شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
تاپیک بچه ها ی کرد و لر - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: بحث ازاد (/forumdisplay.php?fid=26)
+--- انجمن: قرارها و ملاقات ها (/forumdisplay.php?fid=38)
+--- موضوع: تاپیک بچه ها ی کرد و لر (/showthread.php?tid=701)

صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56

RE: تاپیک بچه ها ی کرد و لر - alireza - 2011-10-09 01:59 PM

سلام هم نزادیله عزیز بلخره منیش 54 دار بیم

RE: تاپیک بچه ها ی کرد و لر - sniperelit - 2011-10-09 03:39 PM

به به مبارکه ایشالا ماشش برات بچکونه کاش یه عکس هم ازش میزاشتی

RE: تاپیک بچه ها ی کرد و لر - shovan.s.bahrami - 2011-10-15 07:27 PM

(2011-10-06 08:01 AM)ahmad1373 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2011-10-06 02:45 AM)SOHEIL-GUNSMITH نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2011-10-05 02:50 PM)unique نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
من تازه از تاپيك بچه هاي اصفهان ميام.وجدانا بچه هاي باحال وتاپيك توپي دارن.بايد خودمونو بهشون برسونيم.
تازه اونا يه استانن ماچند استان!
بچه ها دست بجنبونين.(كنايه از اينكه دستهاتون رو به حركت واداريد واقدامي بكنيد)

یونیک جان برادر
این شفافا سازیت در خصوص معنی دست جنبوندن فوقالعاده بود
یعنی ممکن بود بدون این شفاف سازی دوستان اقدام به دست جنبوندن در جهت رقص و حرکات موزون کنند؟خخخخخخ

سهیل جان آخه این اصطلاح بیشتر در استان های لرستان و ایلام به کار برده میشه.
و چون دوستان عزیز دیگری هم داریم که از سایر استان های غربی هستند ایشون دست به ترجمه زدند.

له خزمه تی هه موتانیKhansariha (48)
هه ر بژین!Khansariha (8)

الترجمه الپارسی: در خدمت همتونم
زنده باشید.

البته این زبان سنندجی بود. ایلامیش میشه:
هایمنه خدمتتان.
زینگ بوون!

اینم کلهری:
هایمه خزمتتان.
بژیتان!

سلاو له گيشت دوستان و خوشه ويستان
له به ر ئي وه ي خوشه ويست با تاپيكي ئيمه ش هه ر وها گه رم و گور بي سه ريك له و سايته بده ن و كوليك كه و راو بكه ن ...

ترجمه ... به خاطر شما دوستان عزيز تا تاپيك ماهم گرم بشه يه سر به اين آدرس سايت بزنين و تا دلتون مي خواد كبك شكار كنيد
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

RE: تاپیک بچه ها ی کرد و لر - alireza - 2011-10-28 11:30 PM

سلام دوستان و نزادیهای عزیز :امروز صبح با نظری بودیم که خیلی خوش گذشت . امیدوارم با دیگر بچه های این تایپیک برنامه فان داشته باشیم واز تجربیات همدیگه استفاده کنیم

RE: تاپیک بچه ها ی کرد و لر - نظري - 2011-10-29 01:47 PM

سلام اسنيپر جان Khansariha (8)

چراغ اول رو روشن كردي. ما هم دوميش رو روشن ميكنيم

اين هم كبك در پنجشنبه هفته گذشته خدمت شما دوستان عزيز Khansariha (8)

[تصویر: Image000.jpg]

RE: تاپیک بچه ها ی کرد و لر - alireza - 2011-12-13 04:05 PM

سلام: انقدر این تایپیک خلوته که اگه بسته بشه جای تعجبی نداره. البته من فکر میکنم انقدر سر بچه ها با شکار شلوغه که این قسمتو فراموش کردن.

RE: تاپیک بچه ها ی کرد و لر - alireza - 2011-12-14 12:27 AM

نظزی جان کاش از شکار 5 شنبه که با هم بودیم یه چنتا عکس مینداختی و تو تایپیک میزاشتی ما که بلد نیستیم عکس بزاریم. ضمنا اینم بگم که اقای نظری شکارچی قابلی هستند.منتظر برنامه شکار با بچه های این تایپیک (شلوغ) هستم هستیم خواهیم بود.

RE: تاپیک بچه ها ی کرد و لر - نظري - 2011-12-14 07:43 AM

(2011-12-14 12:27 AM)alireza نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
نظزی جان کاش از شکار 5 شنبه که با هم بودیم یه چنتا عکس مینداختی و تو تایپیک میزاشتی ما که بلد نیستیم عکس بزاریم. ضمنا اینم بگم که اقای نظری شکارچی قابلی هستند.منتظر برنامه شکار با بچه های این تایپیک (شلوغ) هستم هستیم خواهیم بود.

اختيار داري علي جان خودت استاد مايي. Khansariha (8)
قابل توجه دوستان هفته پيش من و علي آقا حدود 7 تا كبوتر هوازني كرديم كه جالب بود و يه كبوتر جنگلي آقا علي زدند كه خيلي زيبا سقوط كرد و عين فرفره دور خودش ميچرخيد و پايين ميامد
علي جان متاسفانه عكس نگرفتم انشاالله دفعه بعد Khansariha (226)

RE: تاپیک بچه ها ی کرد و لر - ehsan fattahi - 2011-12-14 02:40 PM

سلام به دوستان کرد و لر زبان عزیز.من هم کرد هستم.کرد کرمانشاه.ahmad 1373 اسم چند تا خواننده کرد رو برد که از اونجایی که خودم حرفه ایی موسیقی کار میکنم دوتاشون رو خوب میشناسم هم حسین صفامنش و هم عزیز ویسی.چند تا از کارامون تو یه استودیو صدابرداری و مسترینگ شد.
هاتین کرماشان هامه خدمتتان عزیزیلKhansariha (8)

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

RE: تاپیک بچه ها ی کرد و لر - alireza - 2011-12-16 06:07 PM

سلام بر زاگرسیان وزاگرس نشینان عزیز: اینجا زاگرس است. اگر عقابی بخواهد بر فرازش پرواز کندباید پرهایش را باج دهد.