شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
پروانه شكار - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: اصول،مفاهیم و فرهنگ شکار و تیراندازی (/forumdisplay.php?fid=89)
+--- انجمن: فرهنگ شکار (/forumdisplay.php?fid=90)
+--- موضوع: پروانه شكار (/showthread.php?tid=675)

RE: پروانه شكار - سنگک - 2015-11-11 07:24 PM

پروانه بنده هم پرید.این هم امسال.نگران نباشید از نظر روحی کاملا متعادلم.Khansariha (26)Khansariha (26)Khansariha (26)Khansariha (26)Khansariha (26)Khansariha (26)

ای کاش هفت سال پیش بجای اینکه منتظر پروانه بمونم اقدام کرده بودم برای مهاجرت به کانادا حالا کانادا هم نمی شد پپسی کولایی جایی.Khansariha (26)Khansariha (26)Khansariha (26)Khansariha (26)

ای پروانه ای تسمه پروانهKhansariha (219)Khansariha (219)Khansariha (219)

RE: پروانه شكار - asman - 2015-11-11 07:53 PM

(2015-11-11 05:11 PM)bettles نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2015-11-11 12:24 AM)asman نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
حیف که سرما توی این سرما بی کلاه موند عجب قافیه وردیفی داره خخخخخخخخخخخخخخ

سرما؟؟؟؟...... تو اهواز هنوز کولرها روشن هستندKhansariha (367)...... فکر کنم امسال هم تا اوایل آذر کولرها روشن باشند........

ضمنا در اهواز هنوز پروانه شکار داده نشده.......

نوکرتم طرفای ما سرما شروع شده حسابی اینم شاهد که کنارم نشسته خخخخخخخخخخخ
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

RE: پروانه شكار - kazerland - 2015-11-11 08:03 PM

جناب سنگک مشکلتون چی هست؟ اگر دفترچه ندارید باید یه جوری خودتون رو برسونید اداره کل و بگید اگر دفترچه نداربد پس چرا روز دوشنبه که شروع به صدور پروانه کردید عده ای خاص دفترچه میگرفتن و من خودم به شخصه یه نفر رو دیدم همون روز زود دفترچه گرفت که حتی مهر هم نخورده بود و بعد از اینکه پروانه گرفت همون دوستش که به اصطلاح پارتیش بود اروم بهش گفت برو طبقه بالا مهرش کن.Khansariha (172)با اینکه پروانه رو گرفتم ولی خیلی از دستشون عصبانی هستم و بدجور زورم گرفتهKhansariha (365)Khansariha (365)

RE: پروانه شكار - hossinmahmodi.1376 - 2015-11-11 08:08 PM

بچه ها از آذربایجان شرقی خبری نشد کی توزیع میکنن

حسین محمودی

RE: پروانه شكار - سنگک - 2015-11-11 08:58 PM

دوست عزیز متاسفانه تا بوده همین بوده تا هست همین هست.ان شاالله شما و سایر دوستانی که پروانه گرفتید از شکار لذت کامل را ببرید.شادم به شادی شما عزیزKhansariha (8)

RE: پروانه شكار - کوهرو - 2015-11-11 11:23 PM

با سلام خدمت سروران گرامی شنیده ها حاکی است امروز همدان کسانی که تاریخ اعتبار دفترچه هايشان تمام شده مثل بنده دفترچه ها رو میگیرند پروانه صادر میشه و گفته شده به محض رسیدن دفترچه از تهران اطلاع میدن بریم دفترچه نو بگیریم حالا تا یکشنبه صبر کنیم ببینیم چی میشه امروز گویا همدان یه تعدادی به این شکل پروانه گرفتن

RE: پروانه شكار - hossinmahmodi.1376 - 2015-11-12 12:17 AM

(2015-11-11 11:44 PM)barbud نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام ندادن پروانه یه درد دادن صدتادرد به نظر من این پروانه بیشترشبیه به توهین نامه هست تاپروانه دوستانی که مثه من امسال جزاستانهای مجازهستیدمطمن باشیدسال آینده نوبت من وشماست که بشینیم توخونه پروانه خوبه امابااین وضعیت نابسامان وبی نظمی که محیط زیست اقدام به دادن اون کرده اصلا ارزش نداره اگه اقدامی نشه مطمنا سالهای اینده یه بهونه های مزخرف وجدید رو علم میکنن به نظر شمااینادلشون به محیط زیست سوخته یه مثال که خودم شاهدش بودم میزنم طبق مصوبه چندسال اخیرمجلس کشف لاشه شکار توسط محیط زیست باعث ضبط اون به نفع همون اداره میشه سال قبل یه سری مامورین محیط زیست شهرستان ومامورین مرکزاستان به هم رسیده بودن که درهمین حین یه شکارچی یه قوچ میزنه وفرارمیکنه مامورین برسر لاشه شکار باهمدیگه درگیرشده بودن وکتک کاری کرده بودن توخود بخوان حدیث مفصل...
محیط زیست با این قانون های مسخره میگوید برید شکار غیرمجاز بزنید حالشو ببرید برید از قانون صید و شکار رو .................... یادبگیرید خجالت بکشید

