شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
بحث و تبادل نظر در مورد PCP Hatsan AT44pa-10-Long - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: سلاح های بادی (/forumdisplay.php?fid=5)
+--- انجمن: محصولات خانواده هاتسات و رنجر HATSAN products (/forumdisplay.php?fid=9)
+---- انجمن: محصولات پی سی پی (PCP) (/forumdisplay.php?fid=83)
+---- موضوع: بحث و تبادل نظر در مورد PCP Hatsan AT44pa-10-Long (/showthread.php?tid=69)

صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30

RE: بحث و تبادل نظر در مورد PCP Hatsan AT44pa-10-Long - AIRKING - 2012-06-08 03:45 PM

(2012-06-08 03:20 PM)prosniper نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
یک سوال
میشه با at44 long pa توی فاصله 5 60 متری بز کل و .. رو شکار کرد ؟
یعنی همچین قدرتی داره که به سر حیوون برخورد کنه و بندازش؟

دوست عزیز به سایت خودتون خوش آمدین.
اصولا تفنگ بادی برای شکار پرندگان متوسط طراحی و ساخته شده و از قدیم هم گفتن هر کسی (چیزی)را بهر کاری ساختند.
برای شکار بز و کل باید گلوله زنی تهیه کنید.همانطور که با گلوله زنی شکار کبوتر درست نیست ،با بادی هم شکار کل درست نیست.
اگر قصدت از خرید ای تی 44 یا هر تفنگ بادی پر قدرت دیگه تا رنج 100 ژول و موجود در ایران اینه بنده به عنوان یه کوچکتر به شما توصیه میکنم بی خیالش بشی Khansariha (8)
یا علی مدد

RE: بحث و تبادل نظر در مورد PCP Hatsan AT44pa-10-Long - saeedglx - 2012-09-01 12:30 PM

دیشب نشستم با هزار بدبختی لوله تفنگ باز کردم واقعا سخت بود فکر میکنم 4-5 ساعت طول کشید تا لوله رو بیرون بیارم که البته یک جای کار میلنگید.
در حین باز کردن به یک چیزخیلی عجیب برخوردم که واقعا برام جای سوال داشت.
من قبل از این که لوله رو باز کنم تمام این تاپیک و تاپیک at44 10 به طور کاملا دقیق خونده بودم همین طور یک سایت روسی که واقعا اموزنده بود و باید بگم ما در برابر اون ها مثل بچه مدرسه ای در برابر استاد دانشگاه میموندیم که البته این قدرت اونها به خاطر در دسترس بودن تفنگ های مختلف و امکانات بود

خلاصه کلام که تفنگ at44 pa من در این قسمت که در عکس مشخص کردم (شماره 641) سه عدد پیچ شش گوش موجود بود که یکی برای تراز نگه داشتن شکاف درجه و دومین و سومین پیچ نگه دارنده لوله بود Khansariha (57) که این سه پیچ در دو سوراخ که در عکس مشخص هست بسته شده بودند.
طبق این دیاگرام و پست های دوستان عزیز باید دو پیچ موجود باشه ولی سه پیچ اونجا بود

[تصویر: untitled.JPG]

باز کردن پیچ دوم بازم لوله به راحتی خارج نشد و مجبور شدم با فشار و نیروی خیلی خیلی زیادی لوله رو خارج کنم بعد از باز کردن چیزی که خیلی برام عجیب بود بود شدید چسب بود !!!

حالا عصر که رفتم خونه به صورت مصور در تاپیک قرار میدم

و یک سورپرایز فوق العاده م دارم برای دوستان که مشکل تمام دارنده های at44 حل میکنه

RE: بحث و تبادل نظر در مورد PCP Hatsan AT44pa-10-Long - pouryapahlevani - 2012-09-05 10:34 AM

اقا با سلام من میخوام یه pcp بگیرم ایشالا.دوستایی که تجربشون بیشتره میتونن راهنماییم کنن که فرق بین at44-10pa long با bt 66 rb چیه؟واینکه الان قیمتش چنده؟یکیم یه سوال با پول این میشه pcp دیگه ای گرفت؟

RE: بحث و تبادل نظر در مورد PCP Hatsan AT44pa-10-Long - lockal - 2012-09-10 08:15 PM

دوستان من حدود 10 ماهی هست این تفنگ رو گرفتم
میخواستم بدونم الان چطوری میتونم بازش کنم برای تمیز کردن وکلا کجاش احتیاج به تعمیر نگهداری داره
همینطور تلمبش

RE: بحث و تبادل نظر در مورد PCP Hatsan AT44pa-10-Long - aghajoon - 2012-09-10 08:26 PM

(2012-09-01 12:30 PM)saeedglx نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دیشب نشستم با هزار بدبختی لوله تفنگ باز کردم واقعا سخت بود فکر میکنم 4-5 ساعت طول کشید تا لوله رو بیرون بیارم که البته یک جای کار میلنگید.
در حین باز کردن به یک چیزخیلی عجیب برخوردم که واقعا برام جای سوال داشت.
من قبل از این که لوله رو باز کنم تمام این تاپیک و تاپیک at44 10 به طور کاملا دقیق خونده بودم همین طور یک سایت روسی که واقعا اموزنده بود و باید بگم ما در برابر اون ها مثل بچه مدرسه ای در برابر استاد دانشگاه میموندیم که البته این قدرت اونها به خاطر در دسترس بودن تفنگ های مختلف و امکانات بود

