شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
تجربیات از HATSAN .AT44.10 - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: سلاح های بادی (/forumdisplay.php?fid=5)
+--- انجمن: محصولات خانواده هاتسات و رنجر HATSAN products (/forumdisplay.php?fid=9)
+---- انجمن: محصولات پی سی پی (PCP) (/forumdisplay.php?fid=83)
+---- موضوع: تجربیات از HATSAN .AT44.10 (/showthread.php?tid=719)

RE: تجربیات از HATSAN .AT44.10 - mhrSB - 2014-01-13 05:44 PM

(2014-01-13 05:33 PM)barbossa نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
با سلام به دوستان
من یه تفنگ at 44 s10 خریدم این تفنگ کالیبر 5/5 هست و تولید 10/2013
دوتا سوال دارم
یکی این مدل تفاوتش با HATSAN .AT44.10 چی هست ؟همونه؟ s نشوندهنده چیه
سوال دوم یه فروشنده به من گفت اشتباه کردی اینو خریدی چون افت فشار زیادی داره و وبعد از چند شلیک ساچمه های بعدی رو دقیق نمیزنه و پرت و پلا میزنه و باید تاکتیکال میخریدی حالا نمیدونم راست میگفت یانه
ممنون میشم راهنمائی کنید
سلام دوست عزیز
اول از همه مبارکتون باشه.Khansariha (256)Khansariha (256)Khansariha (256)
سری 2013 توی قسمت شارژ شدنش(محلی که کوپل شارژ میره تو)و قنداق یک سری بهینه سازی هایی انجام شده و روی قنداق جای دوپایه و بند در نظر گرفته شده.اون اس هم نشان گر مدل ساده قنداق،یعنی مونت کارلو بودنش هست.
و اما سوال دوم.با عرض پوزش به خاطر سریح گفتم.Khansariha (226)Khansariha (226)Khansariha (226)
فروشنده حرف مفتی بیش نزده،همه ای تی 44 ها در والو و چکش و ... یکی هستن و همشون قدرت و دقت و شلیکاشون یکی هست به غیر از نمونه لول بلند.و احتمالا اون فروشنده برای سود شخصیش گفته اگه تکنیکال میخریدی بهتر بود(چون تکنیکال از لحاظ ظاهری مشکل داره و کمتر خریدار داره،و میخواسته یک جوری ابش کنه)ای تی 44 تغریبا 3 تا خشاب خوب داره و بعدش کم کم افتش شروع میشه.Khansariha (256)
نگران باش،راحت برو با اسلحه تیرندازی کن و لذت ببر.Khansariha (224)Khansariha (224)Khansariha (224)
شکارای خوبی باهاش داشته باشین.Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)

RE: تجربیات از HATSAN .AT44.10 - barbossa - 2014-01-13 06:06 PM

دوست عزیز خیلی خیلی ممنون داشتم از دلهره میمردم من که بدی از این تفنگ ندیدم اما این اقا که این موضوع رو گفت یه فروشنده بنام در اصفهانه که همه با اخلاقش آشنا هستن البته اشتباه نشه من خودم اصفهانی هستم منظور من این شخص خاصه
ولی اشتباهی که این آقا کرد این بود که فکر کرد من خریدارم نمیدونست من تفنگ رو قبلا خریدم اما فقط برای خرید کیس رفته بودم که قیمت تفنگ رو هم پرسیدم ایشون فکر کرد من خریدارم و چون معمولی نداشت و فقط تاکتیکال داشت مرتب تعریف تاکتیکال رو میکرد و تو سر مدل من میزد
در هر صورت خیلی خیلی ممنونم از شما

