شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
تجربیات از HATSAN .AT44.10 - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: سلاح های بادی (/forumdisplay.php?fid=5)
+--- انجمن: محصولات خانواده هاتسات و رنجر HATSAN products (/forumdisplay.php?fid=9)
+---- انجمن: محصولات پی سی پی (PCP) (/forumdisplay.php?fid=83)
+---- موضوع: تجربیات از HATSAN .AT44.10 (/showthread.php?tid=719)

RE: تجربیات از HATSAN .AT44.10 - TAKTAZ - 2013-09-28 11:46 AM

دوستان همه این کارها واسه افزایش شلیک جواب میده ولی برگردوندن به حالت کارخونه گاهی غیرممکن میشه با این کارا
دلیلی نداره شمابخاطر فرضا10 تا شلیک بیشتر وصدالبته قدرت کمتر سلاحت رو از حالت کارخونه ای در بیاری اونم تو این سلاح که کیفیتش انجنان چنگی به دل نمیزنه
دوستان بی اغراق میخوام نظر بدم
درحالت عادی وکارخونه ایش گاهی اوقات وسط شکار تفنگ حال ادمو میگیره
چرا بیایم کاری کنیم که بیشتر کمک کنیم به تفنگ جهت حالگیری خودمون

به نظرم تاروزی که تفنگ کار میکنه در حالت فابریک ازش کاربکشیم بعد که پیرشد بریم سراغ تعمیرات ودستکاری
چون انصافااگر فنرپشت والو کپسول ویا فنر چکش سلاح ضعیف و یاخراب شه همه ایران روبگردیم وتموم فنرهای ایرانی رو جلومون بزارن بازم واسه
من وشمایی که زدیم تو خط سرویس ودستکاری فنرفابریک میشه نه نمیشه
وهمین میشه دلیل محکم واسه زده شدن از این تفنگ تعویضضضضضضض وفروش وخریدن صفر همین تفنگ دوباره باکلی ضرر
پس منطقی ترین راه این میشه که واسه افزایش شلیک توتفنگ تغییرات اعمال نکنیم
ولی بازم هرجور صلاحه خودتونه دوستان ما که ضرر زیاد کردیم خواستیم شما راه ما رو دنبال نکنید

RE: تجربیات از HATSAN .AT44.10 - amin.faraji - 2013-09-28 12:15 PM

(2013-09-28 09:44 AM)اشکان نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2013-09-28 01:06 AM)amin.faraji نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
این تفاوت فقط میتونه از فنر چکش باشه که باید با تست برطرفش کنید. با شل سفت کردن میتونید خروجی شاتهای یکسانتری داشته باشید که این خودش دقتو به همراه میاره

با عرض سلام و تشکرKhansariha (8)
این نکته را هم اضافه کنم که تفنگ ایشون کارکرد بسیار بیشتری از تفنگ من داشته ، تفنگ من نو بوده و حدود 250 شلیک انجام داده ، یعنی حدس میزنم که فنر چکش ایشون در اثر استفاده بیشتر و یا درحالت مسلح ماندن بیشتر نرمتر و ضعیفتر از فنر چکش من بوده و همین مسئله کمک میکرده که شاتهای بیشتری داشته باشند ...!؟ جالبه که تفنگ ایشون با پرومگنوم سازگاری خوبی داشت و ایشون هم راضی بودند.

همین نرم شدن فنر باعث میشه میزان مصرفی باد مخزن بیاد پایین و وقتی سرعت کم میشه تفنگ با ساچمهای معمولی و سبک مثل پرو مگنوم واکنش بیشتری نشون میده تا وقتی که فنر نو هست و قدرتی بیشتری به چکش میده. اینا همه با شل و سفت کردن فنر میشه به بهترین نقطعه مناسب رسید ولی ولی هیچ وقت دیگه نمیتونید به اون تنظیمات کارخونه ای که بهترین شاتهارو بهتون از قبل میداد برگردونین به همین سادگی همینطور که دوست عزیزمون گفت. یک راه دیگه هم که هست که هر وقت بخاین میتونین به تنظیمات اول برش گردونین این هست که به چکش و فنر گیریس فراون بزنین این خودش باعث میشه چکش با سرعت کمتری حرکت کنه و به مرور زمان این گیرس سفتر میشه و مصرف بادم همینطوری پایینتر میاد در صورت نخاستنم چارش پاک کردنه و دیگه به تنظیماتم نمیخاد دست بزنید موفق باشید.

