شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
تجربیات از HATSAN .AT44.10 - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: سلاح های بادی (/forumdisplay.php?fid=5)
+--- انجمن: محصولات خانواده هاتسات و رنجر HATSAN products (/forumdisplay.php?fid=9)
+---- انجمن: محصولات پی سی پی (PCP) (/forumdisplay.php?fid=83)
+---- موضوع: تجربیات از HATSAN .AT44.10 (/showthread.php?tid=719)

RE: تجربیات از HATSAN .AT44.10 - masih.hunter - 2014-05-25 11:54 PM

اگه دسته ساید لور عقب قفل نمیشه این امکان هست که پیج حساسیت ماشه تا انتها باز باشه که در این حالت احتمال اینکه قفل نشه یا حتی خودبخود شلیک کنه هم هست . در غیر اینصورت مشگلی در قسمت زبانه دستگاه ماشه هستش .
موفق باشید . Khansariha (8)

RE: تجربیات از HATSAN .AT44.10 - elamto - 2014-05-26 05:41 AM

قفل میشه اما مسلح نمیشه یعنی ماشه مثل زمانیه که هنوز اسلحه مسلح نیست و نمی چکونه

RE: تجربیات از HATSAN .AT44.10 - صادق قرنجیکی - 2014-05-26 07:03 AM

(2014-05-26 05:41 AM)elamto نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
قفل میشه اما مسلح نمیشه یعنی ماشه مثل زمانیه که هنوز اسلحه مسلح نیست و نمی چکونه
همانطور که آقا مسیح گفتن ، تنظیم حساسیت ماشه رو از حالت معمول تغییر دادید ؟! این مشکل در AT44 رو من هم داشتم وقتی که حساسیت ماشه رو خیلی زیاد کرده بودم! اسلحه مسلح نمی شد و یکبار هم که مسلح شد خود به خود شلیک کرد. (برای همین همیشه از حالت نرمال بیشتر حساسش نمی کنم دیگه مثل ماشه T06 دیانا یا مچ تریگر وایرخ که نیست) اگه حساسیت ماشه رو زیاد نکردید همون مورد آقا مسیح که درگیر نشدن زبانه ماشه هست ممکنه باشه !

RE: تجربیات از HATSAN .AT44.10 - cordoba - 2014-05-26 08:09 AM

یکم قدرت بیشتر ، منم کاملا عقب میکشیدم که مسلح نمیشد ... باید بیش از 90 درجه باز بشه نه دقیقا 90 درجه ...

RE: تجربیات از HATSAN .AT44.10 - elamto - 2014-05-26 01:53 PM

فقط پیچ الن ماشه که از اون دو تای دیگه بزرگتره رو مقداری شل کرده بودم فعلا که با راهنمایی تلفن آقا مسیح مشکل تقریبا حل شد عقب کشیدن دسته همراه ضربه

RE: تجربیات از HATSAN .AT44.10 - aminhw - 2014-05-31 10:36 PM

(2014-05-23 05:42 PM)jabili نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
مگسک ای تی رو باز کردم.میخوام روش نباشه.چطوری میتونم قسمت نازک لوله که جای مگسک هست رو با لوله یکسان کنم؟آیا میشه قسمت عقب سایلنسر رو بلندتر کرد؟

من این کار رو با بلندتر گرفتن عقب سایلنسر انجام دادم که ضمن پوشیدن اون قسمت فکر میکنم که سایلنسر دقیقا هم مرکز با لوله تفنگ میشه و امکان ساخت واشر سایلنسر با سوراخهای کوچکتر رو هم فراهم میکنه:

[تصویر: 14015626251.jpg]

RE: تجربیات از HATSAN .AT44.10 - elamto - 2014-06-02 03:38 PM

با سلام
عرض بشه خدمت دوستان من یه دونه at 44 کامو داشتم که به تازگی از دوست عزیزمون آقا مسیح گرفتم که فوق العاده دقیق بود خلاصه یکی از دوستان اینو از ما گرفت بعدش یه دونه تامهول مشکی رنگ برای خودم گرفتم که از روز اول اذیت می کرد اول که مشکل مسلح شدن رو داشت و دقتش هم زیاد خوب نبود الان که کمتر از 200 شلیک داشته افتضاح میزنه توی 10 متری با جی اس بی 18 گرین گروپش سه چها سانته و با تی اس 22 حدود ده پانزده سانت .
واشر داخل لوله رو عوض کردم (8.5*1.6)
دو تا واشر دور لوله رو عوض کردم(11.2*1.8)
دو تا واشر سر تانک رو عوض کردم
لوله رو تمیز کردم
(توی لوله فوت کردم کیپ کیپه)
مشکل هنوز پابرجاست
مقدار کمی لقی داره منظورم اونجایی هست که لوله از داخل بست رد میشه اورینگ بست سالمه اما لوله کاملا کیپ کیپ نیست

دیگه از اسلحه زده شدم اون قبلی تا 50 متر با تی اس 22 گروپش دو سه سانت بود این داره دیوانم میکنه
البته به قول یکی از دوستان محصولات هاتسان مثل لپ لپ میمونن
شانسیه دیگه

RE: تجربیات از HATSAN .AT44.10 - amin.faraji - 2014-06-02 03:44 PM

باد مخزن خالی کنید سوزن والو رو چک کنید بمینین گیر نمیکنه راحت با نوک انگشت باید بالا پایین بره.
راه اخرم این هست تفنگ بدون خشاب ازش تست بگیرین.
یک کدوم از این دو باید مشکل داشته باشن

RE: تجربیات از HATSAN .AT44.10 - elamto - 2014-06-02 04:15 PM

اینا رو هم تست کردم سوزن گیر نمیکنه و بدون خشاب هم پرت میزنه
با سایلنسر و بدون سایلنسر هم تست کردم مشکلش حل نشده

RE: تجربیات از HATSAN .AT44.10 - amin.faraji - 2014-06-02 04:23 PM

اگه همه اورینگ ها رو عوض کردین بس فقط میمونه همون مشکل لقی لوله که اونم محکم کنید تست کنید بدون دوربین هم تست کنید حتما