شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
بحث و تبادل نظر در مورد PCP Hatsan AT44pa-10-Long - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: سلاح های بادی (/forumdisplay.php?fid=5)
+--- انجمن: محصولات خانواده هاتسات و رنجر HATSAN products (/forumdisplay.php?fid=9)
+---- انجمن: محصولات پی سی پی (PCP) (/forumdisplay.php?fid=83)
+---- موضوع: بحث و تبادل نظر در مورد PCP Hatsan AT44pa-10-Long (/showthread.php?tid=69)

صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30

RE: بحث و تبادل نظر در مورد PCP Hatsan AT44pa-10-Long - saeedaria - 2011-03-09 10:41 PM

سلام آقا حمیدرضا
خوش اومدی به جمع ما.
تو رده کاری pcp مدلهای رنجر از نظر قدرت و قیمت و دقت اغلب نیازها رو برآورده میکنه.pcp ها استهلاک آنچنانی ندارن اما ظرافت خاصی باید در کاربردشون داشته باشی.محیطی که شارژ میشن باید کمترین گرد و غبار و رطوبتی داشته باشه.چون فشار کاری بالاست رطوبت و گرد و غبار باعث زنگ زدگی و احیانا نشتی میشه.
قیمتهاش حدود 800 تا 900 هست.البته مدلهای جدیدش طی روزهای اینده میاد
مدلهای اونیکس قدرت بالاتری داره و گرونتر هم هست. مدل آآر6 قویترین سلاح pcp در دسترس ما در ایرانه.قیمت حدود 2000000 تومن.مابقی مدلهای اونیکس هم برای مصارف عمومی تر خوبه.بستگی به سلیقه و مهمتر از همه اوضاع جیبت داره.قیمتها از 1300000 شروع میشه تا 2000000.
به نظر من همین هاتسان یا رنجر کارت رو راه میندازه.شرکت کرال یاشیل که نمایندگی انحصاریه این مدلهاست داره تلاش میکنه خدماتش رو در شهرستانها گسترش بده.
اما در کل این مدل سلاحها خرابی آنچنانی نداره.مشکلی هم پیش بیاد عموما سر اورینگهاست و کمتر مشکل فیزیکیه.مشکلی هم برات پیش اومد تو این سایت میتونی راهنمایی بگیری و تا جایی که امکان داره خودت سرویسش کنی.
موفق باشی.

RE: بحث و تبادل نظر در مورد PCP Hatsan AT44pa-10-Long - mehrshad - 2011-03-10 10:00 AM

ظاهرا BT65-RB_05 را قراره بیارن.
بقیه مدلها را گفتن تولید انبوه نشده.
این مخزنش 255 سی سی هست و لوله لانگ و Rear Bolt هست. (گلنگدن از پشت)
قنداقشم پلاستیکی هست و وزنش 200 گرم از مدل چوبی کمتره.

RE: بحث و تبادل نظر در مورد PCP Hatsan AT44pa-10-Long - hamidhunter52 - 2011-03-10 02:26 PM

ممنون سعید جان
4مدل دیدم تو سایت دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

من آخری رو پسندیدم همون که 830 هست
به گمونم باید بی خیال کپسول و اینها بشم همین پمپی که روشون میدن باید بسازم باهاش
تو همین ساینه بالاترین مدل که 950 هست قیمتش چه مدلی هست
شما میگید دست نگه دارم تا مدل های جدید بیاد؟
و اینکه از کجا میتونم نهیه کنم. بسیار بسیار ممنون
راستی یزد رطوبت نداره ولی تا دلت بخواد خاک داره

RE: بحث و تبادل نظر در مورد PCP Hatsan AT44pa-10-Long - Saeed-AT44-Long - 2011-03-12 11:06 AM

(2011-03-10 02:26 PM)sync1732 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ممنون سعید جان
4مدل دیدم تو سایت دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

من آخری رو پسندیدم همون که 830 هست
به گمونم باید بی خیال کپسول و اینها بشم همین پمپی که روشون میدن باید بسازم باهاش
تو همین ساینه بالاترین مدل که 950 هست قیمتش چه مدلی هست
شما میگید دست نگه دارم تا مدل های جدید بیاد؟
و اینکه از کجا میتونم نهیه کنم. بسیار بسیار ممنون
راستی یزد رطوبت نداره ولی تا دلت بخواد خاک داره

