شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
تجربیات از HATSAN .AT44.10 - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: سلاح های بادی (/forumdisplay.php?fid=5)
+--- انجمن: محصولات خانواده هاتسات و رنجر HATSAN products (/forumdisplay.php?fid=9)
+---- انجمن: محصولات پی سی پی (PCP) (/forumdisplay.php?fid=83)
+---- موضوع: تجربیات از HATSAN .AT44.10 (/showthread.php?tid=719)

RE: تجربیات از HATSAN .AT44.10 - Vicxtor - 2014-04-20 04:50 PM

(2014-04-20 04:36 PM)rezakaraj نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
این عکس از ای تی من بعد از نصب دوربین و سایلنسر

رضا جان مبارک باشه و خیلی زیبا شده... Khansariha (8)

فقط عزیزم شرمنده حجم عکست یه کم بالاست... Khansariha (226)

RE: تجربیات از HATSAN .AT44.10 - zaf - 2014-04-20 07:58 PM

سلام به همه اساتید و دوستان گلم
طبق فرمایشات علی اقا همونطور که گفتن این اختلاف قدرت و سرعت ساچمه با تفنگ بنده به واسطه همین سایلنسر جادویی کاملا صحیح میباشد هفته گذشته با چند تن از دوستان واساتید که سلاح هارو کرنو کردیم از جمله سلاح بنده و اقا حمید این اختلاف قدرت و سرعت ساچمه به واسطه فشار مناسب کپسول تفنگ روی 170بار و سایلنسر بنده مشخص شد که با سایلنسر268ms و بدون اون 255msسرعت ts22v, نشون میداد این به این معنی هست که طول سایلنسر مناسب و تناسب رزوه اون هنگام بستن روی تاج لوله(فیت بودن) و مرکزیت درست ساچمه هنگام عبور از مرکز سایلنسر باعث شتابگیری بیشتر ساچمه شده پس طول مناسب سایلنسر نه باید خیلی بلند باشه نه خیلی کوتاه درضمن دوستمون اقا مهردادم که گفتن شاید سایلنسر خان داشته باید بگم تو سایلنسر من خان نداره و به جای خان ظرافت و دقتی که در ساختش صرف شده کار خان رو به خوبی انجام میده در کل دوستان اگر مایل بودن و خواستن از نزدیک ببینن و دست گاه کرنو هم داشتن بنده درخدمتمKhansariha (8)
اما خودمونیم خواستم گالاتیان بخرم وقتی دیدم ای تی 52زول قدرت میده از خرید گالاتیان منصرف شدم

RE: تجربیات از HATSAN .AT44.10 - kingzax - 2014-04-20 10:45 PM

(2014-04-20 04:22 PM)Vicxtor نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
درود دوستان ای تی سوار... Khansariha (8)
ببخشید به یکی از دوستان عزیزم (Khansariha (8)) سپردم که برام اورینگ دور و داخل لوله تهیه کنن...
فقط اندازه هایی که ایشون دادن با اندازه هایی که دوستان قبلا فرمودن متفاوته...
میخواستم بدونم که این اندازه ها به ای تی من (AT44-10 2013) میخوره آیا و کدومش میخوره :
اورینگ دور لوله :
1.8*11.5
1.6*11.2

اورینگ داخل لوله :
1.8*8.6
1.5*8

پیشاپیش ممنون از دوستان گل... Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)

سلام دکتر حنان عزیز
شما برای بازار ایران باید سایز خرجی اورینگ و ضخامتش و بفرمایید وگرنه فروشنده ها اشتباه میکنند.
من هفته پیش اورینگ تهیه کردم و برای اورینگ داخل لوله (شماره 609 کاتالوک) سایز اصلی خودش که 8.5 در 1.5 هست و تهیه کردم. در کاتالوک نوشته شده سایزش 5.5 در 1.5 هست که سایز خارجیش میشه اونی که گرفتم.
ولی اورینگ خارج لوله (شماره 608 کاتالوک) هر جا گشتم وایتون سایز این پیدا نکردم. همینطور که میدونید اینها سایز اینچی هست که بعد از تبدیل به میلیمتری اعشارشون 2 رقمی میشه.
سایز کاتالوک 7.66 در 1.78 بود که میشه 11.2 در 1.78 که اورینگ وایتون , نزدیکترین سایز به این عدد , سه اورینگ 11.2 در 1.6 و 11 در 1.8 و 11.5 در 1.8 بود. البته فروشنده میگفت نزدیکترین و بهترین 11 در 1.8 هستش. همچنین گفت اورینگ وایتون تا 10 درصد قابلیت جمع شدن و حفظ موقعیت داره.

