شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
تاپیک بچه های البرز(کرج بزرگ) - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: بحث ازاد (/forumdisplay.php?fid=26)
+--- انجمن: قرارها و ملاقات ها (/forumdisplay.php?fid=38)
+--- موضوع: تاپیک بچه های البرز(کرج بزرگ) (/showthread.php?tid=663)

RE: تاپیک بچه های البرز(کرج بزرگ) - Marksman - 2012-09-27 12:03 PM

علی جان سلام اون سایز لول فنر رو پرسیدی داداش؟همونه؟Khansariha (8)

RE: تاپیک بچه های البرز(کرج بزرگ) - sadra9496 - 2012-09-27 12:14 PM

(2012-09-27 12:03 PM)ganymede74 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
علی جان سلام اون سایز لول فنر رو پرسیدی داداش؟همونه؟Khansariha (8)
سلام.آره دکتر جان.از مسیح پرسیدم گفت یکی هستن.زحمتش دیگه پای خودته.با تشکر پیشاپیش

راستی دکتر یه نسخه واسم بپیچ.منهدم شدم.ازین ویروسای جدید گرفتم.الان 3 روزه.رفتم دکتر برای چرک نکردن اینارو داد
شربت گایول آزیترومایسین کلداکس لومینوفن

ولی امروز بلند شدم دیدم منهدم شدم.سینم چرک کرده.از سرفه دارم خفه میشم

RE: تاپیک بچه های البرز(کرج بزرگ) - Marksman - 2012-09-27 12:57 PM

همینا که داده خیلی خوبه علی جان.ولی لیمو ترش +عسل + آویشن دم کرده هم کمک بزرگی به بهبود سریع می کنه.Khansariha (8)

RE: تاپیک بچه های البرز(کرج بزرگ) - rezakaraj - 2012-09-29 06:56 AM

سلام
صبح همه همشهری های عزیز به خیر و خوشی
امیدوارم دیروز همه دست پر از شکار اومده باشن.
Khansariha (219)Khansariha (256)Khansariha (219)Khansariha (256)Khansariha (219)Khansariha (256)

RE: تاپیک بچه های البرز(کرج بزرگ) - snipershadow - 2012-09-29 03:06 PM

سلام خدمت دوستان عریزم
علی صدرای عریز خدمتت عرض کنم که یه منطقه پیدا کردیم دم دست ولی خیلی رو و تو مسیره.امکان گرفتن تفنگامون هست.اگر پایه ای بسم ا.. . اما گرفتن جای در رو نداره.Khansariha (8)
آقا مردم ماشین میخرین یه بسته هم ساچمه خیرات نمیدن.خدارو شکر ایشالا چرخش برات به خوبی بگرده آقا.....Khansariha (8)
آقا مردم جواز تفنگ شکاریشون میاد ساچمه زن شدن شرینی نمیدم مبارک باشه دادا .....عزیزKhansariha (8)
آقا مردم دارن پی سی پی میخرن صداشونم در نمیاد. مبارک باشه....... جانKhansariha (8)
بازم بگم یا خودتونو معرفی میکنید یا شرینیشو میدید.Khansariha (219)
Khansariha (219)Khansariha (219)Khansariha (219)Khansariha (219)Khansariha (219)Khansariha (219)
تا شما باشید دم منو ببینید تا نگم.Khansariha (219)
Khansariha (256)

RE: تاپیک بچه های البرز(کرج بزرگ) - komail - 2012-09-29 03:47 PM

سلام بابک جان
یه موقع لو ندی مردم دارن تجدید فراش میکنن اون موقع بجای گرفتن شیرینی دنبال سند باید بگردیم.خخخخخخخخخخخخخ

RE: تاپیک بچه های البرز(کرج بزرگ) - alborzshop - 2012-09-29 03:58 PM

سلام به همه دوستان البرزي
اين هفته كه ما نتونستيم بريم شكار ولي جاي همتون خالي رفتيم آفرود جنگلي ! Khansariha (8)
پنج شنبه و جمعه مسير كلاردشت به سلمان شهر را از داخل جنگل طي كرديم و شب را هم در جنگل خوابيديم.
عكسهاي قشنگي هم گرفم كه در اولين فرصت آپلود ميكنم.
آقا ما هم به دوستاني كه ماشين خريدن و جوازشون اومده و دارن پي سي پي مي خرن!!! و ...... تبريك ميگيم. Khansariha (219)

RE: تاپیک بچه های البرز(کرج بزرگ) - diyana56 - 2012-09-29 04:31 PM

سلام خدمت دوستان عزيز.حاجي جان بابت صداي كبك،ممنونم زحمت كشيديد.بابك جان مردم چي خريدن به ما هم بگيد.

RE: تاپیک بچه های البرز(کرج بزرگ) - snipershadow - 2012-09-29 04:41 PM

امیر جون خوبی .کم پیدایی ؟سایتون سنگین شده.Khansariha (8)
خب دیگه خودشون باید بگن.این رسم رفاقت نیست که شیرینی ندن.دوستان خوشحال شدن شما ها به خواسته هاتون رسیدید دوستان !
حالا نمیتونید به همه شیرینی بدید به من که میتونید شیرینی بدید.من از طرف همه قبول دارم.نظر سایر دوستان هم قطعا همینه.Khansariha (219)
خب حالا کی شیرینی میدین ها؟؟؟؟!!Khansariha (8)Khansariha (48)Khansariha (215)Khansariha (226)

RE: تاپیک بچه های البرز(کرج بزرگ) - alborzshop - 2012-09-29 09:13 PM

سلام اميرخان . مشتاق ديدار Khansariha (8)
ما هر كاري كنيم انجام وظيفه هستش. صداي كبك به كار اومد؟ Khansariha (256)