شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
بهترين تفنگ گلوله زني در ايران - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: سلاحهاي شكاري (/forumdisplay.php?fid=49)
+--- انجمن: موضوعات مرتبط (/forumdisplay.php?fid=58)
+--- موضوع: بهترين تفنگ گلوله زني در ايران (/showthread.php?tid=71)

صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17

RE: بهترين تفنگ گلوله زني در ايران - masih.hunter - 2011-07-16 12:16 PM

دادا عشق دیگهKhansariha (8)

RE: بهترين تفنگ گلوله زني در ايران - mhossein - 2011-07-17 01:42 AM

(2011-07-15 11:06 PM)Diana52 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2011-07-15 09:26 PM)mhossein نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام به تمام اساتید
من جای دیگه ای رو پیدا نکردم که سوال کنم
من یه اسلحه خفیف کالیبر .22 دارم
حالا دنبال خرید گلوله های اون هستم
کسی هست که بتونه به من کمک کنه که از کجا می تونم گلوله هایش رو بخرم
با تشکر

فشنگ هاش از دونه ای 1000 در نوع استینگر استیل هستش تا فدرال و .. دونه ای 600 .البته مدتی هست یک مقدار کم شده استینگر.اسلحتون از چه نوع و مارکی هست ؟و در صورت امکان عکس هم ازش بزارید دوستان هم استفاده کنند.

سلام ممنون از راهنمایت
من الان مسافرت هستم به محض اینکه برگشتم حتما عکسشو براتون آپلود می کنم
حالا به نظر شما من از کجا می تونم این گلوله هایی که گفتید رو پیدا کنم؟

RE: بهترين تفنگ گلوله زني در ايران - mhossein - 2011-07-18 11:46 PM

سلام به تمام رفقا
این عکس خفیف منه
دنبال گلوله این اسلحه بودم که یکی از رفقا کمکم کردن که بتونم بخرم
(2011-07-18 11:46 PM)mhossein نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام به تمام رفقا
این عکس خفیف منه
دنبال گلوله این اسلحه بودم که یکی از رفقا کمکم کردن که بتونم بخرم

گفتم شاید سایت لینک عکس رو نشون نده یه جا دیگه هم آپلود کردم
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

RE: بهترين تفنگ گلوله زني در ايران - Diana52 - 2011-07-19 08:39 AM

(2011-07-17 01:42 AM)mhossein نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2011-07-15 11:06 PM)Diana52 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2011-07-15 09:26 PM)mhossein نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام به تمام اساتید
من جای دیگه ای رو پیدا نکردم که سوال کنم
من یه اسلحه خفیف کالیبر .22 دارم
حالا دنبال خرید گلوله های اون هستم
کسی هست که بتونه به من کمک کنه که از کجا می تونم گلوله هایش رو بخرم
با تشکر

فشنگ هاش از دونه ای 1000 در نوع استینگر استیل هستش تا فدرال و .. دونه ای 600 .البته مدتی هست یک مقدار کم شده استینگر.اسلحتون از چه نوع و مارکی هست ؟و در صورت امکان عکس هم ازش بزارید دوستان هم استفاده کنند.

سلام ممنون از راهنمایت
من الان مسافرت هستم به محض اینکه برگشتم حتما عکسشو براتون آپلود می کنم
حالا به نظر شما من از کجا می تونم این گلوله هایی که گفتید رو پیدا کنم؟

فشنگ هاش رو هم تهران میتونید خوب پیدا کنید و البته شیراز هم بنده چند جا دیدم داشتن برای فروش.خفیفتون ظاهر جالبی داره و ادم رو یاد فیلمهای قدیم غرب وحشی امریکا میندازه.در صورت امکان مارک و مشخصاتشم ذکر کنید.ظاهرش به تک تیر میخوره و البته شایدم شبیه مدلهای مدرنترش باشه که از لوله زیری فشنگ وارد خزانه سلاح میشه و تا 17 تیرشم بنده دیدم.

RE: بهترين تفنگ گلوله زني در ايران - هادی - 2011-07-19 02:49 PM

اسم و هر نوشته ایکه روی تفنگ است بنویسید تا ببینیم چه مدلی است

ولی پیشنهاد بنده فشنگ لامپا خود المان است

RE: بهترين تفنگ گلوله زني در ايران - mhossein - 2011-07-19 09:12 PM

فشنگ هاش رو هم تهران میتونید خوب پیدا کنید و البته شیراز هم بنده چند جا دیدم داشتن برای فروش.خفیفتون ظاهر جالبی داره و ادم رو یاد فیلمهای قدیم غرب وحشی امریکا میندازه.در صورت امکان مارک و مشخصاتشم ذکر کنید.ظاهرش به تک تیر میخوره و البته شایدم شبیه مدلهای مدرنترش باشه که از لوله زیری فشنگ وارد خزانه سلاح میشه و تا 17 تیرشم بنده دیدم.

