شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
تجربیات از HATSAN .AT44.10 - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: سلاح های بادی (/forumdisplay.php?fid=5)
+--- انجمن: محصولات خانواده هاتسات و رنجر HATSAN products (/forumdisplay.php?fid=9)
+---- انجمن: محصولات پی سی پی (PCP) (/forumdisplay.php?fid=83)
+---- موضوع: تجربیات از HATSAN .AT44.10 (/showthread.php?tid=719)

RE: تجربیات از HATSAN .AT44.10 - behnamhunter - 2014-02-11 06:16 PM

حالا از روی عکسا چه جوری واشرها رو شمردی ؟خخخخKhansariha (8)

RE: تجربیات از HATSAN .AT44.10 - zebra - 2014-02-11 06:20 PM

(2014-02-11 06:18 PM)MAX نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ممنون از پاسختون.میشه مشخص کنید در عکس بالای که گذاشتم اون دو قطعه هر کدام کارشون چیه؟Khansariha (8)

خوب درست شد مرسی.
نوبتی قطعات رو توضیح میدم
اون نری که میبینید کوبل شارژ هست
اون قطعه درشت تر رو که میبینید کلید تخلیه مخزن فوری هست

RE: تجربیات از HATSAN .AT44.10 - cordoba - 2014-02-11 06:20 PM

سلام دوستان ، ای تی 44 جدید رو دریافت کردم ...

مطابق با فیلم آموزشی عمل کردم . ولی وقتی ساچمه گذاری می کنم و ضامن رو خلاص می کنم شلیک نمیکنه !

حواسم هم نبود و دوتا ساچمه رفت تو لوله ... اشکال نداره با هم شلیک بشن ؟

آیا نیازه کار دیگه ای انجام بشه تا شلیک کنه ؟؟

RE: تجربیات از HATSAN .AT44.10 - behnamhunter - 2014-02-11 06:20 PM

کوپل شارژ رو میبندی به شیلنگ تلمبه یا کپسول و تفنگ رو شارز میکنی . قطعه استوانه ای هم برای دشارژه و کپسول رو از روی تفنگ باز میکنی اون رو میبندی و باد مخزن خالی میشه.Khansariha (8)
(2014-02-11 06:20 PM)cordoba نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام دوستان ، ای تی 44 جدید رو دریافت کردم ...

مطابق با فیلم آموزشی عمل کردم . ولی وقتی ساچمه گذاری می کنم و ضامن رو خلاص می کنم شلیک نمیکنه !

حواسم هم نبود و دوتا ساچمه رفت تو لوله ... اشکال نداره با هم شلیک بشن ؟

آیا نیازه کار دیگه ای انجام بشه تا شلیک کنه ؟؟
اهرم مسلح کننده رو تا جایی که صدای تک بده بکش عقب و بعد برش گردون . اگه 2 تا ساچمه رفته خشاب رو در بیار و کاری که گفتم انجام بده بعد ضامن رو بده جلو و شلیک کن. 2 تا رو راحت شلیک میکنه جای نگرانی نیست.

(2014-02-11 06:23 PM)MAX نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
خودم که می بینمشون.
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
بعضی از واشرها رفته زیر کوپل شارژ و برچسب کاور خخخخ. تو همه مدلهایی که من داشتم تعداد واشرها و وسایل یکی بود Khansariha (8)

RE: تجربیات از HATSAN .AT44.10 - zebra - 2014-02-11 06:28 PM

(2014-02-11 06:23 PM)MAX نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
خودم که می بینمشون.

کاری که بهنام خان گفتن رو انجام بده ...
یه راه دیگه هم هست که من انجام دادم یک بار
گلن گدن رو بکش عقب تا جایی که مسلح بشه
بعد از اون سوراخی که گلند گدن ساچمه رو فشار میده داخل نگاه کن
اگر ساچمه رو دیدی و دیدی زیاد داخل نرفته با نوک ناخنت بگش عقب ساچمه رو
اگر هم دیدی که رفته و راهی نیست.... از راه اقا بهنامِ گُل برو جلو

RE: تجربیات از HATSAN .AT44.10 - cordoba - 2014-02-11 06:31 PM

اهرم رو تا جایی که ممکن بود کشیدم عقب ، ولی شلیک نمیکنه ...

نباید پیچ های ماشه رو دستکاری کنم ؟ تو راهنما یه شکلایی کشیده ...

RE: تجربیات از HATSAN .AT44.10 - zebra - 2014-02-11 06:33 PM

(2014-02-11 06:31 PM)cordoba نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
اهرم رو تا جایی که ممکن بود کشیدم عقب ، ولی شلیک نمیکنه ...

نترس ... ماشش اول کار یه کم نماشی و سفته !
البته مال من که اینجور بود .. شما یه کم دیگه تلاش کن

RE: تجربیات از HATSAN .AT44.10 - mehrdadjan - 2014-02-11 06:34 PM

سلامKhansariha (8)
cordoba جان دسته گلن را تا اخر به عقب بکشید تا با بدنه سلاح زاویه90درجه بگیره
و صدای قفل شدن ماشه را بشنوید و اگه مسلح نشد خشاب را در بیارید تا ساچمه بیشتر
داخل لول سلاح نره اگه ماشه صدا نمیکنه یه پیچ پشت ماشه هست یه دور سفتش کن درست میشه
دوست عزیزدوتا ساچمه داخل لول موردی نداره به راحتی شلیک می کنه
من4تا تی اس22را هم تست کردم شلیک کرد اما بیشتر جرات نکردم
ارادتKhansariha (8)

RE: تجربیات از HATSAN .AT44.10 - zebra - 2014-02-11 06:35 PM

ببین داداش وقتی شما تفنگ رو مسلح میکنی باید ضامن safe خود به خود بپره عقب ً!
این اتفاق برای شما می افته ؟ مسلح که میکنی ضامن تِق صدا میده و میپره عقب ؟

RE: تجربیات از HATSAN .AT44.10 - unique - 2014-02-11 07:03 PM

(2014-02-11 06:06 PM)MAX نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
اون قطعه سفيد رنگ كه يه اورينگ هم دورشه مال كجاست.همه تاپيك رو خوندم ولي درباره اين قطعه توضيح داده نشده.