RE: تجربیات از HATSAN .AT44.10 - javadjk - 2013-09-28 06:16 PM

سلام
من که خیلی حال می کنم میبینم همه درگیر دستکاری at هستند...
چند وقت پیش هوس کردن که یه کمی از قدرت سلاح رو کم کنم....
اول فکر تعویض فنر افتادم اما خوب گیر نمیاد که....
کاهش قدرت با پیچ فابریک هم که زیاد مشهود نبود بنابر این دست بکار شدم و و ووو یه پیچ نصف پیچ خودش ساختم انداختم روش و....
وقتی که اونو تا اخر باز سفت کنی راحت میشه از 200 تا 100 رو تعداد 100 شلیک انجام داد که میشه 70 شلیک منظم...
اما من قدرتشو بالاتر بردم و الان از 190 تا 110 رو بین 40 تا 50 شلیک خوب دارم با قدرت دوربر 25 تا 30 ژول فکر کنم باشه...
اخه کورنو ندارم که تست کنم دقیق ....
Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (214)Khansariha (214)Khansariha (214)Khansariha (214)

RE: تجربیات از HATSAN .AT44.10 - amin.faraji - 2013-10-01 09:30 PM

همون جور که حجم مخزنا با هم تفاوت دارن از نظر قطر هم با هم تفاوت دارن. هم اندازه رزوه والو هم سوزن هم اینکه لوله نگه دارنده سیستم چکش برابر با مخزن فابریک کارخونه میباشد
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

ولی این دوستتون میتونن راحت صدا خفه کن برای تفنگ بسازن یا از یک رابط استفاده کنن بدون مشکل

RE: تجربیات از HATSAN .AT44.10 - stalker - 2013-10-02 12:57 AM

دوستان با استاد مسیح که صحبت کردم بهترین کار برای کاهش قدرت ساخت فنر خوبه

کسی تست کرده؟اگه بیاد روی 25 تا 30 ژول عالی میشه

RE: تجربیات از HATSAN .AT44.10 - hamidhunter52 - 2013-10-02 09:12 PM

با سلام
توی چندین صفحه قبل عکسی از بولپاپ شدن AT44 دیدم امروز اتفاقی به کلیپی در سایت آپارات برخورد کردم که گویا قنداق پیش ساخته کامپوزیت برای بولپاپ کردن این سلاح وجود داره و گویا خیلی هم راحت تعویض میشه اساتید چه نظری دارند ؟
این هم دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سایت این محصول که در زمینه تیونینگ فعالیت داره

کلیپ با حجم 15

Khansariha (256)Khansariha (256)Khansariha (256)

RE: تجربیات از HATSAN .AT44.10 - اشکان - 2013-10-03 04:02 AM

سلام دوستان Khansariha (8)
سایلنسری که تهیه کرده بودم از جنس الومینیوم و کاملا براق بود که بازتاب نور شدیدی داشت و از طرفی هم وقت وامکان رنگ کوره ای زدن را هم نداشتم این بود که با شرینک حرارتی یا همان وارنیش یک لایه پلاستیکی روش ایجاد کردم که رنگش هم مشکی شد ، البته قبلا هم این را عرض کرده بودم اما یادم رفت بگم که برای شرینک کردن حتما قطعات داخل سایلنسر را بیرون آورید تا در اثر حرارت سشوار یا فندک که خیلی هم ممکن است بالا برود تغییر شکل ندهند و در دقت سایلنسر تاثیر منفی نگذارند
[تصویر: 13807600601.jpg]

RE: تجربیات از HATSAN .AT44.10 - mster - 2013-10-03 09:57 AM

(2013-10-02 09:12 PM)hamidhunter52 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
با سلام
توی چندین صفحه قبل عکسی از بولپاپ شدن AT44 دیدم امروز اتفاقی به کلیپی در سایت آپارات برخورد کردم که گویا قنداق پیش ساخته کامپوزیت برای بولپاپ کردن این سلاح وجود داره و گویا خیلی هم راحت تعویض میشه اساتید چه نظری دارند ؟
این هم دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سایت این محصول که در زمینه تیونینگ فعالیت داره

کلیپ با حجم 15

Khansariha (256)Khansariha (256)Khansariha (256)

دوست عزیز شرکت پکاتور یه شرکت تویه برلین هست کارش بولپاپ و تیونینگ هست و انقدر قوی نیست که محصولاتشو بشه تویه ایران یا ترکیه پیدا کرد

RE: تجربیات از HATSAN .AT44.10 - stalker - 2013-10-03 10:07 AM

من تا چند وقت دیگه مسافر دارم از اونجا که بیاد

قیمت هاش رو نزده یه ست تیون هم داره که معلوم نیست مال چیه

جنس بولپاپش چیه ؟به نظرتون میصرفه بگم بیاره با خودش؟

RE: تجربیات از HATSAN .AT44.10 - hamidhunter52 - 2013-10-03 02:45 PM

(2013-10-03 10:07 AM)stalker نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
من تا چند وقت دیگه مسافر دارم از اونجا که بیاد

قیمت هاش رو نزده یه ست تیون هم داره که معلوم نیست مال چیه

جنس بولپاپش چیه ؟به نظرتون میصرفه بگم بیاره با خودش؟

داداشی اگه مسافری بتونه قنداقشو بیاره به نظرم میصرفه چون به پول اونها قیمتی نداره و دلیل اینکه این چیزها تو ایران گرونتر از نرخ جهانیش هست دلال بازی هست و نه تفاوت قیمت عرض اگر قادر به آوردنش هستید شک نکنید خود من با یک نفر صحبت کردم اگر در ترکیه باشه برام به صورت ...... بیاره کارش این هست Khansariha (226)