دوست عزیز ضمن خوش آمد گویی باید بگم مدلی که شما پسند کردید مدل دستکش یا Pa معمولی ( نه لانگ بارل) هست و اون مدلی که فرمودید 950 تومنه مدل لانگ بارل هست که طول لوله و پیستون حدود 8.5 سانت طویل تره اما یه خورده با عکس فرق داره و مثل مدل Pa هست
شما می تونید مدل AT44pa- Long barrel رو انتخاب کنید به قیمت 950 هزار که هم دستکش هست و هم لانگ بارل که قدرت و دقت خوبی هم نسبت به مدل های دیگه دارد حتی مدلهای 2011 جدید

RE: بحث و تبادل نظر در مورد PCP Hatsan AT44pa-10-Long - mderakhshi - 2011-03-30 08:13 AM

(2011-03-09 10:13 PM)sync1732 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام خدمت همه ی اساتید حمید رضا هستم
از اول بحث رو تا آخر خوندم و شرمنده اینجا سوالم رو مطرح کردم چون نظرات دوستان دقیق و مفید بود
حالا یه نظر کارشناسی از دوستان میخوام
من اسلحه بادی رو برای شکار میخوام در حد جوندگان و کبک و کبوتر
علاقه به زدن هدف در فواصل دور دارم دقت نشونه گیریم خوبه ولی تا به حال با pcp شلیک نکردم خیلس نظرم رو جلب کردن
اگه مدلی رو میشناسید که به درد شکار بخوره معرفی کنید فعلا قیمت مهم نیست ولی چون یزد هستم خدمات کم هست اینجا سلاح ناز نازی نباشه که درد سر میشه برام در مورد گلوله و دوربین هم بگید در کل قراره با نظر دوستان برم برای خرید
راستی نظرتون رو در مورد ایوانیکس ویندی سیتی بگین .
هر مدل یا برند دیگه ای هم بود بگین
یک دنیا ممنون

آقا حمید رضا من هم یزدی هستم
bt65 rb گرفتم و درمورد خدمات ما فروشگاه شکار و طبیعت داریم که تفنگ های شکاری و بادی که تهران نمیتونن تعمیر کنن میفرستن یزد آقای کراوغلی تعمیر میکنه اینم شمارش 8253922

RE: بحث و تبادل نظر در مورد PCP Hatsan AT44pa-10-Long - omid54 - 2011-04-05 05:43 PM

با درود

دوستان چند تا سوال در مورد پی سی پی داشتم دوستانی که از نوع اسلحه
استفاده می کنند لطفا جواب بدن

1 - وقتی که باد مخزن به نصف میرسه بازم قدرت مخزن پر رو داره
یا نه یعنی اگر با یه بار شارژ کردن 80 تا تیر بزنه همه 80 تا رو با یه
قدرت و سرعت میزنه؟

2 - مدت زمان شارژ مخزن با تلمبه خودش چقدره . چند دقیقه است

3 - شنیدم که تلمبه اشون خیلی زود خراب میشه ایا این صحت ذاره
و اگر خراب بشه خودمون میتونیم درستش کنیم یا باید التماس دعا از نمایندگی داشته باشیم

4 - عمر مخزنشون در شرایط عادی چند ساله . ایا زدو به نشتی می افتن ؟ یا نه

ممنون از شما

RE: بحث و تبادل نظر در مورد PCP Hatsan AT44pa-10-Long - AIRKING - 2011-04-05 08:44 PM

با سلام.
1:با کم شدن فشار قدرت کم میشه.البته در یک بازه بین 130 تا 180 که میشه 30 تا شلیک تقریبا،قدرت یکشانی دارید.
2:بستگی به زور بازوتون داره.
3:اگه درست برخورد نکنی اره.در صورت تمیز نگه داشتنش و استفاده درست مدت بیشتری کار میکنه.
4:اطلاع دقیقی ندارم.
یا علی

RE: بحث و تبادل نظر در مورد PCP Hatsan AT44pa-10-Long - mehrshad - 2011-04-05 09:02 PM

عمر مفید مخزن ده سال از تاریخ تولید هست و بعدش حتما باید تعویض بشه.(روی کپسول تاریخ تولیدش حتما درج میشه)
البته من فکر کنم توی فشار ماکزیمم این عمرشه و اگه کم فشار نگهداری بشه یه دو سه سال بشه داد دستش!!!

RE: بحث و تبادل نظر در مورد PCP Hatsan AT44pa-10-Long - AIRKING - 2011-04-05 09:09 PM

برای اقا مهرشاد این دغدغه عمر مفید وجود نداره.Khansariha (214)

RE: بحث و تبادل نظر در مورد PCP Hatsan AT44pa-10-Long - omid54 - 2011-04-05 09:11 PM

با درود

دوستان یه سوال داشتم ایا به عنوان مسافر میشه از ترکیه
تفنگ بادی اورد . یکی از دوستان که اطلاع کافی داره لطفا جواب بده