شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
تجربیات از HATSAN .AT44.10 - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: سلاح های بادی (/forumdisplay.php?fid=5)
+--- انجمن: محصولات خانواده هاتسات و رنجر HATSAN products (/forumdisplay.php?fid=9)
+---- انجمن: محصولات پی سی پی (PCP) (/forumdisplay.php?fid=83)
+---- موضوع: تجربیات از HATSAN .AT44.10 (/showthread.php?tid=719)

RE: تجربیات از HATSAN .AT44.10 - amin.faraji - 2013-08-01 01:55 PM

اتفاقعا یه 2شاخه مانند جلو ضربه مکرر چکشو میگره قبل عکسشو داشتم پیدا کردم میزارمKhansariha (8)

RE: تجربیات از HATSAN .AT44.10 - nobody2000 - 2013-08-01 05:11 PM

فکر کنم قبلا این روش را برای تیون این تفنگ هم در پست زیر گفته بودند که میشه گفت یکی از فوائدش هم کم شدن صدای چکش هست . Khansariha (48)

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

RE: تجربیات از HATSAN .AT44.10 - rezagh - 2013-08-01 05:54 PM

(2013-08-01 05:11 PM)nobody2000 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
فکر کنم قبلا این روش را برای تیون این تفنگ هم در پست زیر گفته بودند که میشه گفت یکی از فوائدش هم کم شدن صدای چکش هست . Khansariha (48)

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
Khansariha (8)
ببخشید من اون پست رو ندیده بودم وگرنه زحمت تایپ کردن رو به خودم نمیدادم که پست تکراری بگذارم.شرمندهKhansariha (8)

RE: تجربیات از HATSAN .AT44.10 - nobody2000 - 2013-08-01 06:00 PM

نه اتفاقا پست شما خیلی هم کامل و بجا بود چون تجربه شخصی برای کم کردن صدای چکش بود که بهش اشاره نشده بود . بسیار جالب بود . Khansariha (256)
این کار شما آیا روی قدرت تفنگ - تعداد شات دقیق و همچنین مصرف باد در هر شات هم تاثیر داشته یا خیر ؟

RE: تجربیات از HATSAN .AT44.10 - rezagh - 2013-08-01 06:22 PM

بله خیلی تاثیر داشته طوری که الان با فشار باد زیر 100 هم بدون افت ساچمه هدف رو میزنه.ولی قبلا به علت قدرت زیادی که در محدوده فشار 180الی100 داشت .افت تیر در فشار زیر 100 محسوس بود ولی الان خیلی بیشتر ازش راضی هستم.تعداد کلی شات هم شده حدود 100 شات که تقریبا شیش خشاب مفید میده.از همه بهتر هم اینه که صدای شلیک رو هم کمتر کرده چون مقدار باد کمتری در هر شلیک خارج میشه.

RE: تجربیات از HATSAN .AT44.10 - masih.hunter - 2013-08-01 06:26 PM

100 شات !!!!!؟؟ و 60 شات مفید !؟ به احتمال خیلی زیاد اسلحه قدرتش نصف شده در حد 20 ژول . Khansariha (8)

RE: تجربیات از HATSAN .AT44.10 - rezagh - 2013-08-01 06:36 PM

بله مسیح جان همانطور که قبلا عرض کردم قدرتش اومده پایین چون صداش خیلی کمتر شده.حیف دسترسی به کرنوگراف ندارم وگرنه یه کرنو میکردم ببینم چطوری شده.الان تقریبا قدرتش با رنجر 125 تی اچ و مگنوم 350 که دارم برابره و کاملا پاسخگوی نیازهای من .من طالب قدرت نیستم بلکه دقت برام مهمه.الان با فشار باد 50 ساچمه پرومگنوم رو که به سنگ میزنم کاملا متلاشی میشه (شرمنده فقط اینطوری میتونم بگم قدرتش چقدره)
راستی آقا مسیح چطوری میشه با نرم افزار کرنو کرد من که هرکاری میکنم خطا زیاد دارم .البته فقط به پرومگنوم دسترسی دارم
Khansariha (8)
دوستان فقط اون واشر باعث کاهش قدرت نشده بلکه پیچی رو که داخل چکش ضربه هست رو کاملا سفت کردم.

RE: تجربیات از HATSAN .AT44.10 - javadjk - 2013-08-07 09:28 AM

سلام خدمت دوستان گلم
همونطور كه ميدونيد در بعضي از pcp ها اين امكان كه همزمان در اثر مسلح كردن چند باره 2 يا 3 ساچمه وارد لوله بشه هست
حالا بحث اينجاست كه هاتسان هم مثل اينكه از اين عيب بهره ميبره در حالي كه به گفته سازنده داراي سيستم
“Anti-double pellet feed”
مي باشد.دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اما بعضي از دوستان اين اتفاق براشون افتاده...
ميشه بگين قضيه چيه؟؟؟؟؟؟؟ اگر داراي اين سيستم مي باشد چطور كار ميكند....
Khansariha (256)Khansariha (256)Khansariha (256)Khansariha (256)Khansariha (256)Khansariha (256)

RE: تجربیات از HATSAN .AT44.10 - masih.hunter - 2013-08-07 11:06 AM

سلام رضا جان عذز میخوام دیر جواب میدم متاسفانه من با نرم افزار برای کرونو تا حال کار نکردم .

جواد جان هاتسان Anti-double feed هستش شما وقتی اسلحه رو مسلح میکنید و دوباره دسته ساید لور به عقب میکشید نباید ایندکس خشاب رو بچرخونه .

RE: تجربیات از HATSAN .AT44.10 - salehsniper - 2013-08-07 01:22 PM

سلام دوستانمن با at-44w 10 که قنداق چوبی هست کار کردم ولی با قنداق پلاستیکی(at-44s 10) اون کار نکردم و سوال برام پیش اومد درسته که میگن قنداق چوبی بالانس بهتری نسبت به پلاستیکی داره؟؟؟