شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
تجربیات از HATSAN .AT44.10 - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: سلاح های بادی (/forumdisplay.php?fid=5)
+--- انجمن: محصولات خانواده هاتسات و رنجر HATSAN products (/forumdisplay.php?fid=9)
+---- انجمن: محصولات پی سی پی (PCP) (/forumdisplay.php?fid=83)
+---- موضوع: تجربیات از HATSAN .AT44.10 (/showthread.php?tid=719)

RE: تجربیات از HATSAN .AT44.10 - royall - 2014-02-15 04:08 PM

(2014-02-15 04:02 PM)zebra نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوستان به نظر شما چه دوربینی برای ای تی 44 مناسبه ؟
لیپرز دهنه 40 با زوم 16
یا...
سنتر پوینت دهنه 32 با زوم 9 ؟

100% لیپرز 4*16 چون برای pcp زوم 9 کمه مگر فقط برای شکار که وزن دوربین هم برای سر دست زدن مهمه

RE: تجربیات از HATSAN .AT44.10 - mehrdadjan - 2014-02-15 06:58 PM

(2014-02-15 04:02 PM)zebra نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوستان به نظر شما چه دوربینی برای ای تی 44 مناسبه ؟
لیپرز دهنه 40 با زوم 16
یا...
سنتر پوینت دهنه 32 با زوم 9 ؟

به نظر من سنتر 40*16بگیرید من یه لیپرز گرفتم که
وقتی با سنتر خودم مقایسه کردم لیپرز ریتایکل ضخیمی
داشت که من زیاد خوشم نیامد
ارادتKhansariha (8)

RE: تجربیات از HATSAN .AT44.10 - mhrSB - 2014-02-16 12:23 AM

در رابطه با اورینگ و ...(ببخشید پست های اورینگ زیاد شده واقعا،ایکاش یک جا جمع بندی میشد)Khansariha (226)
من پنجشنبه رفتم ناظم اطبا شمالی(چون جنوبیش اکثرا تو کار لوله و شلنگ فشار قوی بودن)و 4 تا اورینگ وایتون تهیه کردم.2 تا برای داخل لوله با سایز 8.5*1.8 و 2 تا هم برای کوپل شارژ با سایز 2*8 جمعا شد 2 تومن(قیمتا جالب بود،برای همون اورینگ وایتون خاکستری رنگ که من تهیه کردم قیمت از دونه ای 250 گرفتم تا بعضیا که دونه ای 1500 میدادن!!!حالا ماندم سر انصاف فروشنده فرق میکنه و یا واقعا جنسش فرق میکنه،هرچند منم از عمده فروشیش خریدم)
برای اورینگ داخل لوله را به همون روش سوزنی درش اوردم و و بعد از تمیز کاری لوله اورینگ نو را جاش گذاشتم.ولی بعدش شاهد یک مورد خیلی عجیب شدم و دیدم که بازم مثل فنریا وکیوم نمیشه و زنگ زدم به یکی از اساتید:
و ایشون گفت طبیعی هست و تبادل هوایی خیلی خیلی کم میشه ولی به هیچ وجه مثل فنری ها وکیوم(تبادل هوایی صفر)نمیشه!!! برای همین گفتم این مورد را توی سایت بیان کنم تا دوستان در جریان باشن.Khansariha (256)
و برای کوپل شارژ را هم مجدد عوض کردم(چون سری قبلیاش 1.5*8 بود)و وایتون انداختم و دقیقا اندازش بود.
دوستان تنها مورد برای اورینگ همون اندازه درست و جنسش هست و تعویضش هم مثل اب خوردن هست فوق فوقش 5 تا اورینگ را تیکه و پاره میکنیم تا یاد بگیریم دیگه خخخخخخ
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
راستی ای تی را چند متری صفر کنم؟40 متر خوبه؟با تی اس 22 وزن شده تیراندازی میکنم.Khansariha (256)
موفق باشینKhansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)
راستی یک اعترافی هم بکنم(هرچند عذاب وجدان ندارم اصلا خخخخخخ)Khansariha (172)
پنجشنبه بعد از ظهر که وقتی میخواستم اورینگ ها را عوض بکنم دیدم یک سوسک بخت برگشته از نمیدونم کجا میخواست بیاد روی سفره نهار که هنوز جمع نکرده بودم و منم ای تی دستم بود و مسلحش کردم و سر سایلنسر را گرفتم نزدیکش و بنگ!!!
البته خدارا شکر اون موقع ساچمه توش نبود(چون عادتم یک ساچمه توی تفنگ میزارم تا کسانی که بدون اجازه به تفنگم دست میزنند تقاص کارشون را ببنیند،به خاطر یک خاطره ناگوار که اسلحم یکم اسیب دید این کار را میکنم)Khansariha (226)
و سوسک(از این سری کابینتیا بود)دیدم 2 متر پرواز کنان رفت تا خورد توی در اتاق و در هم یکم تکان خورد(نمیدانم از برخورد سوسک بود و یا از باد ای تی!!!)و بعدش دیدم سوسکه به این حال در امده خخخخخخخ
لینکشو میزارم که اگه کسی دوست نداره نبینه،هر چند زیاد هم چندش اور نیست.Khansariha (226)
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دست،پا،روده و ... همه در هم پیچیده شده بود و توی پوستش هم خالی شده بود و فقط از ناحیه سر به هم وصل بودن.
شب خوبی داشته باشینKhansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)

