شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
اسلحه های نظامی ساخت داخل - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: سلاح ها و تجهیزات نظامی (/forumdisplay.php?fid=18)
+--- انجمن: تسلیحات سنگین (/forumdisplay.php?fid=20)
+--- موضوع: اسلحه های نظامی ساخت داخل (/showthread.php?tid=680)

صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14

RE: اسلحه های نظامی ساخت داخل - sniperelit - 2011-10-05 10:27 PM

راستش جی 11 در زمانی طراحی شد که هنوز المان جزو ناتو نبود و سعی در جایگزینی جی 3 داشت اما بعد از ورودش به ناتو مجبور شده که کالیبرو تغییر بده وسلاحی داشته باه که با مهمات ناتو کار کنه به همین دلیل جی 36 رو طراحی کرد
در ضمن این تاپیک مال سلاح های ایرانی بود لطفا بقیه بحث رو به تاپیک سلاحهای جنگی ببرید

RE: اسلحه های نظامی ساخت داخل - mmdsniper - 2011-10-05 10:46 PM

سلام
دوستان کسی میدونه قیمت این سیاوش چنده .
شیطونه میگه ماشین بابا رو بفروشم یکیشو بخرمKhansariha (8)

RE: اسلحه های نظامی ساخت داخل - leopard - 2011-10-06 12:06 AM

الاً یه عکس میزارم نمی دونم درست یا غلط
[تصویر: 101225_140115.JPG]

RE: اسلحه های نظامی ساخت داخل - هادی - 2011-10-06 03:02 AM

اقا اینها قیمت ثبت نام و سهمیه ای هستند و و از لحاظ جنس بدرد اشغالی میخورند

RE: اسلحه های نظامی ساخت داخل - SOHEIL-GUNSMITH - 2011-10-06 09:18 AM

البته هادی جان اینها برای کسانی که میخواند با حداقل هزینه یه تفنگ شماری داشته باشند و کاربردشون هم بسیار کمه
بهترین گزینه هستند
به هر حال همه نمیتونند 10-15 تومن برای تفنگی که نهایت سالی 30 تا تیر باهاش میزنند هزینه کنند
موضوع الان اینه که این همین ثبت نامی ها بخصوص نخجیر یک که ارزون و همه کس پسند تر هست براش بازار سیاه درست شده و براحتی مغازه دارها نمیذارند مردم عادی ثبت نام کنند

RE: اسلحه های نظامی ساخت داخل - sniperelit - 2011-10-06 01:23 PM

این سیاوش که اینجا نوشته با اون سیاوش 3 فرق میکنه

RE: اسلحه های نظامی ساخت داخل - leopard - 2011-10-06 05:21 PM

میدونم
احتمالاً سیاوش 3 مدل جدیدشه این عکس رو از اینترنت پیدا کردم
قیمت سیاوش 3 هیچ جایی و تو هیچ سایتی نبود

RE: اسلحه های نظامی ساخت داخل - alijd - 2011-10-06 05:32 PM

سیاوش سلاح ساچمه زن تک لول هست که به لحاظ سادگی و استفاده از قطعات کمتر از نخجیر یک ارزانتر میباشد.
ولی سیاوش 3 که توسط آقای سیاوش خاکریزی طراحی و ساخته شده یک سلاح گلوله زن میباشد و تا آنحایی که من میدانم هنوز تولید انبوه نشده و فقط ایشان برای خودشون ساختن.

RE: اسلحه های نظامی ساخت داخل - leopard - 2011-10-06 09:34 PM

پس احتمالاً به همین دلیله که هیچ قیمتی از این اسلحه تا به حال گفته نشده

RE: اسلحه های نظامی ساخت داخل - savadkooh - 2012-05-29 03:48 PM

سلام خدمت همهKhansariha (226)
میگن تانک مرکاوا(مرکابا؟) اسراییل از خفن ترین تانک هاست
ولی توی جنگ 33 روزه با حزب الله لبنان خوداسراییلیها گفتند 64 تا از این تانکها منهدم شده حالا شاید هم بیشتر.
حزب الله یکی از ناوهای اسراییل رو که سیستم راداری فوق العاده ای هم داشته زده. با کاتیوشا و آرپی جی و کلاش که نبوده قطعا موشک و موشک اندازهای پیشرفته ای داشته.آیا با اون موشک انداز روسی زدن (که اسمشو الان نمی دونم یا...؟ اگر دوستا ن کسی اطلاعاتی داره لطفا بده چون من عجیب مات ومبهوت این دو سه هزار تا رزمنده ام جدای از همه تعصبها واقعا استاد جنگهای نا منظم و چریکی هستند. وقتی اون ناو رو میزدند با فاصله زمانی خیلی کوتاهی من داشتم از تلوزیون میدیدم. تقریبا پخش مستقیم بود Khansariha (256)
2 - یه مدته که پشت سر هم این هلی کوپتر های آمریکایی توی افغانستان به علت نقص فنی سقوط میکنن یه بار من دقیق شدم: میانگین توی 3 هفته 3 تا . خلاصه خیلی مشکوکه من احتمال میدم این طالبان یه سلاح پیدا کردند که به راحتی مثل مسابقه تراپ،هلی کوپترو میزنه. به نظر شما چنین سلاحی برای اونا قابل دسترسی هست [align=right]Khansariha (214)Khansariha (214)Khansariha (214)یا کلا من توهم میزنم