[/quote]

سلام از راهنماییتون ممنون
آره اسلحه خیلی جالبی فقط مشکل همین گلوله هاست
این اسلحه از اون مدل هایی که 17 تا تیر می خوره
(2011-07-19 02:49 PM)هادی نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
اسم و هر نوشته ایکه روی تفنگ است بنویسید تا ببینیم چه مدلی است

ولی پیشنهاد بنده فشنگ لامپا خود المان است

سلام هادی جان
روش فقط نوشته Made in germany مابقی نوشته ها هم مربوط به سریال اسلحه هستش

RE: بهترين تفنگ گلوله زني در ايران - هادی - 2011-07-19 09:59 PM

خوب پس من فردا در اسلحه فروشی هستم و ببینم مثل ان هست یا نه

البته من با خفیف و خفیف دوبل و هرنت خیلی تیر زدم در این تفنگهای سبک و کم تخریب اولین چیز هنر شماست که شکار چی باشید و چون قدرت تخریب کم و تاثیر ات جوی روی مرمی ان زیاد و کم شتاب است ولی دقت ان خوب است و بهترین فشنگ ان سوپر ایکس وینچستر و لامپا است

کلا دوست گلم در گلوله زنی یک واژه به نام عمر مفید داریم که بستگی به وضعیت خان ان دارد و برد موثر ان 100 تا 150 است ولی ذر زیر 100 متر تخریب خوب ولی پیشنهاد بنده دوربین زاوروسکی چک است

اگر دوست داشتید گروپ ان را بذارید ولی فردا ببینم میتونم اسم ونوع و نشان انرا پیدا کنم Khansariha (8)

RE: بهترين تفنگ گلوله زني در ايران - mhossein - 2011-07-19 11:15 PM

(2011-07-19 09:59 PM)هادی نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
خوب پس من فردا در اسلحه فروشی هستم و ببینم مثل ان هست یا نه

البته من با خفیف و خفیف دوبل و هرنت خیلی تیر زدم در این تفنگهای سبک و کم تخریب اولین چیز هنر شماست که شکار چی باشید و چون قدرت تخریب کم و تاثیر ات جوی روی مرمی ان زیاد و کم شتاب است ولی دقت ان خوب است و بهترین فشنگ ان سوپر ایکس وینچستر و لامپا است

کلا دوست گلم در گلوله زنی یک واژه به نام عمر مفید داریم که بستگی به وضعیت خان ان دارد و برد موثر ان 100 تا 150 است ولی ذر زیر 100 متر تخریب خوب ولی پیشنهاد بنده دوربین زاوروسکی چک است

اگر دوست داشتید گروپ ان را بذارید ولی فردا ببینم میتونم اسم ونوع و نشان انرا پیدا کنم Khansariha (8)

هادی جان دستت درد نکنه خیلی زحمت کشیدی
اونجوری که من شنیدم می گن گلوله های ایرانیش جالب نیست
حالا به نظر شما خریدن گلوله های ایرانی فایده ای داره
در مورد دوربینها هم دستت درد نکنه

RE: بهترين تفنگ گلوله زني در ايران - zarif - 2011-07-19 11:51 PM

سلام

نقل قول :پیشنهاد بنده دوربین زاوروسکی چک است
جسارتا، دوربین های زاوروسکی تولید اتریش هستند.

RE: بهترين تفنگ گلوله زني در ايران - هادی - 2011-07-20 03:09 PM

ببین گلوله های ایرانی صرف اینکه ایرانی هستند بدرد نمیخورند صحیح نیست شما باید لم تفنگ خود را بیابید و گرین ومقدار باروت وفشار گاز باروت را پیدا کنید ببینید کدام برای تفنگ شما بهتر است ولی برای تمرین و تفریح گلوله های ایرانی خوب هستند شما بدون تمرین نمیتوانید پیشرفت کنید تیر زدن چه با ساچمه و چه با گلوله و چه بادی از هرنوع نیاز به تمرین زیاد دارد شما هر کدام از سروران را در این سایت ببینید بیشتر ساچمه ها و گلوله های خود را صرف تمرین میکنند

چون تیر اندازی فرار است وزود از یاد ادم میرود

به نظر بنده چند تا تیر ایرانی بزن و چند تا خارجی در 100 متر وگروپ ان را ببین بعد قضاوت کن ولی برای تمرین از ایرانی استفاده کن

ان فشنگهای eleyرا هم نگهدار برای شکار

مخلصیمKhansariha (256)