شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
تجربیات از HATSAN .AT44.10 - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: سلاح های بادی (/forumdisplay.php?fid=5)
+--- انجمن: محصولات خانواده هاتسات و رنجر HATSAN products (/forumdisplay.php?fid=9)
+---- انجمن: محصولات پی سی پی (PCP) (/forumdisplay.php?fid=83)
+---- موضوع: تجربیات از HATSAN .AT44.10 (/showthread.php?tid=719)

RE: تجربیات از HATSAN .AT44.10 - mostafaagai - 2014-01-20 09:32 PM

با سلام

سلام به داداشای گلم من یه اشتباهی کردم که بعد از باز کردن مخزن هاتسان کمی اسبی دبلیو 40 زدم و بهد از شارژ تانگ به حدی گرم شد که زود شارژشو خالی کردم و بازش کردم و دیدم قطعه پلتستیکی روی سوزن ذوب شده و فنرم پودر شده خواستم ببینم سایز فنرو کسی میدونه یا اون قطعه پلاستیکی کجا پیدا میشه
ضمنا اون قسمت بشدت نشتی داره میشه یه اورینگ اضافی پایین فنر بزارم اخه یه اورینگ که اندازش مثل اورینگ سر لوله هست گزاشتم سوزنو فشار دادم دیگه هوا نداد م ممنون میشم کمکم کنید

RE: تجربیات از HATSAN .AT44.10 - صادق قرنجیکی - 2014-01-20 11:04 PM

(2014-01-20 09:32 PM)mostafaagai نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
با سلام

سلام به داداشای گلم من یه اشتباهی کردم که بعد از باز کردن مخزن هاتسان کمی اسبی دبلیو 40 زدم و بهد از شارژ تانگ به حدی گرم شد که زود شارژشو خالی کردم و بازش کردم و دیدم قطعه پلتستیکی روی سوزن ذوب شده و فنرم پودر شده خواستم ببینم سایز فنرو کسی میدونه یا اون قطعه پلاستیکی کجا پیدا میشه
ضمنا اون قسمت بشدت نشتی داره میشه یه اورینگ اضافی پایین فنر بزارم اخه یه اورینگ که اندازش مثل اورینگ سر لوله هست گزاشتم سوزنو فشار دادم دیگه هوا نداد م ممنون میشم کمکم کنید

دوست من آخه چیکار به اون قسمت داشتی !!! حالا چیزی که شده Khansariha (226)، فکر کنم قطعه پلاستیکی رو بدی با تفلون برات تراشکار درست کنه ولی فنر ! من خودم فقط یکبار تجربه باز کردن این قسمت مخزن برای تمیز کردن سوزن داشتم ولی تا وقتی مشکل نداشته باشه باز نکنی بهتر بودش ، خود سوزن که آسیب ندیده ؟ حالا حتما میشه اون فنر رو پیدا کرد که دوستانی که در این قطعه تبحر دارند پاسخ خواهند داد. آقا مسیح ، سهیل عزیز که فکر می کنم تجربیات بیشتری در این مورد دارند Khansariha (8)

RE: تجربیات از HATSAN .AT44.10 - SOHEIL-GUNSMITH - 2014-01-21 12:13 AM

اقا مصطفی من تعجب میکنم شما چه جور wd40 رو استفاده کردید که همچین اتفاقات عجیبی مثل پودر شدن فنر براتون افتاده چون من قبلا بارها استفاده کرده بودم و خبری هم نشد .....بگذریم
در مورد اون قطعه پلاستیکی که چیز خاصی نیست و براحتی با تفلون برات میتراشند
در مورد فنرهم فکر میکنم اقا مسیح اماده داره اگر نبود بگو سفارش بدم برات بسازند

RE: تجربیات از HATSAN .AT44.10 - amin.faraji - 2014-01-21 12:19 AM

اون قطعه پلی امید هست به هیچ وجه تفلون تحمل همچین فشاریو نداره تو فشار 200بار پرس میشه. فنر مخزن هم فقط فقط کارای لازمو تو فشار پایین 50 بار نشون میده کار فقط این هست که وقتی مخزن خالی هست سوزن والو رو بالا نگه داره تا بتونیم شارژ دوباره انجام بدیم. شما یه فنر خیلی نرم باید بزارید به طوری که با نوک انگوشت سوزن والو پایین بره راحت
خخخ منظورتون از پلاستیک تفلون نگه دارنده فنرو سوزن والو رو که نمیگین ؟؟؟ اخه اون که ذوب نمیشه!!!

RE: تجربیات از HATSAN .AT44.10 - mostafaagai - 2014-01-21 11:21 AM

مرسی از همتون اقا امین ذوب شده فقط یه قسمت کمی مونده که به درد نمیخوره
نه سوزن اسیب ندیده
از دوستان کسی میتونه یه عکس از اون قسمت پلی امید بزاره میخوام بدم واسم تراش کنن اما نمیدونم شکلش چطور بود

RE: تجربیات از HATSAN .AT44.10 - mehrdadjan - 2014-01-21 02:17 PM

(2014-01-21 11:21 AM)mostafaagai نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
مرسی از همتون اقا امین ذوب شده فقط یه قسمت کمی مونده که به درد نمیخوره
نه سوزن اسیب ندیده
از دوستان کسی میتونه یه عکس از اون قسمت پلی امید بزاره میخوام بدم واسم تراش کنن اما نمیدونم شکلش چطور بود

سلامKhansariha (8)
عکسها متعلق به کاربر اشکان داداش بزرگم هستKhansariha (8)
[تصویر: 13887460104.jpg]
[تصویر: 13887478641.jpg]
ارادتKhansariha (8)

RE: تجربیات از HATSAN .AT44.10 - mostafaagai - 2014-01-21 02:49 PM

سلام اقا مهرداد ممنون داداش از همه بچه ها تشکر میکنم دادم تراشکار از جنس پلی امید واسم ساخت 10 تومنم هزینش شد اومدم سر همش کردم مثل روز اولش شد
فقط یه سوال فنی از دوستان من اون قطعه رو عوض کردم و فنرم عوض کردم بعد تست کردم دیدم سوزن والو نرم میره برمیگرده بعدش شارژ کردم و نشتی نداشت خواستم بدونم رو دقت یا شاتهای سلاح تاثیر میزاره

RE: تجربیات از HATSAN .AT44.10 - amin.faraji - 2014-01-21 05:06 PM

اون قطعه جنسش از تفلون هست کارشم فقط نگه دارنده فنرو سوزن هست نه بیش. من فکر کردم پلی امید زیر سوزنو میگن ذوب شده. فنر هم نه نقشی در ابندی نداره مگه اینکه فشار مخزن زیر 2بار باشه. چون فشار هوای فشرده خیلی بیشتر از قدرت فنر هست و فنر فقط تو فشارای پایین نقش بازی میکنه تو سیستم. شما یکم فنرو بکش اگه شل هست بعد دوباره ببند.

RE: تجربیات از HATSAN .AT44.10 - mostafaagai - 2014-01-21 06:13 PM

ممنون اقا امین اما بعد از شلیک صدای تفنگم زیاد شده تو 100 بار فقط 2 خشاب میزنه ایا عادیه

RE: تجربیات از HATSAN .AT44.10 - Tomcat14 - 2014-01-21 06:16 PM

از 200 تا 100بار باید سه خشاب بزنه!Khansariha (8)