شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
محیط زیست - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: بحث ازاد (/forumdisplay.php?fid=26)
+--- انجمن: بحث آزاد (/forumdisplay.php?fid=29)
+--- موضوع: محیط زیست (/showthread.php?tid=669)

RE: محیط زیست - royal - 2012-08-02 12:17 AM

بسیار کار پسندیده و زیبایی انجام دادید امیدوارم همیشه اینگونه در مورد مسایل زیستی و موجودات زنده مسولیت پذیر باشید Khansariha (8)

RE: محیط زیست - Don Corleone - 2012-08-02 12:19 AM

از بتادین و پانسمان هم برای زخمش حتما استفاده کنیدKhansariha (8)

RE: محیط زیست - msrs - 2012-08-02 12:50 AM

من تا حالا 2 بار برمش دکتر و اگه نیاز باشه 1000 بار دیگه با هر هزینه ای این کار رو تکرار میکنم تا خوب بشه
شاید باورتون نشه اون به من پناه نیاورده این من هستم که تو قلبم به اون پناه آوردم
قول دادم خوبش کنم
دعا کنید شرمنده اون پرنده و قلبم نشم
یا علی مدد

RE: محیط زیست - foolad - 2012-08-02 12:57 AM

چقد خوشگله . حتی موقع زخمی شدن هم ابهت و غروری تو چهره اش هست
چیه؟ شاهینه؟
پروتئینش رو تامین کن
حواست باشه عفونت نکنه

RE: محیط زیست - msrs - 2012-08-02 12:57 AM

لطفا من و این مخلوق ریبای خالقمان رو با نظرات و تجربیات خودتون کمک کنید.

RE: محیط زیست - cordoba - 2012-08-02 02:39 AM

(2012-08-02 12:57 AM)msrs نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

بهتره از کاربر crossbow کمک بگیرید ، ایشون دوتا داشتند که یه مدت پیش آزادش کردند.(دو صفحه قبل تر هست)

RE: محیط زیست - esijoon - 2012-08-02 02:08 PM

(2012-08-02 12:57 AM)msrs نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

محمد جان من قبلا یه بلبل خرمایی داشتم که بی هوا پام رفت روش..( از بس جا نشناس بود..هر جا گرم و نرم تر بود تو خونه میرفت مینشست)...تقریبا له شد...آخه صدای خرد شدن استخوناش رو شنیدم...ولی یک هفته بهش قطره استامینفن کودک دادم..روزی 2 بار هر بار یک قطره.....یعد از یک ماه صاف و صوف شد....فکر کنم بتونی برای کاهش دردش از این قطره استفاده کنی تا درد نکشه و زودتر خوب بشه

راستی اگه صلاح دونستید یه تاپیک مخصوص این پرنده ایجاد کنید تا مجزا پیگیر احوالاتش باشیم و شما هم بتونید از روال بهبودیش گزارش بزارید...

موفق باشی...یا علیKhansariha (8)

RE: محیط زیست - djdream - 2012-08-02 02:32 PM

فكر كنم اينجا ديگه جاش باشه بگم.
دوستايي كه واسه تفريح ميرن تو فصل غيرشكار چيزايي ميزنن كه هيچ فايده اي هم براشون نداره و حتي گوشتش رو هم استفاده نميكنن بدونن كه جداي از گناه و تخريب محيط زيست خون اين حيوونا پا گيرشون ميشه.
خود دانيد از ما گفتن بود.
خداوكيلي گنجيشك چي داره كه ميزنيد.
Khansariha (8)

RE: محیط زیست - THUNDER - 2012-08-02 02:38 PM

نقل قول :خداوكيلي گنجيشك چي داره كه ميزنيد؟

گوشت

RE: محیط زیست - Marksman - 2012-08-02 02:41 PM

دوست عزیز واقعا از این کار زیبای شما تحت تاثیر قرار گرفتم و امیدوارم در کمک به این پرنده زیبا موفق بشین.
برای تغذیه اش بهتره از پرنده هایی مثل گنجشک استفاده کنین و برای زخم هاش حتما پماد تتراسایکلین تهیه کنید تا جلوی عفونت رو بگیره. برای شستشوی زخمها بهتره از سرم شستشو استفاده کنید. برای کمک به وضع تغذیه اش هم از قطره مولتی ویتامین همراه آهن مخصوص کودک می تونید استفاده کنین. مطمئن باشین جواب این کار زیبا رو خواهید گرفت.Khansariha (8)