شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
تجربیات از HATSAN .AT44.10 - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: سلاح های بادی (/forumdisplay.php?fid=5)
+--- انجمن: محصولات خانواده هاتسات و رنجر HATSAN products (/forumdisplay.php?fid=9)
+---- انجمن: محصولات پی سی پی (PCP) (/forumdisplay.php?fid=83)
+---- موضوع: تجربیات از HATSAN .AT44.10 (/showthread.php?tid=719)

RE: تجربیات از HATSAN .AT44.10 - zebra - 2014-02-12 08:57 PM

(2014-02-12 08:50 PM)mostafaagai نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ممنون رویال جان اتفاقا من تو 40 متر صفر کردم حالا تو 10 متر بدون لغزش با بهترین ساپورت 2 میلدات پایین میزنه ساچمه جی اس بی 18 گرین .

2 علت میتونه داشته باشه

1.یا درست سفرش نکردید

2.یا اینکه ساچمه موقع خروج از لوله فاصله بیشتری نیاز داره تا اوج بگیره

پ.ن : معمولا شما وقتی روی 40 متری صفرش کرده باشید
باید مثلا توی 10 متر 2 میل دات بالا بزنه !

پیشنهاد من به شما اینه که یک بار دیگه صفر کنید با ساپورت مناسب

RE: تجربیات از HATSAN .AT44.10 - royall - 2014-02-12 09:03 PM

(2014-02-12 08:50 PM)mostafaagai نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ممنون رویال جان اتفاقا من تو 40 متر صفر کردم حالا تو 10 متر بدون لغزش با بهترین ساپورت 2 میلدات پایین میزنه ساچمه جی اس بی 18 گرین .

مسیر و منحنی حرکت ساچمه به فشار مخزن و نوع و وزن و کالیبر ساچمه و .... بستگی داره.
من خودم وقتی cfx رو توی 22 متری صفر میکردم توی 9 متری هم خال میزد
الان دوستانی که at44 دارن باید تست کنن تا ببینیم

RE: تجربیات از HATSAN .AT44.10 - mostafaagai - 2014-02-12 09:34 PM

ممنون از دوستان فردا یه بار دیگه صفر میکنم ببینم مشکل از کجاست البته فشار مخزنم معمولا بین 170 تا 120 هست پس از فشار نمیتونه باشه
یه سوال دیگه از دوستایی که ای تی دارن بهترین فاصله صفر اول و دوم با ساچمه جی اس بی 18 گرینو میخوام چون من با نرم افزار زیاد اشنایی ندارم

RE: تجربیات از HATSAN .AT44.10 - royall - 2014-02-12 09:53 PM

(2014-02-12 09:34 PM)mostafaagai نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ممنون از دوستان فردا یه بار دیگه صفر میکنم ببینم مشکل از کجاست البته فشار مخزنم معمولا بین 170 تا 120 هست پس از فشار نمیتونه باشه
یه سوال دیگه از دوستایی که ای تی دارن بهترین فاصله صفر اول و دوم با ساچمه جی اس بی 18 گرینو میخوام چون من با نرم افزار زیاد اشنایی ندارم

خیلی خودتون رو مشغول نکنید.خودتون ببینید که بیشتر اوقات در چه فاصله ای تیراندازی میکنید و نسبت به اون صفرش کنید !

RE: تجربیات از HATSAN .AT44.10 - mehrdadjan - 2014-02-12 09:58 PM

(2014-02-12 09:34 PM)mostafaagai نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

به نظر من40مترفاصله خوبی هست
ارادتKhansariha (8)

RE: تجربیات از HATSAN .AT44.10 - zebra - 2014-02-12 10:14 PM

عزیزم لازم به اینکارا نیست.. نرم افزار هم لازم نیست...!
شما باید ماشه کشیتو قوی کنی ! وگرنه هر کودکی هم میتونه ماشه بکشه
نداشتن تبحر در کشیدن ماشه خودش عامل بی دقتی در تیراندازی هم هست
از ساپورت مناسب هم استفاده کنید ... بهترین وضعیت برای صفر دوربین خوابیده با ساپورت هست
من دوربینم رو در فاصله 15 متری با جی اس بی 18 گرین صفر کردم اما امروز از 50 متری یه کلاغ زدم !

نه از نرم افزار استفاده کردم نه صفر دوم رو جدی گرفتم... رویال عزیز راست میگه
زیاد جدی نگیر که وسواس برت داره Khansariha (8)

RE: تجربیات از HATSAN .AT44.10 - rezagh - 2014-02-12 10:44 PM

سلام
دوست عزیز آقای مصطفی آقایی صفر دوربین شما درسته و مشکلی نداره چون ای تی قدرت قابل قبولی داره ساچمه تا فاصله چهل متر مسیر انحرافی زیادی نداره به عبارتی ساچمه از لوله که خارج میشه تا چهل متر رو تقریباء مستقیم طی میکنه پس طبیعی هست که در ده متر دومیل پایین بزنه اگه شما میخواید که در حدود ده الی پانزده متر ساچمه به وسط میلدات برخورد کنه باید دوربین رو در پنجاه الی شصت متر صفر کنید
من هم دوربینم رو در چهل متر صفر کردم.ساچمه دقیقا در ده متر دو میلدات پایین میخوره.البته در زوم ده.

به خدمت دوستانی هم که مشکل کم شدن دقت در فشارهای مختلف (از 200 تا 10 بار ) رو دارن باید عرض کنم اولین کاری که باید انجام شه بررسی پیچ استپ چکش ضربه است.باید بعد از مطمین شدن از سالم بودن پیچ سراغ بقیه موارد رفت.
ارادتمند همه دوستان
رضا

RE: تجربیات از HATSAN .AT44.10 - mostafaagai - 2014-02-12 10:55 PM

ممنون اقا رضا

RE: تجربیات از HATSAN .AT44.10 - flower - 2014-02-12 11:22 PM

(2014-02-12 05:16 PM)cordoba نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2014-02-12 05:14 PM)flower نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام دوستان تو انجمن یه مدل ای تی گذاشته که نوشته لانگ هست . و یه مدل هم که آقا سهیل گذاشته ولی ننوشته لانگ . حالا امکان داره برا سهیل هم لانگ باشه ؟ اصلا این لانگ چی هست ؟

خیلی مبتدی هستم . واقعا معذرت میخوام .
Khansariha (226)

سلام دوست عزیز

مدلی که آقا سهیل گذاشتن لانگ نیست و معمولیه

قدرت اسلحه و حجم سیلندر در مدل لانگ بیشتر از مدل معمولی هست ... و طول لوله هم بیشتره ...

Khansariha (8)

ممنون از راهنمایی . قدرت لانگ و تعداد شات اون نسبت معمولی چقدر اختلاف داره ؟اگه میزان قدرت و تعداد شات هرکدوم رو لطف بفرمایید ممنون میشم
Khansariha (8)
یا ضامن اهو

RE: تجربیات از HATSAN .AT44.10 - Tomcat14 - 2014-02-12 11:31 PM

معمولی42ژول
لانگ:51ژول
تعداد شات تو گاتالوگ که برابره!اما ما مخزن لانگ را رو معمولی بستیم و یه خشاب به تعداد شاتها مفید(از200تا 100بار یا نهایتا تا 80 بار)افزوده شد!Khansariha (8)