شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
PCP Airrifle ShinSung - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: سلاح های بادی (/forumdisplay.php?fid=5)
+--- انجمن: سایر محصولات پی سی پی(PCP) (/forumdisplay.php?fid=11)
+--- موضوع: PCP Airrifle ShinSung (/showthread.php?tid=709)

PCP Airrifle ShinSung - nakhjir - 2011-10-01 01:04 PM

سلام به همه دوستان
شرکت شین سانگ کره انواع PCP تولید میکنه، من چندتا از مدلهاشو اینجا میزارم، همچنین سایت شرکت رو.
از دوستان اگه اطلاعاتی راجب این تفنگها دارن اعلام کنند.
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اینم آدرس سایت شرکت سازنده:

کپسولهای این اسلحه ها هم ساخت شرکت سوبا کره هست.

اینم سایت شرکت سوبا:

RE: PCP Airrifle ShinSung - masoudsara - 2011-10-01 01:13 PM

دوست من این شرکت همچین جدیدم نیست جزو قدیمیهای سازنده پی سی پی هست حدود 30 ساله اینکارس و کرییر دراگون کالیبر 50 اون زبانزد است و کلی طرفدار دارد.

RE: PCP Airrifle ShinSung - HideTarget - 2011-10-01 02:48 PM

تنها ایرادی که میشه بهشون گرفت اینه که همشون single shot هستن
به نظرم بهترین مدلش هم 707 هست
مدل دراگون هم به قول جناب مسعود بین بیگ بورها زبان زده

RE: PCP Airrifle ShinSung - unique - 2011-10-01 02:53 PM

اينا از شركت ساميانگ هستند.
دقت كنيد كلمه ساميانگ رو ميبينيد.
البته ممكنه من اشتباه كرده باشم و ساميانگ يه شهر يا خيابون باشه.

RE: PCP Airrifle ShinSung - Marksman - 2011-10-01 03:07 PM

نه یونیک جان اشتباه نکردی واقعا سامیانگ نوشته شده در ضمن اون سومی سوماترا ست یا من اشتباه می کنم و فقط شبیهن؟Khansariha (48)

RE: PCP Airrifle ShinSung - kami - 2012-03-19 06:23 PM

سه سلاح رو معرفی میکنم و چون یکی از انها به این تاپیک مربوطه,بقیه را هم همینجا معرفی میکنم و جالب است که دوستان به قیمتها هم توجه کنند.
اولی Career Shin SungCal 9mm که تر و تمیز و در حد نوی این سلاح در سوئد با قیمت 6000 کرون بفروش میرسد و یعنی ارزانتر از دیانا 54 و...

دومی Crosman Trapmaster1100 Cal.380 با قیمتی معادل 4500 کرون و یعنی هم قیمت هاتسان پی سی پی

سومی Farco Cal.51 با قیمتی معادل 7000 کرون و یعنی در حدود قیمت دیانا56

RE: PCP Airrifle ShinSung - royal - 2012-03-19 07:17 PM

دوست عزیز اون farco اون گلوله هایی رو که تو یهچیزی شبیه گلدانی هست اون گلوله های گرد رو چطوری شلیک میکنه یا اون ساچمه هایی که کنارش گذذاشتن ؟؟؟؟؟!!!!!!!!!!!!!Khansariha (8)

RE: PCP Airrifle ShinSung - kami - 2012-03-19 07:44 PM

Farco درست به مانند سلاحهای شات گان عمل میکنه و در Gauge 28 و لوله این سلاح بدون خان می باشد,و امکان شلیک اسلاگ را هم دارد و با هوا و هم کپسول CO2 کار میکند.
البته این سلاح رو از نزدیک ندیدم و این قیمتها که در بالا ذکر کردم مربوط به کاربری در فروم سوئدی میباشد که امروز این سلاحها را برای فروش گذاشته است.