RE: تجربیات از HATSAN .AT44.10 - mostafaagai - 2014-02-16 11:38 AM

(2014-02-16 12:23 AM)mhrSB نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
در رابطه با اورینگ و ...(ببخشید پست های اورینگ زیاد شده واقعا،ایکاش یک جا جمع بندی میشد)Khansariha (226)
من پنجشنبه رفتم ناظم اطبا شمالی(چون جنوبیش اکثرا تو کار لوله و شلنگ فشار قوی بودن)و 4 تا اورینگ وایتون تهیه کردم.2 تا برای داخل لوله با سایز 8.5*1.8 و 2 تا هم برای کوپل شارژ با سایز 2*8 جمعا شد 2 تومن(قیمتا جالب بود،برای همون اورینگ وایتون خاکستری رنگ که من تهیه کردم قیمت از دونه ای 250 گرفتم تا بعضیا که دونه ای 1500 میدادن!!!حالا ماندم سر انصاف فروشنده فرق میکنه و یا واقعا جنسش فرق میکنه،هرچند منم از عمده فروشیش خریدم)
برای اورینگ داخل لوله را به همون روش سوزنی درش اوردم و و بعد از تمیز کاری لوله اورینگ نو را جاش گذاشتم.ولی بعدش شاهد یک مورد خیلی عجیب شدم و دیدم که بازم مثل فنریا وکیوم نمیشه و زنگ زدم به یکی از اساتید:
و ایشون گفت طبیعی هست و تبادل هوایی خیلی خیلی کم میشه ولی به هیچ وجه مثل فنری ها وکیوم(تبادل هوایی صفر)نمیشه!!! برای همین گفتم این مورد را توی سایت بیان کنم تا دوستان در جریان باشن.Khansariha (256)
و برای کوپل شارژ را هم مجدد عوض کردم(چون سری قبلیاش 1.5*8 بود)و وایتون انداختم و دقیقا اندازش بود.
دوستان تنها مورد برای اورینگ همون اندازه درست و جنسش هست و تعویضش هم مثل اب خوردن هست فوق فوقش 5 تا اورینگ را تیکه و پاره میکنیم تا یاد بگیریم دیگه خخخخخخ
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
راستی ای تی را چند متری صفر کنم؟40 متر خوبه؟با تی اس 22 وزن شده تیراندازی میکنم.Khansariha (256)
پنجشنبه بعد از ظهر که وقتی میخواستم اورینگ ها را عوض بکنم دیدم یک سوسک بخت برگشته از نمیدونم کجا میخواست بیاد روی سفره نهار که هنوز جمع نکرده بودم و منم ای تی دستم بود و مسلحش کردم و سر سایلنسر را گرفتم نزدیکش و بنگ!!!
البته خدارا شکر اون موقع ساچمه توش نبود(چون عادتم یک ساچمه توی تفنگ میزارم تا کسانی که بدون اجازه به تفنگم دست میزنند تقاص کارشون را ببنیند،به خاطر یک خاطره ناگوار که اسلحم یکم اسیب دید این کار را میکنم)Khansariha (226)
و سوسک(از این سری کابینتیا بود)دیدم 2 متر پرواز کنان رفت تا خورد توی در اتاق و در هم یکم تکان خورد(نمیدانم از برخورد سوسک بود و یا از باد ای تی!!!)و بعدش دیدم سوسکه به این حال در امده خخخخخخخ
لینکشو میزارم که اگه کسی دوست نداره نبینه،هر چند زیاد هم چندش اور نیست.Khansariha (226)
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دست،پا،روده و ... همه در هم پیچیده شده بود و توی پوستش هم خالی شده بود و فقط از ناحیه سر به هم وصل بودن.
شب خوبی داشته باشینKhansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)

ممنون در مورد مطلبت . شکارتم که جالب بود

RE: تجربیات از HATSAN .AT44.10 - jabili - 2014-02-16 11:47 AM

(2014-02-16 12:23 AM)mhrSB نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

بنظر من اگه تی اس 22 دقتش خوب باشه تو 50-60 متر صفر کن

RE: تجربیات از HATSAN .AT44.10 - صادق قرنجیکی - 2014-02-16 12:14 PM

پنجشنبه بعد از ظهر که وقتی میخواستم اورینگ ها را عوض بکنم دیدم یک سوسک بخت برگشته .....
محراب جان دیگه تایپیک تخصصی ای تی 44 هستش هااااااااا!!! Khansariha (226)
از تجربیات مربوط به خرید اورینگ ها هم تشکر می کنم . راستی سفارش عمده قبول می کنیدKhansariha (219)

