شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
تاپیک بچه های البرز(کرج بزرگ) - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: بحث ازاد (/forumdisplay.php?fid=26)
+--- انجمن: قرارها و ملاقات ها (/forumdisplay.php?fid=38)
+--- موضوع: تاپیک بچه های البرز(کرج بزرگ) (/showthread.php?tid=663)

RE: تاپیک بچه های البرز(کرج بزرگ) - snipershadow - 2013-09-01 12:50 PM

خواهش میکنم دوست عزیز عذر خواهی برای چی.من ارادت دارم خدمت شما. Khansariha (8)
منم در ابتدا مثل شما اسنایپر 125 خریدم که به شدت پشیمون شدم و خیلی هم حالم گرفته شد.
مضافا که بچه های صاحب برند منوخیلی مسخره کردن بابت خرید 125 و خلاصه داستانی داشتیم.
اون تفنگو خوشبختانه 2 روز بعد دادمش به یکی از اقوام و رفتم ای تی 44گرفتم اونم دادم باجناقم که حداقل
هفته ای 400 تا شات تو سالن باهاش داره.بعدشم گالاتیان رو گرفتم.
اگر لازم میدونید تشریف بیارید ببینید من در خدمتتون هستم اگرم از من کاری برمیاد دراین خصوص خوشحال میشم
مشتاقانه براتون انجام بدم. من در خدمتم.Khansariha (8)

RE: تاپیک بچه های البرز(کرج بزرگ) - rezakaraj - 2013-09-01 12:56 PM

لازم دونستم به اقا محمدی یک نکته ای رو عرض بکنم والتر 1250 یک اسلحه با مخزن 300 بار هستش که برای هر بار شارژ کردن باید مخزن رو از تفنگ باز بکنی که خودش اصطحلاک رو بالا میبرن و پر کردن مخزن تا فشار 300 بار خودش یک در سر دیگه هستش ببخشیدا دوستانت راهنمایی خوبی به شما ندادن.پی سی پی های ترک تو ایران اتفاقا امتحانشون رو پس دادن و صاحبانشون رو راضی نگه داشتن.Khansariha (8)

RE: تاپیک بچه های البرز(کرج بزرگ) - rezamohammadi - 2013-09-01 01:11 PM

رضا جان ممنونم از توضیحت اما اگه درست یادم باشه خودت هم بهم اوانیکس رو معرفی کردی تقریبا" 4 ماه پیش ، نظرت در مورد این پی سی پی آقای اسنایپر چیه ؟ ممکنه نظرتو بگی ؟

RE: تاپیک بچه های البرز(کرج بزرگ) - alihunter - 2013-09-01 06:39 PM

سلام من امروز یکم دیر اومدم.دوستان چندتا سوال:
من امروز ظهر داشتم سیبل میزدم ولی اصلا راضیم نمی کرد!! یعنی تیرام توو قطر 2 سانتیمتر بودن.فاصله حدود 9 متر!!! در صورتی که قدیما با چینی ازین فاصه خال می زدم!! حالا سوالم اینه با توجه به اینکه ساچمه هام 0.90 گرم 14 گرین elmas هست به نظرتون مشکل از کجاست؟؟ تازه اینکه خوبه چندبار خواسته چاهی یا قمری از فاصله حدود 30 متر بزنم نشده که نشده!! اینم بگم که اصلا لرزش دست ندارم یعنی با تکیه گاه میزنم. با توجه به اینکه میگن تفنگم یکی از بهترینا توو دقته خیلی ضدحال خوردم!! نکنه چون نو هست اینجوریه!! نکنه من درست تنظیم نمی کنم!!راستی اینکه میگن توو 9 متر باید 2.5 سانت زیر خال یعنی اینکه خال رو نشانه بگیری بخوره 2.5 سانت زیرش؟؟ یا من اشتباه متوجه شدم!! اگه بشه این مورد آخرو با دلیل توضیح بدین!! وای چقدر سوال!!! پیشاپیش از همه دوستان سپاسگذارم

RE: تاپیک بچه های البرز(کرج بزرگ) - rezakaraj - 2013-09-01 07:14 PM

علی اقا مشکل از تفنگ نیست مشکل از ساچمه الماس هستش که دقتش پایینه چند مدل دیگه ساچمه رو هم تست بکن.
بله یعنی شما وقتی خود خال رو نشونه میگیری 2.5 سانت زیر هدف بخوره ولی بهتره تفنگ رو معمولا در فاصله ای که بیشترین تیراندازی رو داری تنظیم بکنی.که برای شکار معمولا همون 30 متر هستش.Khansariha (8)

RE: تاپیک بچه های البرز(کرج بزرگ) - snipershadow - 2013-09-01 09:23 PM

[تصویر: 13780575671.jpg]
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

بدون شرح! فقط جاتون خالی بود.
[تصویر: 13780589071.jpg]

اینارو یادم رفت .قابل توجه علی اقای کرجی.

RE: تاپیک بچه های البرز(کرج بزرگ) - snipershadow - 2013-09-02 07:47 AM

سلام و صبح همه دوستان البرز نشین خوش و خرم باد.
عکسها رو که ملاحظه فرمودین .نام محل رو اگر گفتید برنده میشوید.
جایزشم هرچی که دوست دارید میتونید برا خودتون بخرید.Khansariha (8)
امروز فکر نکنم خیلی کسی بیاد.حالا تا عصر وقت زیاده و میشه اینو فهمید.
Khansariha (8)Khansariha (8)

RE: تاپیک بچه های البرز(کرج بزرگ) - rezakaraj - 2013-09-02 08:04 AM

صبح البرزی های عزیز به خیر Khansariha (8)
تاپیک کرجی تاپیکی هستش که هیچ وقت خورشید در ان غروب نمیکند...........................

RE: تاپیک بچه های البرز(کرج بزرگ) - rezamohammadi - 2013-09-02 09:07 AM

سلام صبح همگی دوستان به خیر
امیدوارم روز خوبی رو سپری کنین دوستان Khansariha (8)

RE: تاپیک بچه های البرز(کرج بزرگ) - alihunter - 2013-09-02 09:17 AM

سلام من اومدم هم حاضری بزنم هم بگم با مراما ج سوال منو بدید!! یکی از دوستان گفت ایراد از ساچمه هست ولی نگفت چی استفاده کنم×!!!!