RE: تجربیات از HATSAN .AT44.10 - صادق قرنجیکی - 2014-01-13 06:23 PM

(2014-01-13 05:44 PM)mhrSB نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2014-01-13 05:33 PM)barbossa نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
با سلام به دوستان
من یه تفنگ at 44 s10 خریدم این تفنگ کالیبر 5/5 هست و تولید 10/2013
دوتا سوال دارم
یکی این مدل تفاوتش با HATSAN .AT44.10 چی هست ؟همونه؟ s نشوندهنده چیه
سوال دوم یه فروشنده به من گفت اشتباه کردی اینو خریدی چون افت فشار زیادی داره و وبعد از چند شلیک ساچمه های بعدی رو دقیق نمیزنه و پرت و پلا میزنه و باید تاکتیکال میخریدی حالا نمیدونم راست میگفت یانه
ممنون میشم راهنمائی کنید
سلام دوست عزیز
اول از همه مبارکتون باشه.Khansariha (256)Khansariha (256)Khansariha (256)
سری 2013 توی قسمت شارژ شدنش(محلی که کوپل شارژ میره تو)و قنداق یک سری بهینه سازی هایی انجام شده و روی قنداق جای دوپایه و بند در نظر گرفته شده.اون اس هم نشان گر مدل ساده قنداق،یعنی مونت کارلو بودنش هست.
و اما سوال دوم.با عرض پوزش به خاطر سریح گفتم.Khansariha (226)Khansariha (226)Khansariha (226)
فروشنده حرف مفتی بیش نزده،همه ای تی 44 ها در والو و چکش و ... یکی هستن و همشون قدرت و دقت و شلیکاشون یکی هست به غیر از نمونه لول بلند.و احتمالا اون فروشنده برای سود شخصیش گفته اگه تکنیکال میخریدی بهتر بود(چون تکنیکال از لحاظ ظاهری مشکل داره و کمتر خریدار داره،و میخواسته یک جوری ابش کنه)ای تی 44 تغریبا 3 تا خشاب خوب داره و بعدش کم کم افتش شروع میشه.Khansariha (256)
نگران باش،راحت برو با اسلحه تیرندازی کن و لذت ببر.Khansariha (224)Khansariha (224)Khansariha (224)
شکارای خوبی باهاش داشته باشین.Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)
اول- دوست عزیز barboosa ، همانطور که محراب عزیز هم گفتن یه سری آپشن (مثل اینه پراید صبا تبدیل به 131 اس ایکس شده باشه) روی قنداق های سری جدید اعمال شده که به شخصه مورد اضافه شدن جای بند به نظرم بهترینش بود (من خودم سری 2012 دارم و جای بند نداره ) Khansariha (172)
دوم- آوردن حرف اس نشانه سنتیکی بودن قنداق (یا پلیمری (به قول خودمون پلاستیکی بودن ) قنداق ) هستش و البته مدل مونت کارلو همانطور که دوستمون محراب گفتن.
دو مورد قنداق در سری های جدید برای این مدل سلاح هاستان در نظر گرفته شده که یکیش همین تاکتیکال هستش که قنداقی شبیه سلاح های جنگی (برای جذب مشتری و به قول خود هاستان راحتی کاربر ) برای اون تعبیه شده با جای قرار گرفتن خشاب اضافه روی بدنه قنداق و جلوی ماشه ! و هیچ مزیت دیگه ای نسبت به مدل خریداری شده شما نداره و در کل فروشنده حرف مفت زده و یا اینکه اطلاعات زیادی در مورد پی سی پی و ای تی 44 نداشتهKhansariha (226)
شما با شارژ 200 بار می تونین به راحتی 3 خشاب (حدود 30 شلیک) با قدرت خوب داشته باشید و بعد از اون افت فشار تاثیری روی دقت خود سلاح نخواهد داشت ولی روی برد و قدرت شلیک هاتون تاثیر داره ( که می تونین این افت رو با تمرین و تیراندازی بهتر کنید.)
هاتسان AT44-s10 معمولی :
[تصویر: hatsan-at44-s10.jpg]
این مدل سری جدید
[تصویر: Hatsan-AT44S-10-Long-Air-Rifle_H-AT4410LONG177_zm02.jpg]
اضافه شدن جای بند و پایه روی تصویر دوم مشهود هستش ،
این هم مدل تاکتیکال :
[تصویر: hatsan-at44-10-tactical-6-35-mm-10j.jpg]
به نظرتون مدل مونت کارلو زیباتر نیست !؟ و البته نمی دونم دوستان انجمن کسی مدل تاکتیکال تهیه کرده یا نه ! نمی تونم به همین صورت کلن بگم بد هستش ، ولی خوب به خاطر ظاهر نظامی بودنش به دردسرش نمیارزه !
موفق و موید باشید و از خریدتون هم لذت ببرید و امیدوارم اینجا اطلاعات بهتر و بیشتری نسبت به سلاحتون کسب کنید.Khansariha (8)

RE: تجربیات از HATSAN .AT44.10 - barbossa - 2014-01-13 06:34 PM

باتشکر از همه دوستان عزیز بابت جوابهای سریع و کاملشون
تفنگ من عکس دومی هست که جای بند داره

RE: تجربیات از HATSAN .AT44.10 - milad123 - 2014-01-13 11:26 PM

دوستان کسی از ایر استریپر با این مدل شلیک کرده ببینه چقدر در دقت تفاوت داره؟

RE: تجربیات از HATSAN .AT44.10 - Cayalouss.The.Removal - 2014-01-14 12:35 PM

واقعا تاثیر گذاره.10تا 20 درصد تاثیر میذاره.من گروپ گرفتم باهاش.

