شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
تجربیات از HATSAN .AT44.10 - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: سلاح های بادی (/forumdisplay.php?fid=5)
+--- انجمن: محصولات خانواده هاتسات و رنجر HATSAN products (/forumdisplay.php?fid=9)
+---- انجمن: محصولات پی سی پی (PCP) (/forumdisplay.php?fid=83)
+---- موضوع: تجربیات از HATSAN .AT44.10 (/showthread.php?tid=719)

RE: تجربیات از HATSAN .AT44.10 - mhrSB - 2013-11-03 06:50 PM

چند سوال درباره ای تی 44.
چگونه میتوان اسلحه را از حالت مسلح دراورد؟(بدون شلیک کردن)
خشاب یدکش را کیا دارن(فکر کنم فقط ذکر علی داشته باشه)؟و چنده؟
چه تغییراتی فنی میشه روی اسلحه اعمال کرد که بهتر بشه؟
متشکرKhansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)

RE: تجربیات از HATSAN .AT44.10 - mster - 2013-11-03 09:52 PM

(2013-11-03 06:50 PM)mhrSB نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

من واسه خارج کردن از حالت مصلح گلن رو میکشم عقب و نگه میدارم و ماشه رو میچکونم و آروم کلن رو میارم پایین تا چکش آروم بیاد سرجاش و شلیک نکنه اما باید حواست باشه در مسلح کردن بعدی دوتا ساچمه تویه لوله میرهKhansariha (8)
تعغیراتم محراب خان شما خودت استادی 1-بولپاپ 2-شرود برل 3-تیونینگ چکش و والو

RE: تجربیات از HATSAN .AT44.10 - mhrSB - 2013-11-03 10:24 PM

(2013-11-03 09:52 PM)mster نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2013-11-03 06:50 PM)mhrSB نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

من واسه خارج کردن از حالت مصلح گلن رو میکشم عقب و نگه میدارم و ماشه رو میچکونم و آروم کلن رو میارم پایین تا چکش آروم بیاد سرجاش و شلیک نکنه اما باید حواست باشه در مسلح کردن بعدی دوتا ساچمه تویه لوله میرهKhansariha (8)
سلام اقا مصطفی
من یک بار شانسی(همون اولین بار)این جوری از مسلح بودن در اوردم(با همان روشی که برای 54 کار میکردم)ولی بعدش مجبور شدم 2 بار خالی شلیک کنم خخخخخخ ولی ضامن ای تی را چی کار کنم؟میشه روی اون مورد یکم بیشتر توضیح بدین؟Khansariha (172)
اون مورد 2 ساچمه را که هواسم جمع هست و 100% رعایت میکنم.و همچنین اسلحه 2 بار مسلح نمیشه.و خشاب را نمیگردانه و فکر نکنم 2 تا بره توی جان لوله(این مورد را تست کردم)
اما حیف که یک عدد خشاب بیشتر نداره...Khansariha (226)
میشه خشاب را به تراش کار داد تا بسازه؟حدودا چقدر قیمتش میشه؟
برای تغییراتش هم که بیشتر منظورم همون تغییرات فنی بود(همون والو و چکش)چون قنداق چوبیش مناسب و خوش دست تر از قنداق سنستیکش هست و برای شروود هم فکر نکنم لازم بشه چون فعلا یک شبهه سایلنسر داره.و اگه بتوانم روی اون مانور بدم خیلی بهتر هست،و همچنین از چند نفر شنیدم میشه اون سایلنسر(یا مازل)را بهینه سازی تر کرد تا صدا را بیشتر بگیره.اما فعلا باید شروع کنم به سوال کردن و اطلاعات جمع کردن تا بعدا تصمیم بگیرم.
اگه فنری بود کارم راحت تر بود،اما همیشه اولین تجربه هم وجود داره.Khansariha (226)
و راستی ساچمه کراسمن هالوپوینت روی ای تی چه جوری جواب میده؟
متشکر از توضیحاتتونKhansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)

RE: تجربیات از HATSAN .AT44.10 - mster - 2013-11-03 11:19 PM

محراب جان ساید لور رو فقط تا جایی بکش که هنوز ضامن درگیر نشده
منم اول این کار رو میکردم اما کم کم حس کردم کار مفیدی نیست و حتی به قیمت فراری دادن شکار هم باشه ساچمه رو شلیک میکنم چون بی خطر تر واسه تفنگهKhansariha (8)
منم این هفته کراسمن خریدم واسه ای تی و راضی کننده تر از پرو مگنوم بود اما چون و5.50 و14 گرین بیشتر نیست به ساچمه های سی زد نمیرسه و همچنان به فکر جی اس بی 18 گرین 5.52 هستم

RE: تجربیات از HATSAN .AT44.10 - Kalashnikov - 2013-11-04 12:07 AM

(2013-11-03 09:52 PM)mster نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

بسیار عالی.

