شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
پروانه شكار - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: اصول،مفاهیم و فرهنگ شکار و تیراندازی (/forumdisplay.php?fid=89)
+--- انجمن: فرهنگ شکار (/forumdisplay.php?fid=90)
+--- موضوع: پروانه شكار (/showthread.php?tid=675)

RE: پروانه شكار - yahyarav - 2015-07-29 04:04 PM

سلام،دوست عزیزشماکاملادرست میفرمایید،اگربه عرایضم دقت کرده باشید درپست771به این نکته اشاره کردم،منظورمم ازحرفی که زدم فقط برای مزاح بودواینکه اون دوست عزیزمون سهمیه شو بگیره،واگرمازادبردوسهمیه بودبفروشه،چون درپشت جوازم به این نکته اشاره شدهKhansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)
[تصویر: 112.png]

Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)

RE: پروانه شكار - mirlohi - 2015-07-29 04:13 PM

اگه پروانه هم دادن سعی کنین زیاد سرو صدا نکنین وگرنه ممکنه با پروانه هم بیان سراغ تون البته کاری که نمیتونن بکنن.من الان کسی رو میشناسم که 15 ساله داره فقط سهمیه شو جمع میکنه.رفتم تو خونه اون بنده خدا یه گاو صندوق داشت مخصوص فشنگ 5 هزار تا فشنگ داشت.اونم چه فشنگایی فکر کنم یه 2کیلو هم باروت داشت.عکس هم گرفتم ولی میترسم بذارم دردسر بشه.Khansariha (8) به امید پروانه

RE: پروانه شكار - smostafam - 2015-07-29 06:25 PM

دوستان هنوز هیچ ابلاغیه یا بخشنامه ایی منوط بر منع شکار در سال94از سوی سازمان حفاظت محیط زیست صادر نشده است. لطفا با این سخنان بی پایه. و اساس سعی بر ایجاد شایعه و منحرف کردن. اذهان دوستان نفرمایید.

RE: پروانه شكار - mirlohi - 2015-07-29 07:51 PM

داداش مصطفی راست میگه شایعه پراکنی نکنین الکی.مثل اون روز که یه بنده خدا در اومد تو تاپیک فشنگا گفت امسال هیچ خبری از باروت و چاشنی نیست.فردا صبحش من رفتم باروت و چاشنی دولتی گرفتمKhansariha (13) جالب اینجا بود که میگفت از منبع موثق شنیده خخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخ

RE: پروانه شكار - arashkian - 2015-07-29 10:47 PM

(2015-07-29 07:51 PM)mirlohi نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
داداش مصطفی راست میگه شایعه پراکنی نکنین الکی.مثل اون روز که یه بنده خدا در اومد تو تاپیک فشنگا گفت امسال هیچ خبری از باروت و چاشنی نیست.فردا صبحش من رفتم باروت و چاشنی دولتی گرفتمKhansariha (13) جالب اینجا بود که میگفت از منبع موثق شنیده خخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخ

Khansariha (8)Khansariha (256)سلام.yahyaravعزيز-من بعد از تايپ پيام و ارسال كردنش ارسال شما رو خوندم(كوچولو و جمع و جور بود) و البته حالا مكرر و در چند ارسال يادآوري شد و براي بازديدكنندگان موثرتر است(انشاالله حواسها بيشتر روي اين مسئله جمع ميشه)=آقا كلا اگه به شما برخورده*من شرمنده ام و معذرت ميخوام-من كلي عرض كردم*خداي ناكرده منظورم جواب ارسال شما نبود...يادآوري با مخاطب عمومي بود... آقاي ميرلوحي گرامي.اين بخاطر شايعه بودن اون حرف نيست*از بي حساب و كتاب بودن كار ما است.كه شل كن و سفت كن زياد داره.يكي يك تصميم و خبري رو ميشنوه(تصميم امروز)و فردا تصميم عوض ميشه=اين از عدم صحت خبر يا گوينده خبر نيست*فقط اون بنده خدا خبر تصميم ديروز رو امروز گفته و شانسش تصميم*امروز عوض شده(در تمام مسائل همينه-ها*فقط مسائل مرتبط با سهميه فشنگ و سلاح شكاري و پروانه شكار و غيره نيست)...شانس خبر دهنده ديگه=ميگن خبر بيات شده*همينه ديگه.فقط اينجا(توي ايران) كمي ملموس تره...Khansariha (8)Khansariha (256)

