شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
پروانه شكار - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: اصول،مفاهیم و فرهنگ شکار و تیراندازی (/forumdisplay.php?fid=89)
+--- انجمن: فرهنگ شکار (/forumdisplay.php?fid=90)
+--- موضوع: پروانه شكار (/showthread.php?tid=675)

RE: پروانه شكار - babakdana - 2013-10-02 09:27 AM

سلام .
من امروز از محیط زیست ارومیه پرسیدم گفتن تا ده روز دیگه پروانه شکار میدیم Khansariha (8). البته قابل توجه اونایی که دفترچه شکار ندارن و میخوان بگیرن هم بگم دستور کلی هستش که محیط زیست نمیده البته قراره از 27 این ماه دفترچه هم بدن.

RE: پروانه شكار - kavehatm - 2013-10-02 01:34 PM

(2013-10-02 01:55 AM)masih.hunter نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2013-10-01 10:50 PM)key نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوستان موقع صدور دفترچه برای تفنگ بادی 5/5 براشون فرقی میکنه تفنگ بادی فنریه یا pcp ؟
در ضمن بادی که جواز نداره باید کپی فاکتور بهشون بدیم ؟

نه تفاوتی نمیکنه فقط فاکتور که باشه دفترچه صادر میشه .

موفق باشید Khansariha (8)

به فرمایشات آقا مسیح اضافه کنم که در فاکتور حتما باید شماره اسلحه ذکر شده باشد .
قابل توجه دوستان اهوازی که پیگیر گرفتن دفترچه شکار بودند گزارش می دهم که :
به چندین دفتر پیشخوان دولت که اسم اونها در دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
برای اقدام جهت گرفتن دفترچه اعلام شده بود سر زدم و تنها چیزی که مشاهده شد سردرگمی ایشان برای این کار بود و حتی اپراتور یکی از دفاتر با حالت خاصی گفت : محیط زیست چیه ؟ دفترچه چیه ؟ آقا شکار چرا می کنید ؟ به خدا گناه داره ... خلاصه ما هم اشکامون رو پاک کردیم و متنبه زدیم بیرون ...
خلاصه رفتم اداره محیط زیست و اونجا مسوول مستقیمش گفت : دفترچه ندارم و قراره ماه دیگه 309 تا دفترچه بدن و اونها هم برای کسانیه که قبلا ثبت نام کردند و کلا فکرش رو از سرت بیرون کن . نقطه عطف موضوع جایی بود که گفت : بابا دفترچه برا چیته ؟ ما هم گفتیم :
من می خواستم پسر خوبی باشم اما حالا که زوره پس یا علی مدد . ( البته توی دلم گفتم)

RE: پروانه شكار - mhrSB - 2013-10-05 07:22 PM

جایی بهتر از این جا برای این عکس ها پیدا نکردم.Khansariha (172)Khansariha (172)Khansariha (172)
این کارت جواز حمل یک دو لول در سال های قدیم.
[تصویر: 13775096192.jpg]
[تصویر: 13775096191.jpg]
اینم یک عکس از زمانی که 5.5 جواز میخواست(به تاریخ برگه نگاه کنید)
[تصویر: 13809874591.jpg]
این اخریه فقط چند ماه سنش از من کمتره!!!Khansariha (226)Khansariha (226)Khansariha (226)
دیگه هرکی بخواهد بگه که 5.5 جواز لازم داره باید همچین چیزایی را نشونش بدیم تا تاریخ روش را ببینه و بعدش بهش بگیم که توی همان زمان(یعنی 17 سال پیش)هنوز داره زندگی میکنه خخخخخخخخخخخخخ
البته فکر کنم این اخرین دونه جواز کالیبر 5.5 بوده که اون شخص گرفته چون چند سال بعدش محدودیتش برداشته شد.
راستی من فقط اسم عبدالله را گذاشتم باقی بمانه(به خاطر یک شوخی که با یکی از عزیزان سایت دارم)خخخخخKhansariha (256)
گفتم شاید تصاویر مجوز های قدیمی براتون جالب باشه.Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)

RE: پروانه شكار - vqh - 2013-10-05 07:29 PM

سلام دوستان
می خواستم بدونم دفترچه شناسایی شکارچیان در تهران از کجا باید بگیریم

RE: پروانه شكار - Amiraliv - 2013-10-05 08:30 PM

(2013-10-05 07:29 PM)vqh نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام دوستان
می خواستم بدونم دفترچه شناسایی شکارچیان در تهران از کجا باید بگیریم

يادم نيست توي كدوم تاپيك بود ولي مثل اينكه الان از طريق دفاتر پليس +١٠ بايد اقدام كنين ، در غير اينصورت بايد تشريف ببرين سرخه حصار

RE: پروانه شكار - Aminem - 2013-10-05 09:10 PM

محیط زیست تهران تماس گرفتم گفتن تا 10-15 روز دیگه نیاین...دفترچه خام ندارن که صادر کنن... گفتن از سازمان تا 10 -15 روز دیگه چاپ میکنن میفرستن...

RE: پروانه شكار - arash1324 - 2013-10-06 11:12 AM

سلام و درود Khansariha (8)
من 5 دقيقه پيش با واحد صدور پروانه شكار مشهد تماس گرفتم كه عنوان نمودند معلوم نيست كي پروانه صادر بشه . گفتند هفته اي يكبار تماس بگيريد . گفتم اميدي هست امسال پروانه صادر بشه . كه باز هم گفتند معلوم نيست . Khansariha (172)

RE: پروانه شكار - alip - 2013-10-06 01:17 PM

در آذربايجان غربي هم تا كنون هيچ پروانه اي صادر نشده ولي شكارچيان بي انصاف هر جمعه در شكارگاه ظاهر شده و محيط زيست هم ديگر كاري نمي تواند بكند البته اين باعث همان تفنگهاي بيشماري بود كه تحويل داده شد و مجوز گرديد در يك شهر كوچك بنام شاهين دژ نزديك 3000 قبضه تفنگ تحويل اسلحه و مهمات گرديده
[quote='alip' pid='157517' dateline='1381052850']
در آذربايجان غربي هم تا كنون هيچ پروانه اي صادر نشده ولي شكارچيان بي انصاف هر جمعه در شكارگاه ظاهر شده و محيط زيست هم ديگر كاري نمي تواند بكند البته اين باعث همان تفنگهاي بيشماري بود كه تحويل داده شد و مجوز گرديد در يك شهر كوچك بنام شاهين دژ نزديك سه هزار قبضه تفنگ تحويل اسلحه و مهمات گرديده

RE: پروانه شكار - baracuda - 2013-10-06 01:50 PM

اراك هم همين مشكلات هست ولي من از يه منبع شنيدم كه چاپخانه هم دفترچه شكار هم پروانه شكار رو با تعداد بالا چاپ كرده ولي سازمان به چاپخانه بدهكاره و به همين دليل چاپخونه هم دفترچه وپروانه هارو نميده

RE: پروانه شكار - حسین - 2013-10-06 01:53 PM

سلام
بازم وضعیت شهرستان ها خوبه!
تهران امروز زنگ زدم میگم وصل کنید صدور پروانه میگه من میدونم پروانه نمیدن و دفترچه فعلا نداریم!
مسوولشم تا 4 شنبه نیست پاسخ بده!
اصن یه وضی........... Khansariha (367)Khansariha (367)Khansariha (367)Khansariha (367)Khansariha (367)