شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
بهترين تفنگ گلوله زني در ايران - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: سلاحهاي شكاري (/forumdisplay.php?fid=49)
+--- انجمن: موضوعات مرتبط (/forumdisplay.php?fid=58)
+--- موضوع: بهترين تفنگ گلوله زني در ايران (/showthread.php?tid=71)

صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17

RE: بهترين تفنگ گلوله زني در ايران - david - 2011-08-05 10:52 PM

دوستان اینجا سایت تفنگ های بادی است و تفنگ شکاری مجاز خواهشن دوستان مطالب خارج از این سایت را عنوان نکنند.از ناظمین و مدیران خواهشمندم پستهای نامربوط را حذف نمایند تا تاپیک و بحث ان منحرف نشود

RE: بهترين تفنگ گلوله زني در ايران - هادی - 2011-08-05 11:07 PM

دقیقا با استادان موافقمKhansariha (8)Khansariha (8)

RE: بهترين تفنگ گلوله زني در ايران - paka - 2011-08-05 11:18 PM

عرض سلام و شب بخیر

برادرا اینجا یه فضای مجازیه و سر پا نگه داشتنش کار بسیار دشواریه "گاهی وقتها اتفاق افتادن چیزی به یه تار مو بنده و بر ماست که برای خودمون هم که شده اندکی مراعات کنیم

جای بسی خوشحالی است که جوانان برومند کشورمان در کاربرد جنگ افزار تجربه کافی داشته باشند .و لی این مهم بهترست در حیطه قانون نمودار گردد .گاهی اوقات هم نیازی نیست در مورد برخی امور شفاف سازی کرد "بهر حال برخی موارد جنبه شخصی دارند. در پایان سپاسگزارم از دوستان که من بعد از این رعایت میفرمایند.Khansariha (8)

RE: بهترين تفنگ گلوله زني در ايران - ahmad1373 - 2011-08-06 08:45 AM

من مخلص همه دوستان هم هستم.
چشم. اگه شما میگید دیگه قید این گزارش رو میزنم.
ولی حیف اون همه گروپ گیری!!!!!!

RE: بهترين تفنگ گلوله زني در ايران - ckerico - 2011-08-28 12:57 AM

به نظرم بیاد بهترین تفنگ از نظر فراوان بودن فشنگ و با برد نسبتا خوب8*57 باشه با 308 که اگر فشنگ ژ-3 استفاده شود .
ولی برد زیادتر که متاسفانه فشنگش گران است (که از نظر من باز هم خیلی با ارزشه ) 270 هستش دیگه مطمئنی که یه فشنگ میندازی به هدفت میخوره
تفنگ 30.0.6 هم هستش که فکر کنم فشنگش کم یاب باشه . (یکیشو قبلا داشتیم اجل دوربین بود )

RE: بهترين تفنگ گلوله زني در ايران - esmaeelkia - 2011-08-28 07:46 AM

فرمایش شما متین آقا مسیح ولی من خودم یک قبضه 270 ایران دارم البته بعد از اینکه اشکالاتشو برطرف کردم از دقت فوق العاده ای برخورداره چندین بار تو فاصله بالای 350 متر باهاش شکار زدم و بیشترین فاصله 416 متر که یک قوچ 8 سال شکار کردم.به نظر من اگه کسی میخواد گلوله زنی بخره 270 ایران ساچمه5 تیر دستکش ایران و بادی دیانا 52 چون تو کشور ما قیمتها کاذب هستن و برندهای دیگه با قیمت بالایی به فروش میرن که با توجه به محدودیت بینهایت در کشورمون ارزش نداره که اینقدر واسه شکار هزینه بکنی.
ارادتمندم

RE: بهترين تفنگ گلوله زني در ايران - sniperelit - 2011-08-28 01:00 PM

دوستان چند وقت پیش درباره سلاحی به نام سیاوش 3 در مجله جنگ افزار خوندم که ساخت ایرانه اما اطلاعاتش کم بود
ایشالا به زودی همون کم رو هم میزارم
به محض اینکه مجله رو پیدا کنم ولی میخوام بدونم کسی از نزدیک دیده یا باهاش کار کرده

RE: بهترين تفنگ گلوله زني در ايران - eternal - 2011-08-31 12:07 AM

سلام عرض میکنم خدمت دوستان و اساتید
بنده یک قبضه کالیبر 270 دارم که فکر نمیکنم نمونه مشابهش در ایران وجود داشته باشه اگر هم موجود باشه احتمالا به جز سلاح من 2 قبضه دیگر موجود هست..
دوستان اگه مشابه این سلاح رو دیدن بگن!
این اسلحه 2 تا ماشه داره که یکی از اونها وظیفش اینه که خلاصی ماشه دیگر رو بگیره و باعث میشه دقت تیر اندازی بیشتر بشه..
این ماشه به گونه ای طراحی شده که اگه ماشه رو لمس کنید گلوله شلیک میشه و اصلا نیاز نیست ماشه رو فشار بدید فقط کافیه لمسش کنید!!!
این اسلحه ساخت اتریش هست.
چنتا عکس ازش گرفتم که در ادامه قرار میدم.
[attachment=516][attachment=517][attachment=518]

RE: بهترين تفنگ گلوله زني در ايران - ALIANA-54-T06 - 2011-08-31 11:10 AM

(2011-08-28 01:00 PM)sniperelit نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوستان چند وقت پیش درباره سلاحی به نام سیاوش 3 در مجله جنگ افزار خوندم که ساخت ایرانه اما اطلاعاتش کم بود
ایشالا به زودی همون کم رو هم میزارم
به محض اینکه مجله رو پیدا کنم ولی میخوام بدونم کسی از نزدیک دیده یا باهاش کار کرده
من هم دوست دارم از نزدیک این اسلحه دور زن ایرانی یعنی سیاوش 3 را ببینم Khansariha (256)
از نظر ظاهر منو یاد وینچستر 308 میاندازه البته این سلاح فشنگ بلندتری داره که نشاندهنده قدرت بیشتر سلاح هم هست Khansariha (214)
[تصویر: Shiavash-1.jpg]
[تصویر: Shiavash-2.jpg]
منبع عکس و اطلاعات بیشتر
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

RE: بهترين تفنگ گلوله زني در ايران - alijd - 2011-08-31 01:06 PM

طراح این سلاح آقای سیاوش خاکریزی میباشد که در کرمانشاه به عنوان معلم فنی و حرفه ای و تعمیرکار سلاح بوده و مغازه ای در زمینه تعمیرکاری سلاح دارند .
ضمنا شکارچی ماهری میباشد.
البته اطلاعات بیشتر را دوستان اهل کرمانشاه میتوانند بدهند.Khansariha (8)