شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
بحث و تبادل نظر در مورد PCP Hatsan AT44pa-10-Long - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: سلاح های بادی (/forumdisplay.php?fid=5)
+--- انجمن: محصولات خانواده هاتسات و رنجر HATSAN products (/forumdisplay.php?fid=9)
+---- انجمن: محصولات پی سی پی (PCP) (/forumdisplay.php?fid=83)
+---- موضوع: بحث و تبادل نظر در مورد PCP Hatsan AT44pa-10-Long (/showthread.php?tid=69)

صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30

RE: بحث و تبادل نظر در مورد PCP Hatsan AT44pa-10-Long - lockal - 2012-01-03 09:04 AM

(2012-01-01 08:46 PM)lockal نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
داستان دستکش و زیرکش چیه توی معمولی دستکش هست یا زیرکش
من متوجه نشدم کامل
اگر معمولی با لانگ زیاد فرق ندراه همون معمولی رو بگیرم آقا مسیح میشه یه عکس از لانگ و یه عکس از معمولی بزاری ؟ ببینم چقدر فرق داره توی اندازه؟
اگر دقت و قدرت زیاد فرق ندراه معمولی بگیرم
قدرت اگر بیشتر از 10 ژول نباشه همون معمولی میگیرم به شرطی که دقت زیاد فرق نداشته باشه

ممنون میشم جواب مارو هم بدید

RE: بحث و تبادل نظر در مورد PCP Hatsan AT44pa-10-Long - tmr - 2012-01-03 09:35 AM

(2012-01-03 09:04 AM)lockal نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2012-01-01 08:46 PM)lockal نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
داستان دستکش و زیرکش چیه توی معمولی دستکش هست یا زیرکش
من متوجه نشدم کامل
اگر معمولی با لانگ زیاد فرق ندراه همون معمولی رو بگیرم آقا مسیح میشه یه عکس از لانگ و یه عکس از معمولی بزاری ؟ ببینم چقدر فرق داره توی اندازه؟
اگر دقت و قدرت زیاد فرق ندراه معمولی بگیرم
قدرت اگر بیشتر از 10 ژول نباشه همون معمولی میگیرم به شرطی که دقت زیاد فرق نداشته باشه

ممنون میشم جواب مارو هم بدید
دوست عزیز دستکش و زیرکش یکی هست.
برای اطلاع کامل و مقایسه این دو مدل به سایت سازنده مراجعه کنید
اینجا : دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

عکس آخر لانگ هست و از لحاظ دقت تفاوتی ندارن

RE: بحث و تبادل نظر در مورد PCP Hatsan AT44pa-10-Long - masih.hunter - 2012-01-03 10:12 AM

lockal عزیز پست شمارو دیر دیدم تی ام ار عزیز جواب دادن . عکس از اسلحه مدل معمولی ولانگ هم براتون میگذارم .
عملا" مدل معمولی و لانگ اختلاف انرژیشون با ساچمه بارکودا 7 ژول . بارکودا 21.14 گرینی رو مدل معمولی 49 ژول انرژی ازش

گرفت و مدل لانگ 55 ژول .و با ساچمه فالکن اختلاف به 5 ژول رسید انرژی که با فالکن و اسلجه لانگ با عدادی که در پست قبلیم

گفتم 46 ژول به دست امد و با مدل معمولی 41 ژول .

RE: بحث و تبادل نظر در مورد PCP Hatsan AT44pa-10-Long - ARROW - 2012-01-03 11:30 AM

پس از لحاظ قدرت فرق زیادی با مدل معمولی نداره.مسیح جان به نظر شما فنر پشت چکش مدل لانگ قویتره که یه مقدار قدرتش از معمولی بیشتره؟اخه من تو اینترنت که عکسهای کپسول هر دو تاشونو دیدم قطر و تعداد سوراخ هر دو کپسول باهم یکییه.

RE: بحث و تبادل نظر در مورد PCP Hatsan AT44pa-10-Long - lockal - 2012-01-03 03:09 PM

اول یک سوال تا چندتا شات توی مدل pa معمولی و pa لانگ اصلا تفاوت انرژی نداریم یعنی تلرانس؟
توی این مدل رگلاتور داره؟
من رفتم امروز بگیرم معمولی رو از نمایندگی معمولی 670 بود که تموم کرده بود
معمولی pa داشت میگفت 800
لانک pa هم که 900 حالا میندم کدو رو بگیرم میشه یکم راهنمایی کنید این معمولی ها کلا دستکش نداره؟

RE: بحث و تبادل نظر در مورد PCP Hatsan AT44pa-10-Long - ARROW - 2012-01-03 06:38 PM

(2012-01-03 03:09 PM)lockal نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
اول یک سوال تا چندتا شات توی مدل pa معمولی و pa لانگ اصلا تفاوت انرژی نداریم یعنی تلرانس؟
معمولی pa داشت میگفت 800
لانک pa هم که 900 حالا میندم کدو رو بگیرم میشه یکم راهنمایی کنید این معمولی ها کلا دستکش نداره؟

دوست عزیز چون محصولات پی سی پی هاتسان رگلاتور تدارند به مقدار کمی تفاوت انرژی در شلیکها مشهوده ولی اونطور نیست که دقت به هم بریزه.شما با at44 معمولی تقریبا 33 تا شکلیک خوب داری یعنی از 190 تا 100 بار تقریبا 33 تا شلیک بدون افت زیاد سرعت بهت میده.

RE: بحث و تبادل نظر در مورد PCP Hatsan AT44pa-10-Long - lockal - 2012-01-03 11:49 PM

(2012-01-03 06:38 PM)ARROW نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2012-01-03 03:09 PM)lockal نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
معمولی pa داشت میگفت 800

دوست عزیز چون محصولات پی سی پی هاتسان رگلاتور تدارند به مقدار کمی تفاوت انرژی در شلیکها مشهوده ولی اونطور نیست که دقت به هم بریزه.شما با at44 معمولی تقریبا 33 تا شکلیک خوب داری یعنی از 190 تا 100 بار تقریبا 33 تا شلیک بدون افت زیاد سرعت بهت میده.

یعنی از شات 1 تا حالا میگیم 30 هیچ تفاوت قدرت نسبت به شات قبلی نداریم
اگر داریم حدودا چقدر نسبت به قبلی هست؟

RE: بحث و تبادل نظر در مورد PCP Hatsan AT44pa-10-Long - ARROW - 2012-01-04 12:28 AM

[/quote]

دوست عزیز چون محصولات پی سی پی هاتسان رگلاتور تدارند به مقدار کمی تفاوت انرژی در شلیکها مشهوده
[/quote]

RE: بحث و تبادل نظر در مورد PCP Hatsan AT44pa-10-Long - lockal - 2012-01-04 09:02 AM

اولا دلیلی سوالهای مکرر و زیاد این هست که بنده زودتر میخوام این سلاح رو تهیه کنم یه کم عجله ای هست بنا به دلایلی
ممنون از دوستانی که به سوالات بنده جواب میدن
مثلا اگر با شات 5 دوربین تفنگ صفر بشه توی شات 10 یا 20 چند سانت پایین تر میزنه با توجه به افت انرژی
میزان افت انرژی خیلی مهم هست اگر بدونم شات مثلا 20 نسبت به شات 3

RE: بحث و تبادل نظر در مورد PCP Hatsan AT44pa-10-Long - lockal - 2012-01-04 10:11 AM

ممنون از دوستان جواب سوال رو از آقا مسیح گرفتم از ایشون هم تشکر میکنم