RE: تجربیات از HATSAN .AT44.10 - karegarm - 2014-01-14 02:19 PM

(2014-01-14 12:35 PM)erfan401 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
واقعا تاثیر گذاره.10تا 20 درصد تاثیر میذاره.من گروپ گرفتم باهاش.

داداش در صورت امکان یک گروپ قبل وبعد نصب ایراستریپر برای مقایسه قرار بدید (در مسافت بالا اگه میتونین)
ممنون

Re: تجربیات از HATSAN .AT44.10 - joseffist - 2014-01-15 10:56 PM

به نام الله
سلام خدمت دوستان گرامی

اون قطعه ای که جناب rezagh استفاده کردن و از بوشن لوله آب استفاده کردن ، دوستان یادشون هست حتما .

آقا رضا البته میزان اندازه را داده بودن اما من خواستم بدونم که اگه بخوام بدون چسب و با همون پیچ ، واشر رو در جای خودش سفت کنم و از قدرت اسلحه کمی
کم بشه نه زیاد ، خلاصه بهترین اندازه چی میتونه باشه ؟

منظورم اندازه دقیق قطر و ضخامت و ارتفاع قطعه هستش .

ممنون
Sent from my LG-P880 using Tapatalk 2

RE: تجربیات از HATSAN .AT44.10 - javadjk - 2014-01-15 11:12 PM

(2014-01-15 10:56 PM)joseffist نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
به نام الله
سلام خدمت دوستان گرامی

اون قطعه ای که جناب rezagh استفاده کردن و از بوشن لوله آب استفاده کردن ، دوستان یادشون هست حتما .

آقا رضا البته میزان اندازه را داده بودن اما من خواستم بدونم که اگه بخوام بدون چسب و با همون پیچ ، واشر رو در جای خودش سفت کنم و از قدرت اسلحه کمی
کم بشه نه زیاد ، خلاصه بهترین اندازه چی میتونه باشه ؟

منظورم اندازه دقیق قطر و ضخامت و ارتفاع قطعه هستش .

ممنون
Sent from my LG-P880 using Tapatalk 2
سلام
شما بهتره قطر بیرونی بوشن رو طوری بگیری که کیپ جا بره و نیاز به چسب نباشه و اندازه واشر رو طوری بگیر که از پیچ فابریک رد بشه و تا لبه سوراخ دوم که توی تصویر خط قرمز از وسطش رد شده برسه. با این کار قدرت کم میشه که البته با کمی ازمایش میتونی به بهترین حالت برسی.....
[تصویر: 13894510221.jpg]

RE: تجربیات از HATSAN .AT44.10 - صادق قرنجیکی - 2014-01-16 02:14 PM

(2014-01-16 01:31 PM)danielaxe نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
قيمت مدلهاي at44 long كسي داره! لطفا بنويسه
ممنون

دوست عزیز دانیال ، من همین الان تو تایپیک دیگه بودم (معرفی دیانا 52 ) و پست های مربوط به شما رو خوندم ، برای همه اعضا مهم هستش که در بدو عضویت صفحه قوانین سایت رو مطالعه کنند و با نقشه سایت به صورت کلی یه آشنایی داشته باشند ، (اینکه موضوعات با چه تایپیک هایی دسته بندی شده اند و چه زیرموضوعاتی دارند که از نوشتن پست تکراری جلوگیری بشه تا وقتی نفر تازه واردی مثل شما میاد و دنبال موضوع خاصی هست به زحمت نیفته Khansariha (8)
سئوال شما در رابطه با قیمت مربوط به تایپیک همین موضوع گزارشی از قیمت های بازار می شه ، می تونی از امکان جستجوی سایت هم استفاده کنید.
من کاربر سلاح ای تی 44 هستم ، وقتی پست جدیدی رو تایپیک زده میشه برای چک میام ولی وقتی پست نامربوط باشه زیاد صورت خوشی نداره ، (روزانه چندین بار معمولا صفحه ارسال های جدید رو چک می کنم)
موفق باشید و امیدوارم در این سایت معلومات بیشتری نسبت به سلاح های بادی بدست بیارید Khansariha (8)