شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
بحث و تبادل نظر در مورد PCP Hatsan AT44pa-10-Long - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: سلاح های بادی (/forumdisplay.php?fid=5)
+--- انجمن: محصولات خانواده هاتسات و رنجر HATSAN products (/forumdisplay.php?fid=9)
+---- انجمن: محصولات پی سی پی (PCP) (/forumdisplay.php?fid=83)
+---- موضوع: بحث و تبادل نظر در مورد PCP Hatsan AT44pa-10-Long (/showthread.php?tid=69)

صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30

RE: بحث و تبادل نظر در مورد PCP Hatsan AT44pa-10-Long - lockal - 2016-06-20 10:26 AM

کسی راهنمایی نمیکنه

RE: بحث و تبادل نظر در مورد PCP Hatsan AT44pa-10-Long - mhas - 2016-06-26 09:59 AM

دوستان کسی در مورد ای تی دستکش جدیدا اطلاعی نداره؟یجا شنیدم به خاطر سرعت بالای ریلود شدن ممنوع شده.درسته یا شایعه بوده؟

RE: بحث و تبادل نظر در مورد PCP Hatsan AT44pa-10-Long - mhas - 2016-06-28 09:45 AM

دوستان ممنون میشیم یکی جواب مارو بده

RE: بحث و تبادل نظر در مورد PCP Hatsan AT44pa-10-Long - farshidgh - 2016-06-29 09:52 PM

(2016-06-26 09:59 AM)mhas نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوستان کسی در مورد ای تی دستکش جدیدا اطلاعی نداره؟یجا شنیدم به خاطر سرعت بالای ریلود شدن ممنوع شده.درسته یا شایعه بوده؟

این حرفا چیه؟
من خودم دستکش لانگ دارم آخه مگه سرعت لود شدنش چقدر سریعتره تازه مثلا سرعت لود شدنش چه خاصیتی میتونه داشته باشه که ممنوع بشه ؟
به نظرم مشکل جامعه ما اینه که دچار خودسانسوری شدیم و برای خودمون سناریو میسازیم که با این تفنگ میشه مثلا این کارا رو کرد پس قاعدتا باید ممنوع باشه !
با این تفاسیر با چاقوی میوه خوری هم میشه آدم کشت فقط نمیدونم چرا ممنوع نمیشه؟!!

RE: بحث و تبادل نظر در مورد PCP Hatsan AT44pa-10-Long - mhas - 2016-06-30 10:49 AM

(2016-06-29 09:52 PM)farshidgh نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2016-06-26 09:59 AM)mhas نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

این حرفا چیه؟
من خودم دستکش لانگ دارم آخه مگه سرعت لود شدنش چقدر سریعتره تازه مثلا سرعت لود شدنش چه خاصیتی میتونه داشته باشه که ممنوع بشه ؟
به نظرم مشکل جامعه ما اینه که دچار خودسانسوری شدیم و برای خودمون سناریو میسازیم که با این تفنگ میشه مثلا این کارا رو کرد پس قاعدتا باید ممنوع باشه !
با این تفاسیر با چاقوی میوه خوری هم میشه آدم کشت فقط نمیدونم چرا ممنوع نمیشه؟!!

اقا تسلیمKhansariha (256)Khansariha (256) والا ماهم شنیدیم فقطKhansariha (8)

RE: بحث و تبادل نظر در مورد PCP Hatsan AT44pa-10-Long - lockal - 2016-10-22 12:16 AM

سلام دوستان
at44 long
رو داده بودم دست کسی بادش اومده روی 0
الان هرکاری مینم باد نمیشه با تلمبه
اورینگ سر شیلنگ تلمبه و اورینگ سر فشنگی سیلندرو عوض کردم ولی بازم
باد نمیشه وقتی تلمبه میزنم هوا از داخل لوله تفنگ میاد بیرون چیکار کنم؟

RE: بحث و تبادل نظر در مورد PCP Hatsan AT44pa-10-Long - garshasb - 2016-10-22 12:21 AM

(2016-10-22 12:16 AM)lockal نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام دوستان
at44 long

سلام
والو شما نشتی داره
مخزن را باز کنید و هم اورینگ دوره قطعه پلیامید و هم اورینگ دور سوزن را تعویض کنید.

RE: بحث و تبادل نظر در مورد PCP Hatsan AT44pa-10-Long - farshidgh - 2016-10-22 09:55 PM

(2016-10-22 12:16 AM)lockal نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام دوستان
at44 long

وقتی فشار میاد روی صفر موقع باد کردن باید اول تفنگ رو مسلح کنید بعد باد کنید یا اینکه مخزن رو از روی تفنگ باز کنید بعد باد کنید چون فنر چکش نمیزاره ولو بسته بشه
اگه مخزن جدا از تفنگ هم باد نشد باید بری سراغ اورینگهای ولو که محمد آقا گفتن .

RE: بحث و تبادل نظر در مورد PCP Hatsan AT44pa-10-Long - lockal - 2016-10-23 07:35 AM

دوستان من کلا میخوام این تفنگ رو بعد از 4 سال استفاده یه اورحالش کنم میشه شماره اورینگهای این تفنگ رو ینی تعدا د و کل اورینگهای به کار برده شده در این تفنگ رو بگید همراه شماره تا برم تهیه کنم و راهنمایی کنید برای تعویصش