حالا که گفتم یجا اینم بگم که اورینگ شماره 304 کاتالوک سایزش 5.28 در 1.78 هست که سایز بازاری میشه 8.84 در 1.78 که این هم اینچی هست و نزدیکترین سایز 8.6 در 1.8 بود.

RE: تجربیات از HATSAN .AT44.10 - Vicxtor - 2014-04-21 12:53 AM

(2014-04-20 10:45 PM)kingzax نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام دکتر حنان عزیز
شما برای بازار ایران باید سایز خرجی اورینگ و ضخامتش و بفرمایید وگرنه فروشنده ها اشتباه میکنند.
من هفته پیش اورینگ تهیه کردم و برای اورینگ داخل لوله (شماره 609 کاتالوک) سایز اصلی خودش که 8.5 در 1.5 هست و تهیه کردم. در کاتالوک نوشته شده سایزش 5.5 در 1.5 هست که سایز خارجیش میشه اونی که گرفتم.
ولی اورینگ خارج لوله (شماره 608 کاتالوک) هر جا گشتم وایتون سایز این پیدا نکردم. همینطور که میدونید اینها سایز اینچی هست که بعد از تبدیل به میلیمتری اعشارشون 2 رقمی میشه.
سایز کاتالوک 7.66 در 1.78 بود که میشه 11.2 در 1.78 که اورینگ وایتون , نزدیکترین سایز به این عدد , سه اورینگ 11.2 در 1.6 و 11 در 1.8 و 11.5 در 1.8 بود. البته فروشنده میگفت نزدیکترین و بهترین 11 در 1.8 هستش. همچنین گفت اورینگ وایتون تا 10 درصد قابلیت جمع شدن و حفظ موقعیت داره.
حالا که گفتم یجا اینم بگم که اورینگ شماره 304 کاتالوک سایزش 5.28 در 1.78 هست که سایز بازاری میشه 8.84 در 1.78 که این هم اینچی هست و نزدیکترین سایز 8.6 در 1.8 بود.

ممنون شهریار جان از توضیحات قشنگت مثل همیشه............. Khansariha (8)
با این اوصاف باید مزاحم یکی از بچه های تهران بشم...................... Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)

RE: تجربیات از HATSAN .AT44.10 - kingzax - 2014-04-21 01:05 AM

(2014-04-21 12:53 AM)Vicxtor نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ممنون شهریار جان از توضیحات قشنگت مثل همیشه............. Khansariha (8)
با این اوصاف باید مزاحم یکی از بچه های تهران بشم...................... Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)

اختیار دارید دکتر جان قابلی نداشت.

راستی این مورد هم خدمت دوستان بگم که یه آدرس جدید برای اورینگ وایتون پیدا کردم. البته شنیدم یه نفر هم هست که کاترپیلار میفروشه ولی هنوزنتونستم ردش و بزنم. ولی تا اون موقع دوستان عزیز این آدرسم برای خرید اورینگ وایتون در تهران در نظر داشته باشند.

گروه صنعتی سامان
خیابان سعدی کوچه نفیسی پلاک 24
تلفن 33938249
تلفن 33911223

توجه داشته باشید که کوچه نفیسی دقیقا خیابان ناظم الاطبا و قطع میکنه و امتدادش معروفیت به سامان داره. این فروشگاه دقیقا اول سامان و روبروی پاساژ نفیسی هست.

