شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
تجربیات از HATSAN .AT44.10 - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: سلاح های بادی (/forumdisplay.php?fid=5)
+--- انجمن: محصولات خانواده هاتسات و رنجر HATSAN products (/forumdisplay.php?fid=9)
+---- انجمن: محصولات پی سی پی (PCP) (/forumdisplay.php?fid=83)
+---- موضوع: تجربیات از HATSAN .AT44.10 (/showthread.php?tid=719)

RE: تجربیات از HATSAN .AT44.10 - unique - 2013-11-05 01:14 PM

من هيچ واشري روي تلمبه نديدم و دو قطعه رو بدون واشر به هم وصل كردم اولش نشتي داشت ولي وقتي با آچار محكم كردم رفع شد و ديگه بازش نكردم.آخه حالت تخت نداره يه جورايي منحنيه.اين واشرها كه ميگيد كجا ميخوره؟[تصویر: 13836458641.jpg]
بجز دو واشر زرد رنگ مشهود در عكس.زير قطعه يعني زير رزوه حالت قوسي داره.اورينگها كجاش ميخوره؟

RE: تجربیات از HATSAN .AT44.10 - mster - 2013-11-05 02:04 PM

ظاهرا که تویه تصویر دوتا واشر نابوود دیده میشه
همونا هم میتونن عامل باد دادن باشن
من یه بار همینطوری بود واشرام یهو تویه فشار بالا پاره شدن و نازل تویه کپسول گیر کرد با کلی مکافات در اومد

RE: تجربیات از HATSAN .AT44.10 - unique - 2013-11-05 02:10 PM

آيا در محل اتصال قطعه فوق با نازل تلمبه واشر يا اورينگ قرار ميگيره؟

RE: تجربیات از HATSAN .AT44.10 - صادق قرنجیکی - 2013-11-05 02:51 PM

(2013-11-05 01:14 PM)unique نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
من هيچ واشري روي تلمبه نديدم و دو قطعه رو بدون واشر به هم وصل كردم اولش نشتي داشت ولي وقتي با آچار محكم كردم رفع شد و ديگه بازش نكردم.آخه حالت تخت نداره يه جورايي منحنيه.اين واشرها كه ميگيد كجا ميخوره؟[تصویر: 13836458641.jpg]
بجز دو واشر زرد رنگ مشهود در عكس.زير قطعه يعني زير رزوه حالت قوسي داره.اورينگها كجاش ميخوره؟
دوست عزیز فکر کنم این قطعه ای باشه که خودم عکسشو آپلود کردم (مربوط به خرابی قسمت رزوه همین قطعه برای سلاح خودم و ساخت دوباره بودش.
نقل قول :دو قطعه رو بدون واشر به هم وصل كردم
اگه منظورتون این قسمتی که در عکس زیر مشخص کردم هستش :
[تصویر: 13836500611.jpg]
با نوار تفلون اب بندی میشه و نباید خالی به هم دیگه وصل بشه ، چون هم باعث نشتی میشه و هم اینکه با سفت کردن ، رزوه های قطعه برنجی با قسمت شیلنگ درگیر شده و خراب می شه و امکان اینکه دوباره باز کنید رو ازتون می گیره ،
باز عرض می کنم بهتره از مورد خودتون عکس واضح با علامت گذاری محل مشکل دار آپلود کنید تا این همه پست حدس و گمان نزنیم.

RE: تجربیات از HATSAN .AT44.10 - unique - 2013-11-08 06:37 PM

بله درسته عكس رو از ارسالهاي قبلي خودتون برداشتم.اميدارم مشمول قانون كپي رايت نشده باشه!Khansariha (214)
صادق جان قسمت داخلي زير رزوه منظورمه.همون جايي كه داراي فرورفتگيه.البته خوب شده به اين مورد هم اشاره كرديد،تا الان بدون تفلون ميبستم.

RE: تجربیات از HATSAN .AT44.10 - taktirandaz - 2013-11-08 11:43 PM

سلام فیلم اسلحه بالپاپ هاتسان
[تصویر: 13839417341.jpg]

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

RE: تجربیات از HATSAN .AT44.10 - unique - 2013-11-09 08:43 AM

دسترسي به قطعه مورد نظر نداشتم.اين عكس شماتيك قطعه مورد نظه.[تصویر: 13839739451.jpg]
آيا در اين قسمتي كه مشخص كردم واشر يا اورينگ ميخوره؟
اين عكس پيدا كردم.دقيقا قطعه مورد نظره.جايي كه با نازل تلمبه ارتباط داره.[تصویر: 13839742671.jpg]

RE: تجربیات از HATSAN .AT44.10 - صادق قرنجیکی - 2013-11-09 11:26 AM

دوست عزیز من در کیت خودم نیازی برای جایگذاری واشر در این قسمت نداشتم ، قبلا هم گفتم شاید سیستم کیت شارژ شما و اتصالات اون جوری تنظیم شده که نیاز به واشر برای اون قسمت داشته باشه ، در اولین فرصت و دسترسی به قطعه مربوط خواهشمند است عکس بگذارید و یا می تونید از دوستانی مثل آقا سهیل و مسیح عزیز که در زمینه کیت و اتصالات اون دانش کافی دارند بپرسید.
موفق باشید Khansariha (8)

RE: تجربیات از HATSAN .AT44.10 - masih.hunter - 2013-11-09 11:37 AM

سعید جان (هیچ واشر یا اورنگی نیاز نداره) به این دلیل کوپلینگ رو به این صورت تراش میدن که بعضی از شیلنگها سر پرسشون حالت پستونکی داخل رزوهاش داره و اگه تراش نخوره کوپلینگ هم درست بسته نمیشه هم درست ابندی نمیکنه .

RE: تجربیات از HATSAN .AT44.10 - unique - 2013-11-09 11:53 AM

مسيح جان مشكل اينجاست كه اگه با آچار محكم نكنم،نشتي داره.با اين حساب نوار تفلون زدن به رزوه ها هم عملا كاري از پيش نميبره.من هم ديگه اين قطعه رو باز نكردم.گذاشتم روي تلمبه بمونه.