شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
مجوز به اسلحه های غیر مجاز - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: بحث ازاد (/forumdisplay.php?fid=26)
+--- انجمن: بحث آزاد (/forumdisplay.php?fid=29)
+--- موضوع: مجوز به اسلحه های غیر مجاز (/showthread.php?tid=717)

صفحه ها: 1 2 3

RE: مجوز به اسلحه های غیر مجاز - ESI - 2013-11-08 07:11 PM

(2013-11-08 10:43 AM)flower نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوستان عزیز شنیدم قراره به بعضی استان ها مجوز سلاح بدن . درسته ؟
نه دوست عزیز این شایعه ها رو دلالای تفنگ را میندازن تا توفنگاشونو بفروشن طرح باید بره مجلس تصویب بشه اونم هر ده سال یه باره در زمان صلح و جنک هم فرق میکنه الان شاید بشه 15 سال یه بار
اصن به این شایعه ها توجه نکن اینا فقط بازار گرمیه دلالاس

RE: مجوز به اسلحه های غیر مجاز - flower - 2013-11-08 08:49 PM

نظر شخصی من بر اینه که اصلا کسی نمیتونه بگه کی طرح جواز کردن میزنن
اگه طرح بر این باشه هر ده سال یه بار اعلام کنن همه صبر میدن سر سال آخر میرن اسلحه میخرن که خودش مشکلاتی رو به وجود میاره
پس دقیقا نمیشه گفت کی طرح جواز میاد
چون هدف از طرح جواز اینه که دولت آمار اسلحه های بی جواز موجود در کشور و همچنین صاحبان اون ها رو داشته باشه و از همه مهم تر اینکه با توجه به تعهدی که از صاحبان اونها گرفته میشه تا به محض اعلام دولت بر پس دادن اسلحه به دولت ( به منظور کنترل کشور در وضعیت بحران مثل آشوب و شورش احتمالی ) بتونه تمام اسلحه های جواز دار کشور رو سریع جمع آوری کنه که بخش زیادی از سلاح های موجود در کشور تحت کنترل دولت در بیاد .

البته دولت خودش حدودا تعداد اسلحه های بی جواز در کشور رو داره و به محض اینکه تعداد این سلاح ها در کشور زیاد شه دست به اقدام برا جواز میکنه
البته این نظر شخصی هست و شاید کاملا اشتباه کرده باشم که از تمام عزیزان و اساتید عذر خواهی میکنم

RE: مجوز به اسلحه های غیر مجاز - alisalimi - 2013-11-13 10:34 PM

با سلام Khansariha (256)
.
ما که حدود یک سالو نیم پیش یک اسلحه ی پنج تیر نیمه اتومات ترک بی جواز به اسلحه و مهمات مشهد تحویل دادیم حدود شش هفت ماه بعد اسلحه رو با یک برگه نگهداری در خانه تحویل گرفتیم یک ماه پیشم جوازش اومد روی جوازم یک کاغذ بود که روش نوشته شده دفترچه مهمات صادر نمیشود و برای اخذ مهمات سالیانه با اصل جواز به فروشگاه های معتبر مراجعه شود در ضمن روشم ننوشته جواز عشایری.
.
سوالی داشتید در خدمتمKhansariha (214)

RE: مجوز به اسلحه های غیر مجاز - Amiraliv - 2013-11-14 02:45 AM

سلام ، منظور اينه كه براي تحويل گرفتن سهميتون نيازي به دفترچه آبي رنگي كه قبلا ميدادن ندارين ...
شما فقط جوازتون رو ميبرين اسلحه فروشي و با جوازتون سهميتون رو مي گيرين ( ٥٠ تا فشنگ )

RE: مجوز به اسلحه های غیر مجاز - Armintak - 2013-11-20 01:31 PM

آقا راجب نحوه گرفتن سهمیه فشنگ دولتی: من همین یک ماه پیش دو سه تا از فروشگاه های توزیع فشنگ دولتی واقع در اهواز واسه گرفتن سهمیه دولتی رفتم. که ازمون دفترچه خواستن. چراکه باید توی دفترچه سهمیه مهر بخوره تا معلوم بشه که از سهمیه دولتی استفاده کردی یا نه Khansariha (256)

RE: مجوز به اسلحه های غیر مجاز - Amiraliv - 2013-11-20 08:11 PM

(2013-11-20 01:31 PM)Armintak نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
آقا راجب نحوه گرفتن سهمیه فشنگ دولتی: من همین یک ماه پیش دو سه تا از فروشگاه های توزیع فشنگ دولتی واقع در اهواز واسه گرفتن سهمیه دولتی رفتم. که ازمون دفترچه خواستن. چراکه باید توی دفترچه سهمیه مهر بخوره تا معلوم بشه که از سهمیه دولتی استفاده کردی یا نه Khansariha (256)

داداشم من حدودا ٣ هفته پيش گرفتم ، فقط جواز ازم خواست ، روي جوازم هم مثل دوستان يك كاغذ بود كه نوشته بود از اين به بعد دفترچه مهمات صادر نميشه و با ارائه جواز ميتونين سهميه رو بگيرين ، فروشنده هم در قبال سهميه اي كه گرفتم يك رسيد داد تا اگه مثلا كسي گير داد رسيد قابت كنه كه سهميه بوده و مجازه

RE: مجوز به اسلحه های غیر مجاز - mehdiesmaili - 2017-01-31 12:19 PM

با سلام لطفا اگر کسی خبر داره تو سال 95 یا 96 آیا قراره جواز به بی جواز ها بدن

RE: مجوز به اسلحه های غیر مجاز - shahsavar - 2017-01-31 01:40 PM

(2017-01-31 12:19 PM)mehdiesmaili نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
با سلام لطفا اگر کسی خبر داره تو سال 95 یا 96 آیا قراره جواز به بی جواز ها بدن
به هیچ عنوان این شایعات رو باور نکنید ، اسلحه و مهمات نامه زده گفته شایعه هست که قاچاقچی ها برای فروش تفنگ هاشون تو دهن مردم انداختن ، گول نخورید ، تا چندین سال آینده خبری نیست .

Sent from my GT-P1000 using Tapatalk

RE: مجوز به اسلحه های غیر مجاز - alimoradiali - 2021-04-18 11:47 AM

اقا من امروز شنیدم قراره جواز بدن به سلاح های بدون مجوز نمیدونم صحت داره یا خیر

RE: مجوز به اسلحه های غیر مجاز - arashkian - 2021-04-19 09:16 AM

(2021-04-18 11:47 AM)alimoradiali نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
اقا من امروز شنیدم قراره جواز بدن به سلاح های بدون مجوز نمیدونم صحت داره یا خیر

Khansariha (8)Khansariha (256) درود بر شما . والا همون سال 90 هم پشیمان هستن . در کل اگر اینبار فراخوان بدهند برای تحویل سلاحهای غیر مجاز . همگی به نفع دولت ضبط خواهد شد و جواز دادن در کار نخواهد بود . قطعا و حتما . Khansariha (8)Khansariha (256)