RE: تجربیات از HATSAN .AT44.10 - royall - 2014-04-21 01:29 AM

ممنون.وایتون اصله ؟یا فقط به اسم وایتونه ؟

RE: تجربیات از HATSAN .AT44.10 - kingzax - 2014-04-21 10:08 AM

سلام
در مجموع 14 مدل اورینگ مختلف با نام وایتون ازش گرفتم که اورینگهای با کیفیتی بودند. رنگ نوک مدادی و بدون خط قالب و پلیسه و خیلی براق هم نیست.
البته اینم بگم که جای دیگه اورینگ خیلی داغون و میگفت وایتون و قیمتشم بالا میداد. ولی اینها با مقدار اندک معلوماتی که از کیفیت اورینگ داشتم و با یه سری اورینگ امریکایی قدیمی هم مقایسه کردم خوب بود. حالا دوامش و اصل بودنش و نمیدونم.
حالا اگر فرصت کنم میرم میگردم دنبال اونی که میگن کاترپیلار فروش هست و یه نفرم از قدیم میشناختم که جنس خیلی خوب داشت ببینم این سایزها رو دارند یا نه.

Re: RE: تجربیات از HATSAN .AT44.10 - joseffist - 2014-04-21 04:35 PM

(2014-04-21 10:08 AM)kingzax نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام
در مجموع 14 مدل اورینگ مختلف با نام وایتون ازش گرفتم که اورینگهای با کیفیتی بودند. رنگ نوک مدادی و بدون خط قالب و پلیسه و خیلی براق هم نیست.
البته اینم بگم که جای دیگه اورینگ خیلی داغون و میگفت وایتون و قیمتشم بالا میداد. ولی اینها با مقدار اندک معلوماتی که از کیفیت اورینگ داشتم و با یه سری اورینگ امریکایی قدیمی هم مقایسه کردم خوب بود. حالا دوامش و اصل بودنش و نمیدونم.
حالا اگر فرصت کنم میرم میگردم دنبال اونی که میگن کاترپیلار فروش هست و یه نفرم از قدیم میشناختم که جنس خیلی خوب داشت ببینم این سایزها رو دارند یا نه.

دوست گرامی
اگه برات مقدوره یه لیست از اورینگهایی که خریدی اینجا بزار ، اینطوری کسانی مثل من که تهران نیستیم میتونیم خرید پستی از اون مغازه کنیم .
دوستان دیگه هم اگه موافقند اعلام کنند .
شاید بتونیم یه مجموعه از اورینگ های اضافی برای at44 داشته باشیم تا در موقع لزوم نخواهیم دنبال مغازه اش بگردیم .

Sent from my LG-P880 using Tapatalk 2

RE: تجربیات از HATSAN .AT44.10 - kingzax - 2014-04-21 05:30 PM

اینم لیست خدمت شما
البته باید به نکاتی توجه کنید
همینطور که قبلا گفتم و الان میبینید برای شماره 608 و 603 چند سایز مختلف گرفتم تا امتحان کنم ببینم کدوم بهتره. برای 603 اورینگ 11 در 1.8 خیلی خوب جواب داد. فکر میکنم اورینگ اصلیشم همین باشه. البته شنیدم در سریهای قدیمی ای تی این سایز 17 در 1.5 اعلام شده و کاتالوک هم این سایز هست. این و دوستانی که عوض کردن اعلام کنند.
برای 608 امتحان نکردم. ولی فکر کنم بهترین برای این هم 11 در 1.8 هستش. اینم دوستانی که عوض کردن بگن چه سایزی استفاده کردن.
اورینگ 304 هم که 8.6 در 1.8 گرفتم که نزدیک ترین بود به 8.84 در 1.78.
اورینگ شماره 316 سایز 29 در 2.5 میشه بجای اورینگ خشاب هم ازش استفاده کرد.
دو شماره اورینگ 313 با سایز 3/8 در 1 و 315 با سایز 9 در 1 هم هنوز نتونستم جایی پیدا کنم.

[تصویر: 13980884811.jpg]

عکس بالا تار افتاده این یکی واضح تره
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

RE: تجربیات از HATSAN .AT44.10 - amin.faraji - 2014-04-25 07:50 PM

اگه منظورتون بست های تفنگ هستش داخل بست ها اورینگ جا ساز داره هم برای لوله هم مخزن.