حسین محمودی

دوست گرامی لطفا از توهین به قوم نژاد و تابعیت کشورهای دیگه خودداری کنید.انجمن عمومی هست و این الفاظ شایسته نیست

RE: پروانه شكار - barbud - 2015-11-12 12:47 AM

سلام ندادن پروانه یه درد دادن صدتادرد به نظر من این پروانه بیشترشبیه به توهین نامه هست تاپروانه دوستانی که مثه من امسال جزاستانهای مجازهستیدمطمن باشیدسال آینده نوبت من وشماست که بشینیم توخونه پروانه خوبه امابااین وضعیت نابسامان وبی نظمی که محیط زیست اقدام به دادن اون کرده اصلا ارزش نداره اگه اقدامی نشه مطمنا سالهای اینده یه بهونه های مزخرف وجدید رو علم میکنن به نظر شمااینادلشون به محیط زیست سوخته یه مثال که خودم شاهدش بودم میزنم طبق مصوبه چندسال اخیرمجلس کشف لاشه شکار توسط محیط زیست باعث ضبط اون به نفع همون اداره میشه سال قبل یه سری مامورین محیط زیست شهرستان ومامورین مرکزاستان به هم رسیده بودن که درهمین حین یه شکارچی یه قوچ میزنه وفرارمیکنه مامورین برسر لاشه شکار باهمدیگه درگیرشده بودن وکتک کاری کرده بودن توخود بخوان حدیث مفصل...

RE: پروانه شكار - hossinmahmodi.1376 - 2015-11-12 01:44 AM

سلام بچه ها خبر رسیده دیروز ۴۰،۵۰نفر شکارچی ریختن جلوی محیط زیست قزوین اعتراض کردند و گفتن شما موظف هستین به اسلحه جواز دار پروانه بدهید و ظاهرا به بهانه آنفولانزا مرغی شکارچیان رو دست به سر کردند ولی بازم امروز گفتند میان اعتراض چون دیروز سرپرست پروانه شکار نیومده بود

حسین محمودی

بیاید ماهم بریم جلوی محیط زیست شهر خودمون اعتراض کنیم ببینین اینا چه مشکلی با شکارچیان مجاز دارند

حسین محمودی

RE: پروانه شكار - raz - 2015-11-12 03:55 AM

باسلام

پروانه شکار در استان مجاور تهران

قابل توجه جناب کوهنورد وسایر دوستان

مدير كل محيط زيست استان سمنان اعلام كرد، برابر قرارداد منعقده و تفاهم نامه به عمل آمده با اداره كل پست استان سمنان، ثبت نام از متقاضيان پروانه عادي پرندگان وحشي خشكي زي در سال جاري در سطح استان سمنان به صورت الكترونيكي در وب سايت اداره كل حفاظت محيط زيست استان سمنان انجام مي گيرد. وي افزود متقاضيان صدور پروانه شكار پرنده مي توانند از طريق مراجعه به درگاه الكترونيكي اداره كل حفاظت محيط زيست استان سمنان به آدرس دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
و يا مراجعه به مراكز ICT روستايي و دفاتر پست و پيشخوان دولت نسبت به ثبت نام و دريافت مجوز شكار پرندگان اقدام نمايند. مهندس ظهرابي مدير كل حفاظت محيط زيست استان سمنان اظهار داشت تعداد پروانه هاي شكار پرندگان استان متناسب با ظرفيت قابل برداشت زيستگاه ها و تعداد متقاضيان تعيين و در سال جاري براي اولين بار اولويت صدور پروانه با بوميان استان سمنان خواهد بود.

سلام

خوش بحال سمنانی ها
پروانه شکار چهار پا دراستان مجاور تهران

ثبت‌نام اینترنتی مجوز شکار در سمنان

» سرویس: اجتماعي - محيط زيست کد خبر: 92082917940
چهارشنبه ۲۹ آبان ۱۳۹۲ - ۱۱:۱۵
مدیر کل حفاظت محیط زیست استان سمنان از ثبت نام پروانه عادی شکار چهار پا در استان سمنان از طریق سامانه smnzist.ir خبر داد.

به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)،منطقه سمنان،حمید ظهرابی مدیر کل حفاظت محیط زیست استان سمنان گفت: ثبت نام پروانه عادی شکار چهار پا از سوم تا پنجم آذرماه از طریق سامانه smnzist.ir انجام می‌شود.

مدیر کل حفاظت محیط زیست استان با بیان اینکه به ثبت نام های ناقص ترتیب اثر داده نخواهد شد، گفت: متقاضیان بایستی پس از مطالعه شرایط اعلام شده در سامانه فوق الذکر، نسبت به ثبت نام اینترنتی اقدام کنند.

وی ادامه داد: ثبت نام باید به صورت کامل انجام شده و اسکن تصاویر کارت ملی و جواز حمل سلاح معتبر متقاضی نیز ضمیمه گردد و کد رهگیری دریافت شود.

ظهرابی افزود: پروانه شکار چهار پا تنها برای قوچ و کل وحشی بالای 8 سال صادر می گردد.

وی همچنین یادور شد: کسانی که دسترسی به اینترنت ندارند؛ می توانند به دفاتر خدمات پستی و مراکز ICT روستایی مراجعه کنند.

انتهای پیام