شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
پروانه شكار - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: اصول،مفاهیم و فرهنگ شکار و تیراندازی (/forumdisplay.php?fid=89)
+--- انجمن: فرهنگ شکار (/forumdisplay.php?fid=90)
+--- موضوع: پروانه شكار (/showthread.php?tid=675)

RE: پروانه شكار - sajadrs - 2014-10-06 10:37 PM

کرمانشاه پروانه شکار نمیده

RE: پروانه شكار - mohammadtir - 2014-10-06 10:54 PM

واااااااKhansariha (290)
مطمعنی شما؟
چرا؟
من که تهرانم و فعلا خبری نیست
نکنه جدی جدی دارن تعطیل میکنن شکار رو؟Khansariha (172)

RE: پروانه شكار - cordoba - 2014-10-06 11:22 PM

آقا خیالتون راحت ، شکار تعطیل Khansariha (399)

من امروز اداره محیط زیست بودم ، گفتن با توجه به جو قبلی و صحبت های جدید رییس مجلس پروانه نمیدن Khansariha (226)

البته خودشون هم زیاد خوشحال نیستن ، ولی سخت گیری رو خیلی خیلی جدی کردن مراقب باشید Khansariha (8)

RE: پروانه شكار - garin - 2014-10-07 12:14 AM

(2014-10-06 11:22 PM)cordoba نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
آقا خیالتون راحت ، شکار تعطیل Khansariha (399)

من امروز اداره محیط زیست بودم ، گفتن با توجه به جو قبلی و صحبت های جدید رییس مجلس پروانه نمیدن Khansariha (226)

البته خودشون هم زیاد خوشحال نیستن ، ولی سخت گیری رو خیلی خیلی جدی کردن مراقب باشید Khansariha (8)

دوست عزیز هنوز هیچی معلوم نیست هیچ منبع رسمی اعلام نکرده پروانه داده میشه یا نه

RE: پروانه شكار - BERETA - 2014-10-07 12:42 AM

باسلام پروانه شکاررو میدن امادیر که نتونیم زیادبریم شکار اینکارا باعث میشه یک عده شکارچی قانون مند مثل شکارکش هابیفتن به جان طبیعت اینهاهمه برمی گرده به اینکه مدیران محیط زیست اصول اصلی برنامه ریزی زیست محیطی روبلدنیستند

RE: پروانه شكار - کوهنورد - 2014-10-07 12:57 AM

با سلام :
حرفهای آقای رییس مجلس قبول ، وضعیت خرابه ، خشکسالی ، شکار بیرویه و................
ایشون نمیتونستن بجای اینکه بگن برای توقف شکار قانون مند مالایحه با فوریت تصویب میکنیم ، بگن برای کمک به محیط زیست ، تکثیر گونه های حیات وحش ، تجدید منابع آب ، جلوگیری از چرای بیرویه ، چوب دزدی ، زمینخواری در پارکهای حیات وحش ، و........
لایحه با فوریت تصویب میکنیم ؟؟؟
بنده شخصا ایشون رو بیشتر دوست میداشتم اگر بجای منع فوری و بگیر وببند ، یک فکر اساسی میکردند مثلا اگر برای توسعه طرحهای زیست محیطی از این همه اختلاس کننده پول میگرفتند الان باید قوچ و میشها رو هی میکردیم تا یه جا برای تنظیم دوربین باز بشه !!!!!!!خخخخخخخخخخخ

RE: پروانه شكار - NEMESIS - 2014-10-07 01:07 AM

والااااااا
اگر باز به قول جناب کوهنورد طرحی ارائه میشد یا حداقل میگفتند این مقدار و تعداد به نیروها و ناوگانمون اضافه شده باز یه چیزی

من تا حالا این همه شکار رفتم این همه کوه بیابون رفتم تو هر فصلی .... بابا من هنوز شکاربان ندیدم
به جان خودم اگر الان یک شکار بان نشون من بدن نمیتونم تشخیص بدم مال چه ارگانیه خخخخخ

خب حالا میگیم اینها ممنوع کردن... کی میخواد نظارت کنه کی کنترل کنه؟

RE: پروانه شكار - mohammadtir - 2014-10-07 01:11 AM

ولی خدا کنه شکار رو ممنوع نکنند
اونم 3 سال
برا منی که تازه تفنگمو گرفتم خیلی زور داره Khansariha (172)
من هنوز سهمیه فشنگم رو هم نگرفتم فعلا در دوره جواز موقت بسر می برم تا 16 آذر
در هر صورت خدا کنه منصرف بشن از ممنوعیت شکارKhansariha (290)
(2014-10-07 01:07 AM)NEMESIS نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
والااااااا
اگر باز به قول جناب کوهنورد طرحی ارائه میشد یا حداقل میگفتند این مقدار و تعداد به نیروها و ناوگانمون اضافه شده باز یه چیزی

من تا حالا این همه شکار رفتم این همه کوه بیابون رفتم تو هر فصلی .... بابا من هنوز شکاربان ندیدم
به جان خودم اگر الان یک شکار بان نشون من بدن نمیتونم تشخیص بدم مال چه ارگانیه خخخخخ

بابا ما که شانس نداریم
کار ی بار میشه، همچین میان میگیرنت و می برنت و حبس و جریمه ات میکنن و قضیه رو رسانه ای میکنن که خودت هم متوجه نمیشی
(2014-10-07 01:07 AM)NEMESIS نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
والااااااا

بابا ما که شانس نداریم
کار ی بار میشه، همچین میان میگیرنت و می برنت و حبس و جریمه ات میکنن و قضیه رو رسانه ای میکنن که خودت هم متوجه نمیشی

RE: پروانه شكار - hellboy - 2014-10-07 09:05 AM

سلام
با پیگیری من هنوز نه نامه ای مبنی بر ممنوعیت شکار به محیط زیست داده شده نه نامه ای برای صدور پروانه
با رییس محیط زیست که صحبت کردم خودشم ازین قضیه شاکیه هزاران شکارگاه وجود داره که محیط بان نداره تازه بیشتر درامد محیط زیست از همین صدور پروانه بود که اگه این منبع هم قطع بشه حقوق همین شکار بان ها روهم نمیتونن بدن چه برسه به افزایش شکار بان
متاسفانه مشکل اصلی شکاچیان نیستند همه هم خودشون خوب میدونن ولی شکارچی یک دیوار کوتاه شده برای رد گم کردن با این اوضاع شکار رو 100 سال هم ممنوع کنن هیچ تغیری بوجود نمیاد 100 ها هکتار جنگا میسوزه کسی بفکر نیست که خودش به اندازه 10 سال شکار مشکل ایجاد میکنه
همین دیشب صید با تور هوایی رو در شمال نشون میداد که سالانه هزاران اردک رو قتل عام میکنن ولی کسی پیگیر نیست چون زورشون نمیرسه و خیلی چیزای دیگه که همه بهتر میدونن
یکی نیست بگه شما که نگران محیط زیست هستین چرا هزاران سلاح رو مجوز دار میکنین اونوقط به هرکدوم100 فشنگ میدین خوب هرکسی با 100 تا فشنگش یک شکار بزنه که کل پرنده و چرنده نابوده کار بی برنامه ریزی یعنی همین فقط باعث میشن شکارچیان مقید هم به شکار بی جواز رو بیارن

RE: پروانه شكار - andytanha - 2014-10-07 09:41 AM

دوستان قبلا هم گفتم فرقی نداره شکار 1000 سال هم ممنوع بشه اون کسی که بخواد شکار کنه میکنه براش فرقی نداره روک و پسکنده همه هم میدونیم