RE: پروانه شكار - babakdana - 2015-07-30 08:51 AM

سلام
بنده نمیدونم امسال پروانه میدن یانه ولی شواهد نشون میده شاید امسال پروانه شکار بدن . چون اگه قرار بود پروانه ندن سهمیه هم نمیدادن ( البته من کلی میگم ، حرف بنده هم ربطی به تصمیمات استانی نداره) شکارچیهای قدیمی خوب یادشونه که قبلا سهمیه شکارو با پروانه و دفترچه شکار و جواز میدادن . الانم دارن این همه سهمیه میدن ، خوب مردم چیکار کنن ، این فشنگهارو کجا بندازن. حالا راست و دروغش و نمیدونم ولی از فروشگاه مجاز شکار که پرسیدم گفت قراره بدن . البته یه جایی هم شنیدم که چون وضع اقتصادی محیط زیست خوب نیست شاید امسال و پروانه بدن. حالا خدا کنه که بدن.

RE: پروانه شكار - talebeamoli - 2015-07-30 02:02 PM

با فر مایش دوستمون کهخ فرمودن محیط زیست وضع اقتصادی مناسبی نداره موافقم
به نکته خیلی خوبی اشاره کردن
در ضمن خانم ابتکار از دادن پروانه شکار در سال 94 خبر داد فکر کنم حدود یه ماه پیش بود
البته گفته بود جزییاتش رو بعدا اعلام میکنن
من تو روزنامه خوندم
اینها هدفشون از ممنوع کردن کل شمار بیشتر جنبه فرهنگ سازی داشت
مجریمهخ سنگینتر و سخت گیری بیشتر برای رانندگان متخلف و اگه یادتون باشه به خصوص برای بستب کمربند الان که تقریباهمه کمربند ایمنی رئ می بندن
دیگه تو رسانه ها زیاد درباره کمربند ایمنی خیلی مث قدیم ها گیر نمیدن
جمعیت پرنده ها کم شده ولی نه در حدی که رو به انقراض باشه حد اقل تو شهر ما که این جوریه
به یاری خدا اگه بدKhansariha (266)Khansariha (266)ن ما هم میگیریم

RE: پروانه شكار - yahyarav - 2015-07-30 02:05 PM

باسلامKhansariha (8)
ان شاالله مسئولین محیط زیست،تصمیمی بگیرند،که باعث لطمه به محیط زیست نشه،واینکه ندادن پروانه هیچ مشکلی راحل نکرده وبرمشکلات میفزایدوباعث بیقانونی ولطمه خوردن به محیط زیست وحیات وحش میشهKhansariha (256)
یاحق

RE: پروانه شكار - mehdimauser - 2015-07-30 05:06 PM

دوستان ببخشند دخالت میکنم ولی پروانه هم به فرض بدن چی شکار کنیم واقعا اوضاع خرابه بی فکری سازمان محیط زیست کم بود خشکسالی واقعا بیداد میکنه هرجاییم که اب هست عشایر قرقش کردند واقعا ادم خفه میشه یمشت سوسول ادای حافظ و وارث محیط زیست و در میارن میگن تقصیر شکارچی ها است خلاصه فااااااتحححححه

RE: پروانه شكار - shekari - 2015-08-04 12:42 PM

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

بدون شرح!!؟؟!Khansariha (367)Khansariha (367)
ما كه نفهميديم امسال بالاخره پروانه شکار پرنده میدن یا نه؟؟؟