RE: تجربیات از HATSAN .AT44.10 - OSAGAFAR - 2014-02-16 11:16 PM

با سلام .دوستان بالاخره به نتیجه مطلوب رسیدم با تشکر از راهنمایی دوستان
خوب عیب اول اسلحه گروپ ۷ سانتی تو ۳۶ متری بودکه بعد از تعویض اورینگها بازهم درست نشد..بعد از باز کردن اسلحه دیدم پیچ استپ چکش قسمت داخلی اش کلا از بین رفته که یک تفلون دقیقا مماس با لبه یی که پیچ قرار میگرفت قرار دادم که باز هم توفیقی نکرد...تعداد شاتهام از ۱۸۰ تا ۱۰۰ بیست وسه تا بود و گروپ هم حدود ۷ سانت . خلاصه باز اسلحه رو باز کردم و تفلون رو بیرون کشیدم و یه تفلون با یک میلیمتر بیشتر قرار دادم. باورتون نمیشه دیگه نا امید شده بودم .. وقتی ۷ تا ساچمه تو ۳۶ متر شلیک کردم. گروپ ۱ الی ۱.۵ سانتی داد. و از ۷ تا ساچمه فقط جای سه تا از ساچمه ها مشخص بود یعنی ۴ تا ساچمه دیگه دقیقا روی هم خورده بود . کاشکی دوربین داشتم عکس میگرفتم
قطر بیرونی تفلون ۲۷ میل گرفتم که با کمی فشار جا رفت
فطر داخلی رو هم ۲۰ میل
ارتفاع رو ابتدا ۶ میل گرفتم که دقیقا مماس با لبه پیچ بود.و وقتی دیدم باز اسلحه پرت میزنه یک میل زیاد کردم . (۷ )میلیمتر
از ۲۰۰ بار ۳۰ تا ساچمه شلیک کردم . که در اخر فشار روی ۱۱۰ بود.
با تشکر از دوستانی که من رو راهنمایی کردنKhansariha (8)

RE: تجربیات از HATSAN .AT44.10 - zebra - 2014-02-16 11:27 PM

(2014-02-16 11:16 PM)OSAGAFAR نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
با سلام .دوستان بالاخره به نتیجه مطلوب رسیدم با تشکر از راهنمایی دوستان
خوب عیب اول اسلحه گروپ ۷ سانتی تو ۳۶ متری بودکه بعد از تعویض اورینگها بازهم درست نشد..بعد از باز کردن اسلحه دیدم پیچ استپ چکش قسمت داخلی اش کلا از بین رفته که یک تفلون دقیقا مماس با لبه یی که پیچ قرار میگرفت قرار دادم که باز هم توفیقی نکرد...تعداد شاتهام از ۱۸۰ تا ۱۰۰ بیست وسه تا بود و گروپ هم حدود ۷ سانت . خلاصه باز اسلحه رو باز کردم و تفلون رو بیرون کشیدم و یه تفلون با یک میلیمتر بیشتر قرار دادم. باورتون نمیشه دیگه نا امید شده بودم .. وقتی ۷ تا ساچمه تو ۳۶ متر شلیک کردم. گروپ ۱ الی ۱.۵ سانتی داد. و از ۷ تا ساچمه فقط جای سه تا از ساچمه ها مشخص بود یعنی ۴ تا ساچمه دیگه دقیقا روی هم خورده بود . کاشکی دوربین داشتم عکس میگرفتم
قطر بیرونی تفلون ۲۷ میل گرفتم که با کمی فشار جا رفت
فطر داخلی رو هم ۲۰ میل
ارتفاع رو ابتدا ۶ میل گرفتم که دقیقا مماس با لبه پیچ بود.و وقتی دیدم باز اسلحه پرت میزنه یک میل زیاد کردم . (۷ )میلیمتر
از ۲۰۰ بار ۳۰ تا ساچمه شلیک کردم . که در اخر فشار روی ۱۱۰ بود.
با تشکر از دوستانی که من رو راهنمایی کردنKhansariha (8)

این اطلاعات شما خیلی مهمه برای اعضای تازه وارد ... ممنون بابت تلاشتون
میشه لطف کنی جززیات اون تفلون رو برامون بذارید؟
قطر خارجی ؟
قطر داخلی؟
زخامت یا گوشت تفلن ؟

تفلون رو بیرون کشیدید و 1 تفلون با 1 میلیتر بیشتر قرار دادید یعنی چی؟ من درست والا متوجه نشدم !

RE: تجربیات از HATSAN .AT44.10 - OSAGAFAR - 2014-02-16 11:34 PM

قطر خارجی 27 میل
قطر داخلی 20میل
ضخامت یا گوشت یا ارتفاع ۷ میلیمتر
......................................
تفلون اولی ضخامتش ۶ میل بود که جواب نداد

RE: تجربیات از HATSAN .AT44.10 - unique - 2014-02-17 12:09 AM

ميشه لطفا از تفلون عكس بگيريد.
منظورتون از تفلون،قابلمه تفلون كه نيست؟Khansariha (172)Khansariha (219)
يه چيزايي شنيديم در مورد جنس تفلون كه ازش واشر ميسازن ولي نديديم خب!!Khansariha (226)
با چي اين قطعات تفلوني رو تراش دادي كه اينقدر دقيق به ابعادشون اشاره ميكنيد؟برامون بگيد لطفاً