسیژن 150 بار(همون 150 اتمسفر)هست ولی سلاح ای تی 44 به 200 بار فشار نیاز داره و در سیالات برای جا به جایی باید از فشار بیشتر به فشار کمتر بروند.و در این جا چون فشار هوای داخل کپسول اکسیژن کمتر از فشار مورد نیاز کپسول اسلحه هست نمیشه باهاش تفنگ را شارژ کرد.
و همچنین برای گاز مورد استفاده هم بهتر هست هوای معمولی و یا نیتروژن(نیتروژن 78% هوا را تشکیل میده)استفاده بشه و گاز هایی مانند اکسیژن و یا گاز های قابل احتراق خطرات زیادی داره و ممکنه خسارات جبران ناپذیری بزنه.Khansariha (226)
موفق باشینKhansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)
سلام اقا امین
شرمنده جوابا همزمان شدKhansariha (8)

RE: تجربیات از HATSAN .AT44.10 - amin.faraji - 2014-08-08 11:23 AM

خواهش محراب جان.
در مورد اکسیژن خالص که اصلا نمیشه استفاده کرد با همون شلیک اول خودتونم منفجر میشین.
کپسول های اکسیژن چون حجم بالای دارن هوا فشرده کمتر جای پیدا میشه که 40 لیتر برات بزنه ولی از ازت میشه استفاده کرد که خیلی بهتر از هوای فشرده معمولی هست.
در همه این شرایط شما با کپسول اکسیژن تا 140 بار فقط میتونین مخزن اسلحه شارژ کنین نه بیشتر