شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
تجربیات از HATSAN .AT44.10 - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: سلاح های بادی (/forumdisplay.php?fid=5)
+--- انجمن: محصولات خانواده هاتسات و رنجر HATSAN products (/forumdisplay.php?fid=9)
+---- انجمن: محصولات پی سی پی (PCP) (/forumdisplay.php?fid=83)
+---- موضوع: تجربیات از HATSAN .AT44.10 (/showthread.php?tid=719)

RE: تجربیات از HATSAN .AT44.10 - amin.faraji - 2014-02-23 12:32 AM

چه فنری انداختید؟

RE: تجربیات از HATSAN .AT44.10 - amin.faraji - 2014-02-23 01:13 AM

رویال جان فنر سوزن والو هیچ نقشی تو افزایش یا کاهش قدرت نداره سوزن والو فقط تو فشار پایین 5بار کارای خودشو نشون میده چون این فنر به قدری نرم هست که با دو انگشت جمع میشه. هنگامی که مخزن بادش به کلی خالی هست باید سوزن والو با یه انگشت راحت بالا پایین بره نباید محکم باشه تست کنید.

RE: تجربیات از HATSAN .AT44.10 - royall - 2014-02-23 01:42 AM

من پستشون رو دقیق نخوندم و تا دیدم فنر گفتم حتما فنر چکش رو عوض کردن و شروع کردم به تایپ خخخ
اگه صلاح بدونید من پستم رو پاک میکنم که تاپیک ممنحرف نشه !

RE: تجربیات از HATSAN .AT44.10 - drivyyy - 2014-02-23 03:22 PM

یک عدد at 44 به همراه تلنبه یک هفته ای می شه خریداری کردم
تو همین مدت یه بسته کامل TS-22 باهاش زدم بحث دقت خیلی مطرح هست ولی شرایط رو این طور هست که اکثر مواقع من به صورت ایستاده تیر اندازی می کنم و یا نهایتا اسلحه روی در ماشین قرار می دم که خیلی ارگونومیک نیست تا این لحظه با ساپورت مناسب اقدام به شلیک نکرم

اما دقت اسلحه فوق العاده است Khansariha (219)

منظورم اینه اهدافی مثل شیشه نوشابه رو در فواصل مختلف بین 20 تا 50 رو به راحتی هدف قرار دادم حتی در یک آزمایش یک بطری نوشابه رو در فاصله قرار دادم که دیدنش با چشم غیر مسلح کمی سخت بود و با تکیه دادن اسلحه به تنه درخت که زیاد تکون نخوره با دو تا شلیک راحت زدم البته در شلیک اول کمی دستم لرزید

یک ساپورت مناسب تهیه کردم و به زودی جهت گروپ گیری حرفیه ای تر اقدام می کنم اول باید برم یک بسته دیگه TS-22 تهیه کنم Khansariha (399)

به فکر ساچمه های بهتر هم هستم می خوام با باراکودا شروع کنم بعد هم jsb بگیرم

تلبنه زدن کمی خسته کننده است ولی ترجیح دادم با همین تلنبه سر کنم دیگه حمل و نقل کپسول و پر کردنش یک مقدار دردسره

هنوز برای خریدن سایلنسر اقدام نکردم اما به نظرم خیلی لازم نیست چون اصولا توی منطقه شهری اقدام به شلیک نمی کنم
البته اگر سایلنسر در دقت تاثیر مثبت داشته باشه شاید گرفتم
سر بلند باشید

RE: تجربیات از HATSAN .AT44.10 - مگنومMagnum - 2014-02-23 04:08 PM

سلامKhansariha (8)
دوستان یه سوال داشتم. اگه مخزن خالی باشه چند بار باید تلمبه بزنیم تا کاملا پرشه؟

RE: تجربیات از HATSAN .AT44.10 - amin.faraji - 2014-02-23 04:25 PM

تقریبا 200دفعه

RE: تجربیات از HATSAN .AT44.10 - masud7 - 2014-02-23 05:12 PM

نقل قول :دوستان یه سوال داشتم. اگه مخزن خالی باشه چند بار باید تلمبه بزنیم تا کاملا پرشه؟
نقل قول :تقریبا 200دفعه
ای کاش بجای تلمبه یه وسیله ای بود که خودش تلمبه میزد .
نمیشه ساخت؟

RE: تجربیات از HATSAN .AT44.10 - Tomcat14 - 2014-02-23 05:18 PM

ساخته شده!
با کپسول در عرض ایکی ثانیه تفنگ شارژ میشه!Khansariha (214)

RE: تجربیات از HATSAN .AT44.10 - masud7 - 2014-02-23 05:19 PM

نقل قول :ساخته شده!
با کپسول در عرض ایکی ثانیه تفنگ شارژ میشه!Khansariha (214)
در کل با 3 لیتری چند بار میشه شارژ کرد

RE: تجربیات از HATSAN .AT44.10 - Vicxtor - 2014-02-23 05:52 PM

درود دوستان... Khansariha (8)
میخواستم بدونم با یه کپسول ۱۰ لیتری ۳۰۰ بار چند بار میشه ای تی ۴۴ رو شارژ کرد (البته در فشار کاری ۱۲۰ تا ۱۸۰ بار)
ممنون... Khansariha (8)