شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
بهترين تفنگ گلوله زني در ايران - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: سلاحهاي شكاري (/forumdisplay.php?fid=49)
+--- انجمن: موضوعات مرتبط (/forumdisplay.php?fid=58)
+--- موضوع: بهترين تفنگ گلوله زني در ايران (/showthread.php?tid=71)

صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17

RE: بهترين تفنگ گلوله زني در ايران - nakhjir - 2011-10-06 05:29 PM

بله من هم از دوستان شنیدم که با اسلحه M1 فشنگ ژ3 رو میشه شلیک کرد ولی به هیچ عنوان پیشنهاد نمیکنم چون هر سلاحی برای یه مدل فشنگ ساخته شده. طول پوکه( 06-30 اسلحه M1 ) شست و سه (63cc) سانتیمتر هست در صورتی که طول پوکه( 308. اسلحه ژ3) پنجاه و یک (51cm) سانتیمتر هست. !!!
یه نگاه به این عکس بنداز
فشنگهای که روشون نوشتم رو ببین. این دوتا فشنگ چه شباهتی نصبت به هم دارن، بجز اینکه قطر مرمی هاشون یکی هست !!!

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

RE: بهترين تفنگ گلوله زني در ايران - ahmad1373 - 2011-10-06 07:31 PM

(2011-10-06 05:29 PM)nakhjir نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
بله من هم از دوستان شنیدم که با اسلحه M1 فشنگ ژ3 رو میشه شلیک کرد ولی به هیچ عنوان پیشنهاد نمیکنم چون هر سلاحی برای یه مدل فشنگ ساخته شده. طول پوکه( 06-30 اسلحه M1 ) شست و سه (63cc) سانتیمتر هست در صورتی که طول پوکه( 308. اسلحه ژ3) پنجاه و یک (51cm) سانتیمتر هست. !!!
یه نگاه به این عکس بنداز
فشنگهای که روشون نوشتم رو ببین. این دوتا فشنگ چه شباهتی نصبت به هم دارن، بجز اینکه قطر مرمی هاشون یکی هست !!!

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

بابا قطر لوله رو بچسب! طول پوکه تو برد و دقت تو فواصل زیاد تاثیر داره!
حالا بیاین زیاد ادامش ندیم.
ما که شاگرد همه ایم.Khansariha (8)

والسلام....

RE: بهترين تفنگ گلوله زني در ايران - sniperelit - 2011-10-06 10:03 PM

والا دوستان امکان این مسئله هست با توجه به این که قطر مرمی یکیه اما به صورت تک تیر شلیک میشه و در زمان قرار گرفتن گلوله در جان لوله به دلیل اینکه طول پوکه کمه و خوب با جان و گلنگدن چفت نمیشه متاسفانه صدمات زیادی به تفنگ وارد میکنه و بهتره انجام نشه یعینی میشه انجامش داد ولی انجام دانش مضره

RE: بهترين تفنگ گلوله زني در ايران - Hunter - 2011-11-03 02:50 PM

سلام دوستان من یه نخجیر 3 (270) دارم و تازه امروز هم پروانه کل و قوچ در موته ی گلپایگان رو گرفتم ولی فشنگام خوب نیست،کسی نمیدونه فشنگ خوب 270 چیه؟اسلحه ی خوبیه ولی تو مسافت خطا داره ایا مثه برنو فشنگ سر پهنم داره!Khansariha (8)

RE: بهترين تفنگ گلوله زني در ايران - nakhjir - 2011-11-03 05:17 PM

(2011-11-03 02:50 PM)Hunter نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام دوستان من یه نخجیر 3 (270) دارم و تازه امروز هم پروانه کل و قوچ در موته ی گلپایگان رو گرفتم ولی فشنگام خوب نیست،کسی نمیدونه فشنگ خوب 270 چیه؟اسلحه ی خوبیه ولی تو مسافت خطا داره ایا مثه برنو فشنگ سر پهنم داره!Khansariha (8)

سلام دوست من، به فروم محیطبان یه سر بزن مطالب خوبی بدست میاری و آدرس های که بتونی فشنگ خوب ازشون خریداری کنی در مبحث های اون ذکر شده. فشنگ فدرال رو من دیدم، بسیار با کیفیت هست.
ولی درحال حاضر امکان دسترسی به فروم نیست مثل اینکه مشکلی برای سرور پیش آمده.
یه فروشگاه مجاز در شهر کازرون هست به نام آقای ریاضی، شمارش رو اگه گیر آوردم برات پ . خ میکنم. ایشون فشنگهای خارجی متنوعی دارند

RE: بهترين تفنگ گلوله زني در ايران - slug - 2011-11-03 08:10 PM

(2011-11-03 02:50 PM)Hunter نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

در مورد فشنگ انواع مختلفی براش هست،در مورد خطا هم باید بگم از برنو دقیق تره.فشنگای سهمیه امسال(ساخت چک)و فدرال خوبن.اسلحه بسیار خوبی دارید،تبریک می گم،ممکنه بفرمائید مدل چه سالیه؟چون مقداری با هم فرق دارن.

RE: بهترين تفنگ گلوله زني در ايران - Hunter - 2011-11-03 08:21 PM

ماله سه سال پیشه که به بابام سهمیه ای دادن اونم امسال زده به نام من،من زیاد بلد نیستم،بیشتر ساچمه زنی تخصص دارم ولی خوب دارم سعیمو میکنم،فعلا دنبال دوربینم،تفنگ تا حالا دو سه تا فشنگ شلیک نکرده

RE: بهترين تفنگ گلوله زني در ايران - slug - 2011-11-03 08:27 PM

(2011-11-03 08:21 PM)Hunter نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ماله سه سال پیشه که به بابام سهمیه ای دادن اونم امسال زده به نام من،من زیاد بلد نیستم،بیشتر ساچمه زنی تخصص دارم ولی خوب دارم سعیمو میکنم،فعلا دنبال دوربینم،تفنگ تا حالا دو سه تا فشنگ شلیک نکرده

در مدل امسال 90 قنداق و پایه دوربین و تا حدودی گلنگدن اصلاح شده،ماشه هم باید اصلاح بشه،اگر قبلا اصلاحات روش انجام نشده زیر دست یک استادکار مجاز با کمی خرج تفنگ عالی خواهید داشت.

RE: بهترين تفنگ گلوله زني در ايران - Hunter - 2011-11-03 08:32 PM

قدرتش فقط خیلی خوبه،یعنی با برنوی لول متوسط داداشم مقایسه ای زدیم به تخنه 3 لایه ی با قطر 15 سانت!
270 ردش کرد ولی برنو نه

RE: بهترين تفنگ گلوله زني در ايران - mostafaxss - 2011-12-06 06:51 PM

سلام
سوال: تفنگ گلوله زني سياوش 3 تو بازار پيدا ميشه که بخريم؟
فشنگ آن آيا در دسترس است؟ قيمت هر فشنگ حدودا چنده؟