شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
تجربیات از HATSAN .AT44.10 - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: سلاح های بادی (/forumdisplay.php?fid=5)
+--- انجمن: محصولات خانواده هاتسات و رنجر HATSAN products (/forumdisplay.php?fid=9)
+---- انجمن: محصولات پی سی پی (PCP) (/forumdisplay.php?fid=83)
+---- موضوع: تجربیات از HATSAN .AT44.10 (/showthread.php?tid=719)

RE: تجربیات از HATSAN .AT44.10 - majidirani - 2014-02-24 11:39 PM

(2014-02-23 07:21 PM)zebra نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2014-02-23 07:09 PM)majidirani نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
درود به دوستان بزرگوار Khansariha (8)
تا حالا کسی از ساچمه H&N فیلد تارگت تروفی برا ای تی استفاده کرده دقتش چطوریاست؟

دوست عزیز ... ساچمه های باراکودا معمولا روی تفنگ های فنری خیلی بهتر جواب میدن تا روی پی سی پی ها
من به شما پیشنهاد میکنم که همیشه JSB استفاده کنید.. Khansariha (8)
دامنه سفت و چِقِر باراکودا به اورینگ داخل لوله ممکنه اسیب بزنه... Khansariha (8)

سپاس از پاسختون دوست من ولی خواستم بدونم تا حالا دوستان تستش کردن گروپش چطوریاست؟

RE: تجربیات از HATSAN .AT44.10 - DAGGER - 2014-02-25 11:58 PM

اندازه پورت هوا برای دوستانی که درخواست کرده بودند

[تصویر: 13933599151.jpg]

RE: تجربیات از HATSAN .AT44.10 - zebra - 2014-02-26 12:42 AM

اقا یه سوال ؟ مگه پورت هوا هم خراب میشه که بهضی از دوستان اندازه هاشو خواسته بودن ؟ Khansariha (226)

RE: تجربیات از HATSAN .AT44.10 - royall - 2014-02-26 01:12 AM

(2014-02-26 12:42 AM)zebra نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
اقا یه سوال ؟ مگه پورت هوا هم خراب میشه که بهضی از دوستان اندازه هاشو خواسته بودن ؟ Khansariha (226)

احتمالا این دوستان تو فکر ساخت pcp دست ساز هستن و قصد دارن از پورت هوای at44 برای اون استفاده کنند Khansariha (8)

RE: تجربیات از HATSAN .AT44.10 - mahdia - 2014-02-26 09:30 AM

(2014-02-23 10:11 PM)mostafaagai نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2014-02-23 10:00 PM)mahdia نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
درود کسی می داند چگونه می شود یک والو تهیه کردKhansariha (215)

سلام دوست عزیز مشکلتون چیه که والو لازم دارین

سلام می خواهم دستکاریش بکنم برلی رسیدن به قدرت بیشتر و این والو فابریک روی اسلحه را دلم نمیاد دستکاری کنم Khansariha (219)

RE: تجربیات از HATSAN .AT44.10 - mostafaagai - 2014-02-26 10:36 AM

(2014-02-26 09:30 AM)mahdia نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2014-02-23 10:11 PM)mostafaagai نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2014-02-23 10:00 PM)mahdia نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
درود کسی می داند چگونه می شود یک والو تهیه کردKhansariha (215)

سلام دوست عزیز مشکلتون چیه که والو لازم دارین

سلام می خواهم دستکاریش بکنم برلی رسیدن به قدرت بیشتر و این والو فابریک روی اسلحه را دلم نمیاد دستکاری کنم Khansariha (219)

سلام به نظر من اینکارو نکن اولا تفنگ و از تنظیمات کارخانه خارج نکن بعدشم من یه بار دستکاریش کردم و دیدم کارخونه بیشتر وارد بوده خخخخخخ اما اگه اصرار داری خودتو به زحمت بندازی و کلی دردسر بکشی یه والو تهیه کن . این تاپیک جای خرید و فروش و قیمت نیست اما یه راهنمایی میکنم والو همراه مخزنه تا اونجایی که من اطلاع دارم بالای 200 هم باید بدی