RE: تجربیات از HATSAN .AT44.10 - alirezakhavari - 2013-11-04 08:16 PM

(2013-11-03 10:24 PM)mhrSB نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سلام اقا مصطفی
من یک بار شانسی(همون اولین بار)این جوری از مسلح بودن در اوردم(با همان روشی که برای 54 کار میکردم)ولی بعدش مجبور شدم 2 بار خالی شلیک کنم خخخخخخ ولی ضامن ای تی را چی کار کنم؟میشه روی اون مورد یکم بیشتر توضیح بدین؟Khansariha (172)
اون مورد 2 ساچمه را که هواسم جمع هست و 100% رعایت میکنم.و همچنین اسلحه 2 بار مسلح نمیشه.و خشاب را نمیگردانه و فکر نکنم 2 تا بره توی جان لوله(این مورد را تست کردم)
اما حیف که یک عدد خشاب بیشتر نداره...Khansariha (226)
میشه خشاب را به تراش کار داد تا بسازه؟حدودا چقدر قیمتش میشه؟
برای تغییراتش هم که بیشتر منظورم همون تغییرات فنی بود(همون والو و چکش)چون قنداق چوبیش مناسب و خوش دست تر از قنداق سنستیکش هست و برای شروود هم فکر نکنم لازم بشه چون فعلا یک شبهه سایلنسر داره.و اگه بتوانم روی اون مانور بدم خیلی بهتر هست،و همچنین از چند نفر شنیدم میشه اون سایلنسر(یا مازل)را بهینه سازی تر کرد تا صدا را بیشتر بگیره.اما فعلا باید شروع کنم به سوال کردن و اطلاعات جمع کردن تا بعدا تصمیم بگیرم.
اگه فنری بود کارم راحت تر بود،اما همیشه اولین تجربه هم وجود داره.Khansariha (226)
و راستی ساچمه کراسمن هالوپوینت روی ای تی چه جوری جواب میده؟
متشکر از توضیحاتتونKhansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)

سلام دوست عزیز
آقا محراب ساچمه هالوپوینت من استفاده کردم ساچمه خوبیه و اینکه تا حدود 80 متر عالی عمل میکنه و زمانی که شکار و هدف قرار میدی در جا افقیش میکنه بخاطر همون حالت سر ساچمه در مورد سایلنسر (البته سایلنسر با مازل فرق میکنه ) اگه منظورتون همین بوده اگه سایلنسرت دقیق طراحی بشه و یه جورایی کار محاسباتی روش انجام بشه میتونه خیلی روی ساچمه تاثیر مثبت بزاره من مورد دیدم که بدون سایلنسر یه ساچمه ای رو پرت میزد اما با سایلنسر واقعاً میشه گفت انگشت به دهن موندم که انقدر تاثیر داره .

ارادتمند Khansariha (8)Khansariha (8)
علیرضا

RE: تجربیات از HATSAN .AT44.10 - mhrSB - 2013-11-04 08:46 PM

(2013-11-04 08:16 PM)alirezakhavari نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام دوست عزیز
آقا محراب ساچمه هالوپوینت من استفاده کردم ساچمه خوبیه و اینکه تا حدود 80 متر عالی عمل میکنه و زمانی که شکار و هدف قرار میدی در جا افقیش میکنه بخاطر همون حالت سر ساچمه در مورد سایلنسر (البته سایلنسر با مازل فرق میکنه ) اگه منظورتون همین بوده اگه سایلنسرت دقیق طراحی بشه و یه جورایی کار محاسباتی روش انجام بشه میتونه خیلی روی ساچمه تاثیر مثبت بزاره من مورد دیدم که بدون سایلنسر یه ساچمه ای رو پرت میزد اما با سایلنسر واقعاً میشه گفت انگشت به دهن موندم که انقدر تاثیر داره .
ارادتمند Khansariha (8)Khansariha (8)
علیرضا
سلام اقا علیرضا
بله به خاطر هالوپوینت بودنش انرژی خیلی زیادی به هدف منتقل میکنه.امروز با ای تی 44 از فاصله نزدیک به ظرف حلبی 1 لیتری که توش پر از اب بود شلیک کردم(با همین کراسمن هالوپوینت) و بعدش دیدم که چگونه ظرف به پرواز درامد و کل ابش خالی شد و اخر سر دمرو افتاد روی زمین.Khansariha (219)Khansariha (219)Khansariha (219)
فکر کنم یک چیزی شبیه استابلایزر هست(البته اگه درست نوشته باشم)صدا را کمی کاهش میده اما برای این که بشه بهش گفت سایلنسر باید روی یکم کار کرد و دیدم دوستان هم نتایج خوبی از تغییرات روی اون گرفتن.Khansariha (256)
بله اگه درست ساخته بشه روی دقت تاثیر مثبت هم داره اما اگه خراب ساخته بشه و اشتباه محاصباتی و فنی بیاد وسط خیلی روی دقت تاثیر منفی داره و نبودش بهتر از بودنش هست.Khansariha (367)
البته الان وقتی توی محیط بسته شلیک میکنم به شدت سر درد گرفتم.Khansariha (367)Khansariha (367)Khansariha (367)

RE: تجربیات از HATSAN .AT44.10 - alirezakhavari - 2013-11-04 10:42 PM

منظورت تقریباً مازل بریک هست اما اون روی کم کردن صدا تاثیر نداره دقت و اینکه سر تفنگ یکم به بالا کشیده میشه که اینارو تقریباً میزون میکنه

Sent from my Nexus 4 using Tapatalk

RE: تجربیات از HATSAN .AT44.10 - unique - 2013-11-05 12:40 PM

آيا در محل اتصال نازل تلمبه به كيت شارژ اسلحه(همون قطعه اي كه داخل تانك سلاح ميره)اورينگ يا واشر ميخواد؟
اورينگ هاي اضافه همراه با تلمبه مربوط به چه قسمتهايي است؟

RE: تجربیات از HATSAN .AT44.10 - صادق قرنجیکی - 2013-11-05 12:43 PM

دو عدد واشر در سر نازل هست ! که یدکی اون هم همراه تلمبه هستش