خلاصه کلام که تفنگ at44 pa من در این قسمت که در عکس مشخص کردم (شماره 641) سه عدد پیچ شش گوش موجود بود که یکی برای تراز نگه داشتن شکاف درجه و دومین و سومین پیچ نگه دارنده لوله بود Khansariha (57) که این سه پیچ در دو سوراخ که در عکس مشخص هست بسته شده بودند.
طبق این دیاگرام و پست های دوستان عزیز باید دو پیچ موجود باشه ولی سه پیچ اونجا بود

باز کردن پیچ دوم بازم لوله به راحتی خارج نشد و مجبور شدم با فشار و نیروی خیلی خیلی زیادی لوله رو خارج کنم بعد از باز کردن چیزی که خیلی برام عجیب بود بود شدید چسب بود !!!

حالا عصر که رفتم خونه به صورت مصور در تاپیک قرار میدم

و یک سورپرایز فوق العاده م دارم برای دوستان که مشکل تمام دارنده های at44 حل میکنه

سلام سعید جان.
لطفا لینک اون سایت روسی را قرار بدید تا بقیه هم استفاده کنند و در ضمن منتظر سورپرایز شما هم هستیم

RE: بحث و تبادل نظر در مورد PCP Hatsan AT44pa-10-Long - lockal - 2012-09-12 09:36 AM

از دوستان با تربه کسی هست توضیح بده سیلندر at44 رو چطوری میشه تمیز و گردگیری کرد و همچنین تلمبشو

RE: بحث و تبادل نظر در مورد PCP Hatsan AT44pa-10-Long - AIRKING - 2012-09-12 11:54 AM

اقا سعید ما همچنان منتظریم.
دوست عزیز کاربر لوکال احتیاجی به تمیز کردن کپسول اسلحه نیست.اما اگر نشتی دارید میتونید سیلندر جدا کنید ،تا 200 بار بادش کنید ،بعد والو برنجی رنگ که همراه اسلحه تو جعبه بود ببندید سر کپسول و با پیچگوشتی آلن باد یکدفعه خالی کنید.
اگر هم کلا میخواید بازش کنید میتونید بعد از خالی کردن باد کپسول از انتهای کپسول قسمت برنجی رنگ بازش کنید.
در خصوص تلنبه هم بنده پیشنهاد میکنم اگر مشکلی نداره دستش نزنید.اما مراحل کامل باز کردن تلنبه توی همین تاپیک هست.
یا علیKhansariha (8)

RE: بحث و تبادل نظر در مورد PCP Hatsan AT44pa-10-Long - lockal - 2012-09-12 12:04 PM

پس احتیاج به تعمیر نهداری تلمبه و سسلندر نیست؟

RE: بحث و تبادل نظر در مورد PCP Hatsan AT44pa-10-Long - lockal - 2012-09-12 02:13 PM

یه سوال دیگه با چی میتونم داخل لوله رو تمیز کنم تا حالا 3 4 هزار تا تیر زدم

RE: بحث و تبادل نظر در مورد PCP Hatsan AT44pa-10-Long - hamedmohamadian - 2012-09-12 03:57 PM

عرض سلام خدمت مدیران محترم این بخش و همه دوستان عزیز

من از اعضای تازه وارد انجمن هستم و حقیقتش میخوام با کمک شما به جواب سوالاتم برسم :

میخوام یه تفنگ pcp با قدرت (ژول) بالا بخرم و با دو پایه و دوربین خوب و لیزر و ... شکل اسنایپر (تک تیر انداز) جمعش کنم برای خودم . شکل ظاهرش که اینجوری بشه برام مهمه ..

راستش دوست عزیزی پیشنهاد کردند برو هاتسان at44 بخر و پشیمون نمیشی از داشتنش

حالا این هاتسان اون مدلش که اسمش ( at44 pa-long ) هستش تک تیر هستش درست میگم ؟
یعنی این تک تیره ، بصورت دستکش از زیر ، ساچمه هاش پر میشه ؟ یا از بغل گلندگدنی هستش ؟

و ضمنا این جریان تلمبه و کپسول گاز رو یکی از دوستان کامل و دقیق برای من توضیح بده :

تلمبه یعنی باید با دست خودمون تلبمه بزنیم به داخل مخزن سیلندر گاز داخل اسلحه که مخزن پر بشه ؟
چند بار باید باد بزنیم که مخزن پر بشه کامل ؟
و وقتی پر میشه با تلمبه ، چند بار میشه باهاش شلیک کرد ؟

این کپسول که باید بخریم هوا هستش داخلش ، یا گاز co2 هستش ؟
بعد از بار اول که خالی شد ، میشه هوا زد داخلش با فشار یا باید co2 باشه ؟
کجا کپسول رو باید پر کنیم ، و یه کپسول کامل چند بار مخزن سلاح رو کامل پر میکنه ؟
ببخشید سوالاتم مبتدی بود ، چون تازه کارم

ممنونم از راهنمایی همه عزیزان
با احترام
حامد