RE: تجربیات از HATSAN .AT44.10 - mehrdadjan - 2014-02-26 02:01 PM

(2014-02-26 12:42 AM)zebra نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سلامKhansariha (8)
خود به خود خراب نمیشه اما موقع تعویض2تا اورینگ چرا
در بعضی تفنگها من دیدم تو جاش خیلی محکم هست
و به اسونی در نمیاد حتی با باز کردن پیچ قطعه برنجی زیرش
و اگه کمی به لبه هاش فشار بیارید دفرمه میشه و دیگه اب بندی
نمیشه
ارادتKhansariha (8)

RE: تجربیات از HATSAN .AT44.10 - zebra - 2014-02-26 08:42 PM

دوستان ... یک سوال جامع ... از دوستانی که در حیطه ای تی 44 تبحر دارند... Khansariha (8)

به نظرتون مشکلات شایع ای تی 44 که باعث بی دقتی در سلاح میشه به جز اوربنگ داخل لوله و سر لوله چی میتونه باشه ؟
ایا ممکنه ای تی 44 دچار پرتی هوا بشه ...؟ یعنی بعد از مدت زمانی وقتی ماشه کشیده میشه و چکش به والو میخوره بار هدر بره و در نتیجه انرژی کمتری به ساچمه برسه و اون دقت اول رو دیگه نداشته باشه ... به نظرتون درمون این مشکل چیه ؟

البته این سوال ممکنه در اینده به درد تازه وارد ها از جمله خودم بخوره ... Khansariha (8) ممنون

RE: تجربیات از HATSAN .AT44.10 - DAGGER - 2014-02-26 09:01 PM

(2014-02-26 08:42 PM)zebra نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوستان ... یک سوال جامع ... از دوستانی که در حیطه ای تی 44 تبحر دارند... Khansariha (8)

به نظرتون مشکلات شایع ای تی 44 که باعث بی دقتی در سلاح میشه به جز اوربنگ داخل لوله و سر لوله چی میتونه باشه ؟
ایا ممکنه ای تی 44 دچار پرتی هوا بشه ...؟ یعنی بعد از مدت زمانی وقتی ماشه کشیده میشه و چکش به والو میخوره بار هدر بره و در نتیجه انرژی کمتری به ساچمه برسه و اون دقت اول رو دیگه نداشته باشه ... به نظرتون درمون این مشکل چیه ؟

البته این سوال ممکنه در اینده به درد تازه وارد ها بخوره ... Khansariha (8) ممنون

يكي ار نكاتي كه خيلي حساسه و گاهي اوقات براي at44 اشكال عجيب و غريب منجمله پرتي هوا و نوسان قدرت زياد تو فشار هاي مختلف پيش مياره و خلاصه باعث دلزدگي از تفنگ ميشه يه جاي خيلي ريز اسلحه مخفي شده
توي سوزن والو و اورينگش
هفته پيش يه at44 رو هر جوري كاليبره كردم به هيچ صراطي مستقيم نشد حتي سوزن رو چك كردم درست بود براحتي در حالت تخليه مخزن با فشار انگشت رفت و آمد ميكرد ولي اين حركت بايه تقه ريز همراه بود و بهش مشكوك شدم بعد بازكردن ديدم سوزن بسيار بد پرداخت شده و پس از بستنش به دريل ديدم كمي لنگي داره كه لنگي رو گرفتم و حسابي پوليشش كردم خصوصا جاي نصب اورينگ و مخروطي رو بعد جا زدن و شليك براحتي تنظيم شد و تفنگ اروم گرفت!

RE: تجربیات از HATSAN .AT44.10 - mehrdadjan - 2014-02-26 09:06 PM

چنتا از مشکلات: پیچ ظربه گیر چکش هست
کثیف شدن سوزن والو
کثیف شدن لول
بازی کردن پیچ داخل چکش
ارادتKhansariha (8)